В корзине (0) товар(ов).
  • SVASTONE ФУТБОЛКА TATTOO TILL DEATH

SVASTONE ФУТБОЛКА TATTOO TILL DEATH

Код товара: 5344065
Производитель: SvaStone

ГАРАНТИЯ ВОЗВРАТА
Обмен товара и возврат
денег 
в течение 14 дней

УДОБНАЯ ОПЛАТА
Наложенный платеж
На карту ПриватБанка

БЕСПЛАТНАЯ
ДОСТАВКА

При предоплате от 1000 грн

Есть в наличии
525 грн.
Размер:
   В корзину
Заказать в 1 клик

SVA STONE – одяг сміливих!

Татуювання є невід’ємною частиною сильних та вільних людей. Воїни наносили їх, щоб закарбувати славетні звершення, підкреслити власну незалежність, заявити про свою сміливість та майстерність в бою. Своїм прикладом вони показували, що за Ідею треба вмирати, а Свобода здобувається в боротьбі.

Саме в такому стилі виконана нова футболка SVA STONE ФУТБОЛКА TATTOO TILL DEATH Чорна. Славетні варяги могли впізнати побратима, прочитати історію звершень та подвиги предків по кільком татуюванням. Не зважаючи на біль, вони з гордістю носили символи своєї віри. І саме про це, в характерному та неординарному стилі, каже всім оточуючим футболка з гордим написом «Tattoo till death».

Технологією якісного друку на футболці кольору ночі зображений череп з карбованими зміями норманів. Його обрамляють орнаменти та символіка кращого українського виробника правильного одягу для вільних – SVA STONE.

Завдяки надійний тканині, ця футболка збереже форму та підкреслить індивідуальність на будь-якому концерті чи тренуванні. Навіть при агресивних зовнішніх чинниках – одяг не розтягується і не втрачає кольори. Високоякісна тканина, приємна на дотик, зберегла максимум надійності та комфорту.

Сьогодні багато тих, чиї татуювання ввібрали в себе вугільний пил Донбасу. Тих, хто гордо носить символ Ідеї не тільки в серці, а й на грудях, руках, спині.

Будь серед них, будь зі SVA STONE, будь кращим!