Часы работы call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Корзина
Одежда
Тактическое снаряжение
Фильтры
Цена
-
Производитель
Все производители
CYMA
D-Boys
Well
KJW
KOER
Snow Wolf
Цвет
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Оранжевий
Прозорий
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортировать
Страйкбольна модель гвинтівки L-96 від WELL. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий - пружина зводиться вручну за допомогою затвору.Усі частини металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий.RIS кріплення для сошок - від'ємне, на ньому також є додаткові бокові RIS планки для додаткового обвісу (ліхтар, лцу і т.д).
4984 грн.
M14 CM.032 WOOD STYLE від CYMA ™ - це страйкбольна електропневматична копія гвинтівки М14 (американська автоматична гвинтівка, що була на озброєнні армії США в 1950-1960 роках а так само у ВМС США і кількох держав донині). Аірсофт карабін ставиться до модифікації Mark 14 Enhanced Battle Rifle, якою користується підрозділ United States Navy SEAL.Страйкбольний автомат забезпечений рис-цівкою для кріплення сошок, тактичних рукояток перенесення вогню, ліхтарів і т.д, а також регульованим телескопічним прикладом, в якому розташований акумулятор.
5586 грн.
AEG M4 SPR (M16A4 RIS) від компанії D-boys - це страйкбольна репліка самозарядною гвинтівки USMC М16А4 Special Purpose Rifle. Гвинтівка виготовлена зі сталі, пластику і легких сплавів. Має не складаний приклад, в якому розташований акумулятор. Ствольна коробка стандартна - як у М16А4. На верхньому ресівері розміщена планка Пикатіні, на яку можлива встановлення колиматорів та оптичних прицілів. Цівка як і належить на MWS -RAS зі з'ємною ручкою перенесення вогню. Комплектується магазином малою ємкісттю бункерного типу на 130 куль. Сошки так само входять в комплект.За рахунок довгого стовбура 500 мм. - привід з легкістю поддається тюнінгу під аірсофт-марксменку (снайперську напівавтоматичну гвинтівку).
7948 грн.
SPR MK12 MOD (M16A4 commerce) від компанії D-boys - це страйкбольна репліка самозарядною гвинтівки USMC М16А4 Special Purpose Rifle. Гвинтівка виготовлена зі сталі, пластику і легких сплавів. Має не складаний приклад, в якому розташований акумулятор. Ствольна коробка стандартна - як у М16А4. На верхньому ресівері розміщена планка Пикатіні, на яку можлива встановлення колиматорів та оптичних прицілів. Цівка як і належить на MWS -RAS зі з'ємною ручкою перенесення вогню. Комплектується магазином малою ємкісттю бункерного типу на 130 куль. Сошки так само входять в комплект.
8283 грн.
SVD від KOER ™ - це пневматична страйкбольна копія снайперської гвинтівки Драгунова, розробленої в 1957-1963 роках групою конструкторів під керівництвом Євгена Драгунова. Була прийнята на озброєння Радянської Армії в 1963 році.Аірсофт аналог виконаний з металу і ударостійкого пластику, працює по спрінговой системі - після кожного пострілу потрібна перезарядка, це дозволяє встановити найпотужніші страйкбольні пружини. Гвинтівка так само має довгий внутрішній ствол, що дає гвинтівці кучність і дальність.
4773 грн.
L-96 AWP від WELL™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Приклад регульований, тильник приклада гумовий. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
4976 грн.
L-96 від WELL ™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий, підщічник регулюється по висоті. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
4372 грн.
M-24 SPRING від CYMA ™ - це пневматична страйкбольна гвинтівка, яка копіює бойовий аналог снайперської магазинної гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором М-24.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і стовбур). Працює за системою "Спрінг" (SPRING) - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор. На прикладі встановлений гумовий тильник. У порівнянні зі страйкбольними аналогами гвинтівка копіює VSR-10 від Tokyo Marui ™
4779 грн.
Страйкбольна репліка Barrett M99 від Snow Wolf виконана дуже якісно й акуратно. Зовсім не важка для своїх габаритів - майже 7 кг.Корпус виготовлений з листової сталі, зовнішній ствол алюмінієвий. Штатно встановлена довга RIS-планка для оптичного прицілу і рукоятки перенесення, які входять в комплект поставки гвинтівки.
13252 грн.
M700 VSR-10 від CYMA ™ - це пневматична страйкбольна гвинтівка, яка копіює бойовий аналог снайперської магазинної гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором Remington 700 (7,62 × 51mm NATO), виробництва США - фірмою Remington Arms.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і стовбур). Працює за системою "Спрінг" (SPRING) - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор. На прикладі встановлений гумовий тильник. У порівнянні зі страйкбольними аналогами гвинтівка копіює VSR-10 від Tokyo Marui ™
5040 грн.
SVD від CYMA ™ - це електропневматичний аналог снайперської гвинтівки СГДС варіант СГД (Снайперська Гвинтівка Драгунова) для ВДВ, з укороченим стволом і складним прикладом, створеної в 1991 році і була прийнята на озброєння в 1995 р.Страйкбольна снайперка зроблена з металу і пластику, має складаний приклад, посадочне місце для кріплення "ластівчин хвіст". Усередині стоїть гірбокс СВД-типу. В Базі стоять стандартні прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра.
8585 грн.
M700P Police Mod від KJW™ - це страйкбольна газова снайперська гвинтівка, яка копіює бойовий аналог гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором - Remington 700 SPS Tactical. Ремінгтон М700 розроблявся фірмою на основі гвинтівок Pattern 1914 і Enfield M1917. Використовується як поліцією і армією, так і мисливцями.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і ствол). Призводиться до дії за системою "Gas Open Bolt" - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор.
7303 грн.
L-96 від WELL ™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий, підщічник регулюється по висоті. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
3796 грн.
Гвинтівка MB11A від WELL™ - це страйкбольна (аірсофт-пневматика), модифікована репліка американської снайперської гвинтівки М-24 калібру 7,62 мм, створеної на основі гвинтівки Remington 700.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з металевого ствола і пластмасового ложе і прикладу, обладнана Ris-планкою для встанови оптичного прицілу на верхньому ресівері, а так само планкою-антабкою для сошок. Працює за принципом "Спрінг" - приводиться в дію після перезарядки затвору (після кожного пострілу).
3731 грн.
Гвинтівка MB12A від WELL™ - це страйкбольна (аірсофт-пневматика), модифікована репліка американської снайперської гвинтівки М-24 калібру 7,62 мм, створеної на основі гвинтівки Remington 700.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з металевого ствола і пластмасового ложе і прикладу, обладнана Ris-планкою для встанови оптичного прицілу на верхньому ресівері, а так само планкою-антабкою для сошок. Працює за принципом "Спрінг" - приводиться в дію після перезарядки затвору (після кожного пострілу).
4063 грн.
Гвинтівка MB4411A від WELL ™ - це пневматична страйкбольна копія снайперської гвинтівки AX PSR, яка була розроблена компанією Accuracy International LTD в 2013 році, під патрони .308 Win, .300 Win Mag і .388 Lapua Magnum. Гвинтівка використовується ВМС США - United States Navy SEALs.Airsoft-репліка зроблена з високоміцного ударостійкого пластику і металу. Гвинтівка приводиться в дію за допомогою взводу затвору після кожного пострілу (Spring Bolt Action). Приклад складаний, регульований; тильник прикладу гумовий. Аірсофт-гвинтівка забезпечена RIS-цівкою, яка дозволяє встановити додатковий обвіс у вигляді сошок, ЛЦВ, ліхтарів. Верхня планка пікатінні дозволяє встановити оптичний приціл.
5202 грн.
Топ товары

