В корзине (0) товар(ов).
  • SVASTONE ФУТБОЛКА FORTRESS EUROPE

SVASTONE ФУТБОЛКА FORTRESS EUROPE

Код товара: 5344058
Производитель: SvaStone

ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
Обмен товара и возврат
денег 
в течение 14 дней

УДОБНАЯ ОПЛАТА
Наложенный платеж
На карту ПриватБанка

БЕСПЛАТНАЯ
ДОСТАВКА

При предоплате от 1000 грн

Есть в наличии
424 грн.
Размер:
   В корзину
Заказать в 1 клик

У день літнього Сонцевороту в Києві відгримів організований компанією SVASTONE міжнародний фест FORTRESS EUROPE. Його назва й дата говорять самі за себе ― принаймні для тих, хто не є випадковим гостем такого свята. І найнадійніший спосіб зберегти свій букет вражень від нього ― поповнити свій гардероб тематичною однойменною футболкою з двостороннім принтом.

Фронтальний принт уже відомий вам завдяки фестивальному лонгсліву, аверсний має дві версії. Лаконічна ― із фірмовим символом SVASTONE і дубовим листям ― зараз перед вами. Основою візуального ряду фронтального принта є фортечна вежа ― образ, що має давнє коріння в езотеричній мудрості (і це породжує додатковий шар асоціацій у «тих, що відають»), але в дещо приземленішому сенсі вежа є насамперед місцем вартових.

У давнину ними нерідко були лучники, у модерні часи ― снайпери. Але незважаючи на всі відмінності епох та їхніх інструментів, вони мають спільний знаменник: це чатівливі хижаки (цей влучний термін увів до обігу ідеолог інтегрального націоналізму Дмитро Донцов). Ті, що завжди носять свою війну в собі. Свідомі того, що Україна завжди була і лишається нині фронтом змагу Європи із дикою ордою.

Наш ворог змінював самоназви, але його сутність лишалась незмінною. Саме тому воїни Європи та України з фронтального принта футболки являють собою ланцюг епох: від найдавніших ― до сьогодення. Тож логічно, що в районі серця тут розташовано священні символи сучасного націоналістичного руху: Ідея Нації та Чорне Сонце.

Матеріал: бавовна з невеликою домішкою еластану.

Фірмовий лейбл кольору хакі на лівому рукаві.

Склад: бавовна з еластаном