В корзине (0) товар(ов).


Магазины к пулемётам


Сортировка по: цене  | наименованию


CYMA МАГАЗИН БУНКЕРНЫЙ ДЛЯ РПК НА 800 ШАРОВ

(код товара: 4461242 )

МАГАЗИН БУНКЕРНИЙ ДЛЯ РПК від CYMA™ - це магазин бункерного типу для страйкбольних гвинтівок АК-серії. Бункер для РПК вміщує в себе 800 куль, які засипаються в верхню його частину, після чого підкручуються з тильного боку для шароподачі. Бункерні магазини (бункера) мають перевагу перед механічними магазинами завдяки більшій місткості куль, проте під час бігу створюють шум, чого не сказати про механічні магазини (механи).

Есть в наличии
403 грн.

CYMA БУНКЕР. МАГАЗИН РПК74 (800 ШАРОВ)

(код товара: 4453067 )

МАГАЗИН БУНКЕРНИЙ РПК74 від CYMA™ - це магазин бункерного типу для страйкбольних гвинтівок АК-серії. Бункер для РПК вміщує в себе 800 куль, які засипаються в верхню його частину, після чого підкручуються з тильного боку для шароподачі. Бункерні магазини (бункера) мають перевагу перед механічними магазинами завдяки більшій місткості куль, проте під час бігу створюють шум, чого не сказати про механічні магазини (механи).

Есть в наличии
391 грн.

CYMA МАГАЗИН МЕХАНИЧЕСКИЙ ДЛЯ РПК НА 200 ШАРОВ K5-1571

(код товара: 4453037 )

МАГАЗИН МЕХАНІЧНИЙ ДЛЯ РПК від CYMA™ - це магазин для страйкбольних гвинтівок АК-серії. Механа для АК вміщує в себе 200 куль, які наповнюються лоадером. Механічні магазини (механи) мають перевагу перед бункерними магазинами завдяки тому, що кулі не шумлять під час бігу, однак ємкість зменшується.

Есть в наличии
348 грн.