Снайперские винтовки

Страйкбол известен тем, что привода Airsoft являются точной репликой боевого оружия. Следовательно, снайперская винтовка для страйкбола, не только повторяет внешний вид, но и стреляет максимально точно, хоть и не так далеко, как настоящая СВД.

Снайперская винтовка – это самый точный и дальнострельный вид Airsoft оружия, которое позволяет поражать соперников с классическими автоматами серии АК, оставаясь незамеченным.

Как выбрать страйкбольные снайперские винтовки?

Новичкам не всегда очевиден ответ на вопрос: «Какие снайперские винтовки лучше всего подходит для дальнего точного огня?». Мы постараемся помочь вам в этом разобраться. В первую очередь, за качество модели отвечают три показателя:

  • Тип привода;
  • Производитель;
  • Точность и дальность выстрела.

При чем за последний пункт любого страйкбольного приклада отвечает первые два, то есть дальнобойность и меткость зависит от типа привода и бренда, который произвел данную модель винтовки Airsoft.

В зависимости от принципа действия, снайперки делят на следующие типы:

  • Пружинные снайперки (Болтовки). В них шарик вылетает из ствола, благодаря разжимающейся пружине, которая приводится в действие усилием игрока. Чаще всего, в страйкболе спринговые винтовки являются аналогом оружия времен ВМВ: самозарядные винтовки M1 Garand, m24 (США) или G43/K43 (Германия).
  • Газовые. В них выстрел происходит, благодаря расширяющемуся газу, который хранился с сжатом состоянии в дульном стволе. Такой принцип работы позволяет стрелять в полуавтоматическом режиме.
  • Электроприводные. Оснащенные мощным электроприводом. Но чаще можно встретить автоматические модели, на который самостоятельно установили электропривод с аккумулятором.

Чтобы снайперки вас не подвели, в летнее время выбирайте газовые модели для страйкбола, а зимой элетропневматичсекие.

Снайперская винтовка для страйкбола. Правила ухода:

  • Не используйте б/у шарики, т. к. при выстреле деформируется их внутренняя структура, что может вывести из строя привод при повторном выстреле.
  • Регулярно чистите ствол от скопившихся в нем загрязнений, так как пыль и грязь снижает энергию выстрела, что отрицательно отражается на дальности стрельбы. Для этого нужно использовать родной шомпол, который идет в наборе с оружием. Не следует использовать шомпола для чистки настоящего оружия, так они для этого не подходят.
  • Применяйте щадящие средства для пластиковых покрытий (тефлоновые и силиконовые масла) для смазки страйкбольного оружия, а не агрессивные оружейные смазки.
  • Всегда проверяйте работу электромотора перед игрой, так как, если шестерня электродвигателя будет слабо сцепляться с шестерней гибокса, а не плотно, как положено, то снизится мощность выстрела.

Купить снайперскую винтовку Airsoft в Украине

В каталоге сайта Agressor вы найдете пневматические снайперские винтовки по доступной цене, которые полностью соответствуют вышеперечисленным требованиям от известных производителей: KOER, CYMA, SPECNA ARMS, D-Boys, KJW, Snow Wolf и Well.

Кроме популярных моделей снайперских винтовок SVD и М14, вы сможете купить сопутствующие товары: магазины пистолетов, наборы втулок, пулеметы, всс, прицелы, шестерни, камеры и резинки Hop-up.

Интернет-магазин Agressor принимает различные формы оплаты, чтобы вы самостоятельно подобрали для себя удобный вариант: перевод на карту Приват, безналичный и наличный расчет в точке самовывоза в г. Киев. Так же мы отправляем товар наложенным платежом, который вы сможете забрать в ближайшем отделении Новая почта в любом населенном пункте Украины.

Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.