В корзине (0) товар(ов).
  • SVASTONE ФУТБОЛКА SOL INVICTUS

SVASTONE ФУТБОЛКА SOL INVICTUS

Код товара: 5344063
Производитель: SvaStone

ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
Обмен товара и возврат
денег 
в течение 14 дней

УДОБНАЯ ОПЛАТА
Наложенный платеж
На карту ПриватБанка

БЕСПЛАТНАЯ
ДОСТАВКА

При предоплате от 1000 грн

Есть в наличии
737 грн.
Размер:
   В корзину
Заказать в 1 клик

 Нескорене та всесильне Сонце, в ранковому промінні якого розправляє крила Мати-Сва. Саме схід величного світила, що знищує темряву та зло, висвітлює новинка – футболка SVA STONE SOL INVICTUS. Яскравий двосторонній 3D принт продовжує традиційну лінійку компанії. Приємна гамма насичених кольорів та якісний матеріал давно стали візитівкою компанії. Однак ця футболка суттєво відрізняється від попередніх моделей.

Ця урочиста футболка виконана в нейтральних та спокійних тонах. Її вирізняє атмосфера спокійної впевненості Нескореного Сонця на грудях з символом SVA STONE. Жовто-червоні елементи принту розміщені на фронтальній частині футболки. Темно-синя гамма символу сонця та слів на спині створює алегорію сутінок позаду та світанку попереду.

Футболка SVA STONE SOL INVICTUS наділена власним стилем, який гарно комбінується з тактичним та casual одягом. Надійна тканина зберігатиме яскравість кольорів довгими роками. А сучасна технологія друку 3D принту робить це одяг стійким до механічних пошкоджень та агресивних погодних умов. Форма футболки не втрачається навіть під дією довгих навантажень. Злива, ультрафіолет, пилюка чи бруд не зможуть загасити палаюче на грудях Сонце.

Тема Нескореного Сонця та неминучого світанку досі лунає у фольклорі та міфах слов’ян. Традиційно, зло панує в темряві, допоки його не стане видно. І тільки перші промені світанку ослаблюють його, надають силам воїнам та випалюють нечисть. В цей час, як казали Предки, Мати-Сва розправляє крила та скликає Воїнів на битву. Надихає їх, вселяє віру та надію. А вічне Сонце гартує сталь мечів та освячує щити.

Символ Сонця, його сили та Життя, зображеній на футболці зігріватиме навіть в найтемнішу ніч. Адже після темряви завжди настає світанок. Такий одяг стане знаковим для кожного, хто гартує свій Дух та прагне стати сильнішим. Футболка SOL INVICTUS пасуватиме всім, хто вірить у власні сили, не боїться виходити проти усілякого зла та несправедливості. Будь з SVA STONE, будь кращим!