В корзине (0) товар(ов).
  • SVASTONE ФУТБОЛКА 7,62 ОЛИВА

SVASTONE ФУТБОЛКА 7,62 ОЛИВА

Код товара: 5344062
Производитель: SvaStone

ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
Обмен товара и возврат
денег 
в течение 14 дней

УДОБНАЯ ОПЛАТА
Наложенный платеж
На карту ПриватБанка

БЕСПЛАТНАЯ
ДОСТАВКА

При предоплате от 1000 грн

Есть в наличии
504 грн.
Размер:
   В корзину
Заказать в 1 клик

Єдиний спосіб покращити ідеальне – зробити його ще раз. Ця цитата в повній мірі стосується найбільш знаної зброї в світі, а її англійська версія лягла на футболку SVA STONE 7,62. Саме автомат Калашникова став для багатьох символом захисту своїх переконань, служіння Вітчизні та інструментом здобуття свободи свого краю. Певні модифікації штурмової гвинтівки, переважно калібру 7,62х39 мм, також популярні серед цивільного населення, зокрема як зброя для мисливства та охорони оселі.

Так, футболка SVA STONE 7,62 повністю увібрала в себе дух свободи та бою, символом якої стала гвинтівка. Саме зброя є невід’ємною частиною справжнього Воїна, Захисника та Переможця. Ця футболка кольору оливи добре поєднується з більшістю військового та тактичного спорядження. Високоякісна тканина виводить вологу та сприяє теплообміну, що є суттєвою перевагою влітку та під час активних тренувань. Бавовняна футболка забезпечить комфорт в користуванні, а невелика частина еластину додає міцності та запобігає втраті форми.

Окремої уваги варте візуальне оформлення. Дизайн футболки SVA STONE, з елементами як мінімалізму, так і арт-концепту, не залишить байдужим жодного. Центральне місце займають найбільш «рідні» для більшості військових цифри калібру розділені крапкою-черепом. В цілому модель футболки SVA STONE 7,62 дихає енергією неминуче успішного полювання на ворогів.

Форма та матеріал нової футболки поєднав в собі кращі риси всіх попередніх моделей. Легка та приємна навіть в спеку, одяг не втратить своїх властивостей навіть після багаторазового прання та активного використання. Якісний принт, який не стирається під захисним спорядженням чи тактичними жилетами завжди підніматиме настрій. Також напис калібру автомата англійською мовою розміщену на зворотній стороні футболки.

Як і вся лінійка футболок бренду, ця стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка. Такий одяг підкреслює статуру, об’єднує однодумців, додає бажання кожного дня перемагати. Будь з SVA STONE, будь кращим!