В корзине (0) товар(ов).

Средства для ремонта и обслуживания одежды

Чтобы ваш туристический поход, занятия зимними видами спорта или другими видами активного отдыха увенчались успехом, нужно всегда иметь под рукой набор для быстрого, полевого ремонта мембранной одежды или туристического, тактического снаряжения. Ремкомплект, в случае прорыва тактических брюк-самосбросов, новенькой, мембранной куртки или питьевой системы появится дырка, позволит быстро заклеить её заплаткой, чтобы они не утратили свою функциональность.

А для того чтобы ваши мембранные вещи или термобелье надежно защищали вас от непогоды, снега и дождя, у нас представлена целая серия моющих средств, которые помогут сохранить их водоотталкивающие, ветронепроницаемые и дышащие свойства.

В магазине AgressoR, Вы, всегда сможете найти наборы для ремонта одежды и снаряжения, комплект замков Fastex, водоотталкивающие спреи, пропитки для мембран и средства для стирки мембран, синтетики или шерсти от лучших производителей McNettMil-tec и Nikwax


Сортировка по: цене  | наименованию


NIKWAX WOOL WASH (СРЕДСТВО ДЛЯ СТИРКИ ШЕРСТИ) 150ML

(код товара: 3979087 )

Засіб для прання вовни WOOL WASH 150ML від Nixwax™,- це гель для прання шерстяного одягу. Рідкий порошок для догляду за виробами з вовни, не тільки видаляє бруд, але і працює як кондиціонер, пом'якшує шерсть і надає їй водовідштовхувальні властивості.

Есть в наличии

NIKWAX BASE WASH (СРЕДСТВО ДЛЯ СТИРКИ СИНТЕТИКИ) 150ML

(код товара: 3979086 )

Засіб для прання синтетики Base wash від Nikwax™,- це гель для прання та кондиціонування синтетичного одягу, термобілизни і військового спорядження. Рідкий пральний порошок рекомендований для матеріалів: Coolmax, Under Armour, Parameta, Lifa, Drillo

Есть в наличии

NIKWAX TX.DIRECT WASH-IN (ПРОПИТКА ДЛЯ МЕМБРАН) 100ML

(код товара: 3979081 )

Пропитка для мембран TX. Direct Wash-in 100mlот Nikwax™,- це водовідштовхувальний засіб, призначений для додання водостійкості мембранним матеріалам, дихаючим нейлоновим матеріалами і тканинам, які посилені поліуретановим покриттям. Пропитка для мембранних виробів надійно відновлює, зберігає і надає водовідштовхувальні і дихаючі властивості мембрані, не пошкоджуючи обробку DWR, а так само не змінює властивості синтетичних наповнювачів. Пропитка водовідштовхувальна відмінно підійде для плащів, пончо, накидок, так і для одягу з багатокомпонентним утеплювачем.

Есть в наличии

MCNETT ЛЕНТА КЛЕЙКАЯ ДЛЯ РЕМОНТА ОДЕЖДЫ И СНАРЯЖЕНИЯ 7,5Х50СМ

(код товара: 3978801 )

Клейка стрічка для ремонту одягу та спорядження Tenacious Sealing and Repair від McNett™,- це універсальна, прозора, матова, ремонтна изолента для ремонту будь-яких поверхонь, яка не залишає слідів клею при знятті.

Есть в наличии

MCNETT НАБОР КЛЕЙКИХ ЗАПЛАТОК ДЛЯ РЕМОНТА ОДЕЖДЫ И СНАРЯЖЕНИЯ

(код товара: 3978800 )

Набір клейких латок для ремонту одягу та спорядження з Gore-Tex від McNett™,- це ремонтний комплект, що складається з трьох прозорих латок для ремонту будь-яких поверхонь і однієї латки з гортексного матеріалу для ремонту тканинних речей, які зберігаються в червоній капсулі. Ремкомплект Gore-Tex з самоклеючих заплпат допоможе швидко полагодити пошкоджені намети, рюкзаки, спальні мішки, мембранний одяг і т. д. і т. п.

Есть в наличии

MCNETT НАБОР КЛЕЙКИХ ЗАПЛАТОК ДЛЯ РЕМОНТА ИЗДЕЛИЙ ИЗ GORE-TEX

(код товара: 3978793 )

Набір клейких латок для ремонту виробів з Gore-Tex від McNett™,- це ремонтний комплект для гортекса, що складається з двох спеціальних мембранних латок на клейовий, чутливої до тиску, основі, які зберігаються в червоній капсулі. Ремкомплект Gore-Tex з самоклеючих заплпат з гортексного матеріалу допоможе швидко полагодити мембранний одяг, зберігши її водонепроникні і дихаючі властивості.

Есть в наличии

NIKWAX TECH WASH (СРЕДСТВО ДЛЯ СТИРКИ МЕМБРАН) 300ML

(код товара: 3974004 )

Засіб для прання мембран Tech Wash 300 ml від Nikwax™,- це професійний, очищуючий засіб для прання мембранних речей Outdoor (тактичних курток, штанів, рукавичок і взуття Soft Shell). Рідкий порошок для мембрани збереже її водовідштовхувальні і дихаючі властивості тканин, не пошкоджуючи обробку DWR, а так само не змінить властивості синтетичних наповнювачів, якщо такі присутні в конструкції вироби. У концентрованому стані Nikwax Tech Wash працює, як засіб для виведення плям, а так само допоможе виправити невдалі наслідки прання звичайними засобами і порошками.

Есть в наличии