Убрать все фильтры


Новинки - Украина


Сортировка по: цене  | наименованию


УКР. ФУТБОЛКА 100% Х/Б ОЛИВА

(код товара: 4475212 )

Футболка 100% Х/Б від українського виробника, - це класична, трикотажна T-shirt футболка, яка відмінно буде сидіти на будь-якій фігурі. Зелена, армійська, бавовняна футболка з круглим вирезоі відмінно підійде, як для повсякденного носіння в якості елемента уніформи, так і для виходів на риболовлю, полювання або природу.

Есть в наличии
110 грн.
Размер:

УКР. ФУТБОЛКА 100% Х/Б MM14

(код товара: 4475206 )

Футболка 100% Х/Б від українського виробника, - це класична, трикотажна T-shirt футболка, яка відмінно буде сидіти на будь-якій фігурі. Камуфляжна (український піксель), армійська, бавовняна футболка з круглим вирезоі відмінно підійде, як для повсякденного носіння в якості елемента уніформи, так і для виходів на риболовлю, полювання або природу.

Есть в наличии
110 грн.
Размер:

УКР. КОСТЮМ ГОРКА ХАКИ

(код товара: 4382383 )

Костюм «Гірка» українського виробництва - це демісезонний, костюм (польова парка, армійські штани) з міцного брезенту для захисту від вітру та опадів. Полегшений, вітро / вологозахисний, гірський костюм для територій з помірним кліматом в місцях найбільшого зносу посилений спеціальними накладками, що значно збільшить його термін експлуатації. Легендарний, військовий костюм «Гірка» буде цікавий не тільки військовослужбовцям, а й мисливцям, рибалкам, страйкболістов, а так же туристам.

Есть в наличии
1 300 грн.
Размер: