В корзине (0) товар(ов).
Убрать все фильтры


Crispi - Песочный


Сортировка по: цене  | наименованию


CRISPI БОТИНКИ LEOPARD COYOTE

(код товара: 2118122 )

Черевики Leopard, це літня версія моделі Tiger від компанії Crispi забезпечать легкість, захист і максимальний комфорт при заняттях іншими видами спорту.

Есть в наличии
4 712 грн.
Размер:

CRISPI БОТИНКИ APACHE PLUS GTX COYOTE

(код товара: 1387126 )

Суворі трекінгові черевики  Crispi APACHE PLUS GTX - це втілення мрії кожного альпініста, спелеолога в реальність, так як завдяки застосуванню сучасних технології в цих гірських черевиках ви будете себе відчувати, ніби ви підкорюєте вершини в легких, комфортних кросівках, не дивлячись на вагу одного черевика 740 грам.

Есть в наличии
5 456 грн.
Размер:

CRISPI БОТИНКИ MIRAGE GTX COYOTE

(код товара: 1197115 )

Трекінгові черевики Mirage GTX від Crispi™, як ви вже здогадалися з їх назви, ідеально підходять для дуже спекотного клімату, як в пустелі.

Есть в наличии
5 580 грн.
Размер:

CRISPI БОТИНКИ STEALTH PLUS GTX COYOTE

(код товара: 1197112 )

Трекінгові, літні черевики Stealth Plus GTX, є напів-топ-версією моделі Apache GTX, яка пропонує ідеальне поєднання між технологіями і традиціями компанії Crispi.

Есть в наличии
4 557 грн.
Размер:

CRISPI БОТИНКИ S.W.A.T. DESERT GTX COYOTE

(код товара: 1196982 )

Літні, тактичні черевики S.W.A.T. Desert GTX від Crispi™, мають відмінну влагозащитную мембрану і комфортну підошву, як у кросівок. Черевики витримують величезні навантаження, тривалі переходи зі всілякими перешкодами, завдяки чому так популярні серед бійців української армії.

Есть в наличии
4 650 грн.
Размер: