BELLEVILLE - Чёрный


Сортировка по: цене  | наименованию


BELLEVILLE БОТИНКИ 880ST

(код товара: 1499603 )

Шкіряні, водонепроникні, утеплені черевики 880 ST зі сталевим носком (мембрана Gore-Tex + утеплювач Thinsulate). Анатомічна конструкція підошви VANGUARD® - поліуретанова проміжна подушка і комбінована підошва VIBRAM® FIRE & ICE™ Chevron, сконструйована для поліпшення зчеплення з гладкими поверхнями (палуби, сходи, etc.) і додаткового захисту від впливів сторонніх предметів (проколів), одночасно витримує високі температури і зберігає гнучкість при низьких температурах, з покращеною стійкістю на слизьких поверхнях.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
8 060 грн.
5 115 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR916Z

(код товара: 1291428 )

Тактичні черевики TR916Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурування, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопу, зменшує тиск в верхній частині стопи.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 650 грн.
2 635 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR918Z

(код товара: 1291424 )

Тактичні черевики TR918Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурування, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопу, зменшує тиск в верхній частині стопи.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 650 грн.
2 945 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR996Z

(код товара: 1291423 )

Тактичні черевики TR996Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурування, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопу, зменшує тиск в верхній частині стопи.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 650 грн.
2 790 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR998Z

(код товара: 1291420 )

Тактичні черевики з водонепроникною мембраною TR998Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурівки, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопа, зменшує тиск в верхній частині стопи. Спеціальна дихаюча і гідрофільна підкладка Aero-Spacer і двошаровий поліуретанова устілка додадуть Вам додатковий комфорт при експлуатації черевик Belleville TR998Z.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 960 грн.
2 511 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ 770V

(код товара: 1198884 )

Якісні водонепроникні військові черевики 770V призначені для використання у вологому і холодному кліматі, витримують низькі температури і зручні на льодових покриттях, використання їх схвалено ВВС США. Анатомічна конструкція підошви VANGUARD® - поліуретанова проміжна подушка і комбінована підошва VIBRAM® FIRE & ICE™, одночасно витримує високі температури і зберігає гнучкість при низьких температурах, сконструйована для поліпшення зчеплення зі слизькими поверхнями.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
5 115 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ 700V

(код товара: 1198862 )

Демісезонні, тактичні черевики 700V від Belleville ™ стануть знахідкою не тільки для бійців спецназу і військовослужбовців, але і любителям військово-тактичних ігор.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 340 грн.
3 565 грн.
Размер: