Все ботинки, Берцы - Контрактное армейское


Сортировка по: цене  | наименованию


ПОЛЕВЫЕ БОТИНКИ АРМИИ ДАНИИ

(код товара: 3792489 )

Польові черевики армії Данії,- це контрактні, оригінальні, датські, армійські берци. Тактичні черевики відмінно підійдуть для повсякденного носіння любителям стиля Мілітарі, полювання або риболовлі.

Есть в наличии
1 913 грн.
Размер:

MEINDL ТАКТИЧЕСКИЕ БОТИНКИ DESERT FOX 10002251

(код товара: 3523123 )

Тактичні черевики Desert Fox від Meindl™ - це полегшені, пустельні, контрактні черевики ВС Великобританії, створені для жаркого клімату і літніх місяців. Польові черевики витримають високі навантаження, т. к. мають підошву з вбудованими амортизаторами і стабілізаторами, яка дозволить пересуватися по будь-якому виду ландшафту (висип, твердий грунт), а вставки з кордури дозволять відчувати себе комфортно в жаркому, вологому кліматі.

Есть в наличии
4 154 грн.
3 069 грн.
Размер:

WELLCO БОТИНКИ HOT WEATHER JUNGLE B930 BLACK

(код товара: 3278038 )

Черевики класу «Джангл» вперше почали застосовувати окремі частини і підрозділи ЗС США під час Другої світової війни, але справжнім піком їхньої слави стала війна у В'єтнамі. Саме тропічні джунглі допомогли в повній мірі оцінити переваги цих черевиків в умовах, для яких їх розробляли. Берци Hot Weather Jungle Boots B930 є оригінальними контрактними берцями, що стоять на постачанні армії і Корпусу морської піхоти США вже понад півстоліття.

Есть в наличии
2 542 грн.
Размер:

БУНДЕС. КРОССОВКИ ОРИГИНАЛ ЧЕРНЫЕ

(код товара: 3025461 )

Трекінгові кросівки BUNDESWEHR - це оригінальне, контрактне, спортивне взуття Збройних сил Німеччини (нім. Армії Бундесвер). Дані тактичні кросівки ідеально підійдуть для інтенсивних, бойових тренувань з великим навантаженням. Спортивні черевики мають: легку вагу, водовідштовхувальну, дихаючу, швидковисихаючу поверхню, амортизирующую підошву з чіпким протектором, а головне, не помітний дизайн, що робить їх універсальними черевиками кроссовочного типу.

Есть в наличии
1 002 грн.
Размер: