BELLEVILLE

Компания Belleville была основана в 1904 году в Бельвилле, штат Иллинойс. В 1917 г. компания получила свой первый заказ на изготовление тактической обуви для Вооруженных Сил США. В настоящее время компания Belleville , является лидером по поставке военных ботинок, т. к. обувь Belleville – это результат научных разработок и применения новейших технологии, которые удовлетворят потребности самого прихотливого клиента.

В магазине AgressoR, Вы найдете не только оригинальную обувь Belleville, но и получите консультацию наших менеджеров относительно нужного Вам размера.


Сортировка по: цене  | наименованию


BELLEVILLE БОТИНКИ TR115

(код товара: 2089201 )

Легкі низькопрофільні черевики Transition TR115 з колекції Mini-Mil. Дані черевики розроблялися як проміжні черевики, для тих, хто планує перейти від звичайних черевик до низькопрофільних, з невеликим перепадом між носком і п'ятою.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 500 грн.
3 000 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ 880ST

(код товара: 1499603 )

Шкіряні, водонепроникні, утеплені черевики 880 ST зі сталевим носком (мембрана Gore-Tex + утеплювач Thinsulate). Анатомічна конструкція підошви VANGUARD® - поліуретанова проміжна подушка і комбінована підошва VIBRAM® FIRE & ICE™ Chevron, сконструйована для поліпшення зчеплення з гладкими поверхнями (палуби, сходи, etc.) і додаткового захисту від впливів сторонніх предметів (проколів), одночасно витримує високі температури і зберігає гнучкість при низьких температурах, з покращеною стійкістю на слизьких поверхнях.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
7 800 грн.
4 950 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR916Z

(код товара: 1291428 )

Тактичні черевики TR916Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурування, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопу, зменшує тиск в верхній частині стопи.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 500 грн.
2 550 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR918Z

(код товара: 1291424 )

Тактичні черевики TR918Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурування, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопу, зменшує тиск в верхній частині стопи.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 500 грн.
2 850 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR996Z

(код товара: 1291423 )

Тактичні черевики TR996Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурування, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопу, зменшує тиск в верхній частині стопи.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 500 грн.
2 700 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR998Z

(код товара: 1291420 )

Тактичні черевики з водонепроникною мембраною TR998Z, призначені для використання в різних погодних умовах. Завдяки використанню передових технологій "hot fusion" і особливої конструкції підошви, черевики мають характеристики, що дозволяють бути максимально функціональними при носінні. Зручна гібридна система шнурівки, що поєднує в собі класичну шнурівку, застібку-блискавку і фіксуючий ремінець, забезпечує комфортність і безпеку голеностопа, зменшує тиск в верхній частині стопи. Спеціальна дихаюча і гідрофільна підкладка Aero-Spacer і двошаровий поліуретанова устілка додадуть Вам додатковий комфорт при експлуатації черевик Belleville TR998Z.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 800 грн.
2 430 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ 770V

(код товара: 1198884 )

Якісні водонепроникні військові черевики 770V призначені для використання у вологому і холодному кліматі, витримують низькі температури і зручні на льодових покриттях, використання їх схвалено ВВС США. Анатомічна конструкція підошви VANGUARD® - поліуретанова проміжна подушка і комбінована підошва VIBRAM® FIRE & ICE™, одночасно витримує високі температури і зберігає гнучкість при низьких температурах, сконструйована для поліпшення зчеплення зі слизькими поверхнями.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 950 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ 550ST

(код товара: 1198865 )

Історія моделі Belleville 550 ST (USMC Hot Weather Steel Toe Boot) починається на початку 2000-х років, модель черевиків стала частиною комплекту MCCUU (Marine Corps Combat Utility Uniform) і отримала сертифікат U.S. Marine Corps Uniform Approved USMC Certification NO. 150M22-000460-6-01. Не залежно від того, що черевики створювалися в першу чергу для експлуатації в жаркому кліматі, при правильному виборі шкарпеток черевики будуть досить комфортні і в останні місяці осені.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 500 грн.
3 750 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ 700V

(код товара: 1198862 )

Демісезонні, тактичні черевики 700V від Belleville ™ стануть знахідкою не тільки для бійців спецназу і військовослужбовців, але і любителям військово-тактичних ігор.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
4 200 грн.
3 450 грн.
Размер:

BELLEVILLE БОТИНКИ TR660

(код товара: 1198847 )

Bellevile трекінгові черевики TR660 з новітньої низько профільною полегшеною підошвою VIBRAM® IBEX для складної, кам'янистої, пересічної місцевості, забезпечує гіпер-рухливість і чітке відчуття поверхні. Великі щербини на підошві в області п'яти і носка допомагають впевнено почувати себе на спусках і підйомах. А бічні ребра жорсткості на підошві перешкоджають її зношування при частих спусках на мотузці Черевики виготовлені зі шкіри та нейлону. Мають дихаючу, потоотводящую підкладку. Додаткові посилення з щільної шкіри в носовій і п'яткової частини черевика, які значно подовжують їх термін служби. Черевики розраховані на спекотну літню погоду.

Производитель:
Belleville;
 
Есть в наличии
2 700 грн.
Размер: