Убрать все фильтры


Новинки - Хаки


Сортировка по: цене  | наименованию


M-TAC НАШИВКА VIKING SKULL ПВХ КОЙОТ/ХАКИ

(код товара: 4622751 )
Есть в наличии

M-TAC НОСКИ MK.1 KHAKI

(код товара: 4512428 )

Шкарпетки від М-Tac™,- це трекінгові шкарпетки з ідеально продуманим дизайном.

Есть в наличии
89 грн.
Размер:

M-TAC НОСКИ ВЫСОКИЕ MK.2 KHAKI

(код товара: 4512421 )

Високі шкарпетки від М-Tac™,- це трекінгові шкарпетки з термозонамі, створені для носіння під час великих фізичних навантаженнях. Термошкарпетки краще працюють в поєднанні з мембраним взуттям.

Есть в наличии
89 грн.
Размер:

AREY ФУТБОЛКА ЗАВАЛИ СЕПАРА ХАКИ

(код товара: 4512380 )

Футболка Завалі Сепара від AREY™,- це футболка з агресивним принтом, виготовлена з високоякісного, дихаючого бавовни. Чоловіча, бавовняна футболка з круглим коміром (T-shirt) припаде до вподоби військовослужбовцям, любителям страйкболу, стилю Мілітарі або Casual.

Есть в наличии
450 грн.
Размер:

AREY ФУТБОЛКА АЗОВ ХАКИ

(код товара: 4512377 )

Футболка АЗОВ від AREY™,- це футболка з агресивним принтом, виготовлена з високоякісного, дихаючого бавовни. Чоловіча, бавовняна футболка з круглим коміром (T-shirt) припаде до вподоби військовослужбовцям, любителям страйкболу, стилю Мілітарі або Casual.

Есть в наличии
450 грн.
Размер:

AREY ФУТБОЛКА АВТОМАТ ХАКИ

(код товара: 4512374 )

Футболка АВТОМАТ від AREY™,- це футболка з агресивним принтом, виготовлена з високоякісного, дихаючого бавовни. Чоловіча, бавовняна футболка з круглим коміром (T-shirt) припаде до вподоби військовослужбовцям, любителям страйкболу, стилю Мілітарі або Casual.

Есть в наличии
450 грн.
Размер:

УКР. КОСТЮМ ГОРКА ХАКИ

(код товара: 4382383 )

Костюм «Гірка» українського виробництва - це демісезонний, костюм (польова парка, армійські штани) з міцного брезенту для захисту від вітру та опадів. Полегшений, вітро / вологозахисний, гірський костюм для територій з помірним кліматом в місцях найбільшого зносу посилений спеціальними накладками, що значно збільшить його термін експлуатації. Легендарний, військовий костюм «Гірка» буде цікавий не тільки військовослужбовцям, а й мисливцям, рибалкам, страйкболістов, а так же туристам.

Есть в наличии
1 300 грн.
Размер: