В корзине (0) товар(ов).

Стельки, шнурки и средства по уходу - Nikwax


Сортировка по: цене  | наименованию


NIKWAX FABRIC & LEATHER PROOF 125ML

(код товара: 3983134 )

Водовідштовхуюча пропитка FABRIC & LEATHER PROOF від Nikwax™,- це гідрофобний засіб для захисту взуття з мембранною, який максимально підвищить водонепроникні властивості при мінімальних зовнішніх змінах в структурі шкіряних черевиків зі вставками з нейлону або Cordura. Захисний, водовідштовхувальний засіб для догляду за спортивним та мембранним взуттям, що не порушує повітропроникність мембран Gore-Tex®, Sympatex®, Triple Point® і eVENT® і ін., відмінно підійде для кросівок, тактичних або трекінгових черевиків.

Есть в наличии
264 грн.
Размер:

NIKWAX FABRIC & LEATHER SPRAY 125ML

(код товара: 3983128 )

Пропитка-спрей Fabric & Leather Spray від Nixwax™,- це захисний, водовідштовхувальний засіб для догляду за комбінованим взуттям з тканини та шкіри. Гідрофобне покриття у вигляді аерозолю, не тільки, підвищить водовідштовхувальні властивості і збереже повітропроникність мембранного взуття, але і продовжить термін служби кросівок, трекингових або тактичних, шкіряних черевиків зі вставками з нейлону або Cordura.

Есть в наличии
279 грн.
Размер:

NIKWAX WATERPROOFING WAX FOR LEATHER BROWN 125ML

(код товара: 3743431 )

Пропитка-віск для взуття Nikwax Waterproofing Wax for Leather brown 125ml від NIKWAX™,- це високоякісна паста коричневого кольору, що тане при температурі людського тіла. Паста-віск при нанесенні на суху шкіру перетворюється в єдину, пластичну водовідштовхувальну плівку.

Есть в наличии
233 грн.
Размер:

NIKWAX WATERPROOFING WAX FOR LEATHER NEUTRAL 125ML

(код товара: 3743428 )

Пропитка для виробів зі шкіри Waterproofing Wax for Leather 125ml від NIKWAX™,- це професійний засіб-крем, розроблений для відновлення і додання водостійкості шкіряному взутті з крупнозернистою або товстої кольорової шкіри. Пропитка для шкіряних виробів значно підвищує водовідштовхувальні властивості шкіри, перешкоджає усихання виробу, так само перешкоджає обважненню шкіри від вологи і відчутно покращує дихаючі властивості.

Есть в наличии
236 грн.
Размер:

NIKWAX WATERPROOFING WAX FOR LEATHER BLACK 125ML

(код товара: 3743426 )

Високоякісна, водовідштовхуюча пропитка воскової консистенції для чорного шкіряного взуття NIKWAX ™ при нанесенні на шкіру перетворюється в єдину, пластичну водовідштовхувальну плівку.

Есть в наличии
233 грн.
Размер: