Маскировочные костюмы

Маскировочный костюм - это комплект (короткая куртка с капюшоном + брюки) свободного покроя, т. к. одевается поверх униформы, который изготовляется из легкой, мягкой, бесшумной ткани с антибликовым покрытием. Предназначен для маскировки вашего местонахождения, именно поэтому успешно используется спецподразделениями разных стран, охотниками и любителями страйкбола.

В магазине "AgressoR" вы сможете найти костюмы Гилли (GHILLIE), а также камуфляжные, маскировочные костюмы.


Сортировка по: цене  | наименованию


P1G-TAC КОСТЮМ ВЛАГОЗАЩИТНЫЙ AMEBA MK-2 S73112WH

(код товара: 4084724 )

Полегшений, вологозахисний костюм AMEBA Mk-2 (Lightweight Waterproof Winter Suit) від P1G-Tac™,- це репліка на маскувальний костюм (маскхалат) радянських розвідників часів Другої Світової, який за мішкувату форму в народі прозвали "Амеба". Камуфляжний, зимовий комплект (водозахисні штани і анарак) вільного покрою дозволить носити його поверх верхнього одягу, розвантажувальних жилетів і тактичного спорядження, включаючи невеликі рюкзаки, щоб замаскувати людину на тлі навколишнього ландшафту, розмив його силует. Водонепроникний костюм для захисту від дощу середньої інтенсивності з поліпшеною ергономікою має компактні розміри і легку вагу, що робить його бажаною знахідкою, не тільки, для військових, бійців спецпідрозділів, співробітників охоронних фірм і правоохоронних органів, а й любителів риболовлі, полювання і туристичних походів.

Есть в наличии
660 грн.
Размер:

NFM GROUP МАСКИРОВОЧНЫЕ БРЮКИ GARM OVERPANTS SNOW

(код товара: 4007548 )

Маскувальні штани OVERPANTS SNOW від NFM Group™,- це легкі, тонкі, але міцні, камуфляжні, вітро/водонепроникні штани для маскування на засніженій місцевості. Снігові, вітро/водозахисні штани-самоскиди з посиленими колінами для вільного руху і складних підйомів зручні тим, що їх зручно швидко одягати поверх основного шару одягу, і тим, що вони не будуть липнути до внутрішнього шару одягу, навіть якщо намокнуть. Білі, маскувальні, не прозорі брюки для захисту від снігу та вітру будуть корисні снайперам і любителям зимового полювання.

Есть в наличии
6 406 грн.
Размер:

NFM GROUP ШТОРМОВКА GARM RAIN ANORAK SNOW

(код товара: 4007538 )

Штормівка GARM RAIN ANORAK від NFM Group™,- це легка, але міцна тактична куртка-анорак для захисту від вітру, дощу і снігу, яка призначена для миттєвого одягання поверх основного шару одягу в непередбачуваних погодних і температурних умовах. Вітро/водозахистна куртка (вітровка) не обмежуватиме свободу руху і виконання бойових завдань, так як фронтова кишеня забезпечить швидкий доступ до вашої розвантажувальної системі. Водо/вітронепроникний анорак зручний тим, що його можна використовувати в якості маскувальної куртки (маскхалата).

Есть в наличии
7 383 грн.
Размер:

КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ КЛЯКСА

(код товара: 4007383 )

Зимовий, маскувальний костюм «Клякса» - це комплект білого, маскувального одягу (куртка, штани-самоскиди, кавер, чохол на рюкзак) українського виробництва для маскування дій солдатів гірськострілецьких підрозділів, а так же любителів страйкболу, пейнтболу або полювання на засніжених територіях. Камуфляжний маскхалат білого кольору з плямами не шарудить і не світиться в ПНВ (перевірено приладом 1ПН58), що робить його ідеальним вибором для снайперів, військовослужбовців та бійців спец. підрозділів.

На заказ
822 грн.
Размер:

HELIKON-TEX МАСКИРОВОЧНЫЙ КОСТЮМ GHILLIE SUIT USMC DIGITAL WOODLAND H1509-07

(код товара: 3455164 )
Есть в наличии
2 087 грн.
Размер:

HELIKON-TEX МАСКИРОВОЧНЫЙ КОСТЮМ GHILLIE SUIT USMC DIGITAL DESERT H1509-08

(код товара: 3455152 )
Есть в наличии
2 087 грн.
Размер:

AGRESSOR КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ MULTICAM ALPINE

(код товара: 2927645 )
Есть в наличии
496 грн.
Размер:

НОРВ. МАСКИРОВОЧНАЯ КУРТКА ЗИМНЯЯ СКЛАД. ХРАН.

(код товара: 2898412 )
Есть в наличии

M-TAC КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ MULTICAM ALPINE

(код товара: 2270013 )
Есть в наличии

БУНДЕС. КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ НОВОГО ОБР.

(код товара: 1779245 )
Есть в наличии
1 457 грн.
Размер:

БУНДЕС. КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ

(код товара: 1779190 )
Есть в наличии
1 333 грн.
Размер:

КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ MAX FUCHS GHILLIE WOODLAND

(код товара: 1547040 )
Есть в наличии
2 480 грн.
Размер: