Часы работы call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Корзина
Одежда
Тактическое снаряжение
Фильтры
Цена
-
Производитель
Все производители
GFC
CYMA
D-Boys
SRC
G&G
Specna Arms
WE
A&K
APS
Bolt Airsoft
E&L
Jing Gong
Well
Western Arms
Other
Цвет
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Оранжевий
Прозорий
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Camouflage
Інші кольори
Сортировать
4660 грн.
5811 грн.
5632 грн.
6072 грн.
АК-74 RK-06 - високоякісна копія бойового автомату з дерев'яними цівкою і прикладом, а також бакелітовою ручкою. Гвинтівка RK-06 володіє чудовим зовнішнім виглядом, практично не відрізняючись від бойового оригіналу, і відмінними показниками початкової швидкості кулі і точності.
6825 грн.
АК-74 RK-06 - високоякісна копія бойового автомату з дерев'яною цівкою й металевим прикладом, а також бакелітовою ручкою. Гвинтівка RK-06 володіє чудовим зовнішнім виглядом, практично не відрізняючись від бойового оригіналу, і відмінними показниками початкової швидкості кулі і точності.
6295 грн.
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластика і металу. Приклад складаний і регулюємий, акумулятор розташований в цівку, проте є можливість перенесення проводки в приклад. На верхньому ресівері встановлена планка пікатіні, яка передбачає установку на неї оптичних прицілів і коліматорів. Автомат має RIS-планки на цівкі, що дає можливість встановити різний зовнішній обвіс.
6101 грн.
HK416 від SPECNA ARMS™ - це точна Електропневматична аірсофт-копія німецької штурмової гвинтівки HK416 від компанії Heckler & Koch, адаптованої під американську модульну систему AR15. Незважаючи на близьку схожість з карабіном M4, механізм HK416 більш схожий на Н&К G36.
9781 грн.
8710 грн.
M4 CQB от SRC™ - це електропневматична репліка штурмової, автоматичної гвинтівки М4 (Carbine, 5.56 mm), зробленої в США на основі карабіна AR16, спочатку призначеної для озброєння екіпажів БМ. Основні відмінності страйкбольної рушниці М-4 від М-16 є менш довгий ствол і телескопічний висувний приклад. Корпус автомата (airsoft) виготовлений з металу, а зсувний приклад і пістолетна рукоятка з ударостійкого ABS-пластика. Бойовий карабін оснащений модифікованим гірбоксом Ver.2, 8-мм сталевими підшипниками, сталевими шестернями. Страйкбольний автомат CQB-версії завдяки своїм компактним розмірам, як правило, призначений для роботи в приміщеннях.
10942 грн.
M4 SD от SRC™ - є точною аірсофт-копією свого відомого вогнепального аналогу М4 (Carbine, 5.56 mm), зробленої в США на основі карабіна AR16, спочатку призначеної для озброєння екіпажів БМ. Основні відмінності страйкбольної рушниці М-4 від М-16 є менш довгий ствол і телескопічний висувний приклад. Корпус автомата (airsoft) виготовлений з металу, а зсувний приклад і пістолетна рукоятка з ударостійкого ABS-пластика. Бойовий карабін оснащений модифікованим гірбоксом Ver.2 з системою швидкої заміни пружини, 8-мм сталевими підшипниками, сталевими шестернями. 
11358 грн.
M4A1 от SRC™ - це електропневматична репліка штурмової, автоматичної гвинтівки М4 (Carbine, 5.56 mm), зробленої в США на основі карабіна AR16, спочатку призначеної для озброєння екіпажів БМ. Основні відмінності страйкбольної рушниці М-4 від М-16 є менш довгий ствол і телескопічний висувний приклад. Корпус автомата (airsoft) виготовлений з металу, а зсувний приклад і пістолетна рукоятка з ударостійкого ABS-пластика. Бойовий карабін оснащений модифікованим гірбоксом Ver.2 з системою швидкої заміни пружини, 8-мм сталевими підшипниками, сталевими шестернями. Страйкбольний автомат CQB-версії завдяки своїм компактним розмірам, як правило, призначений для роботи в приміщеннях.
11812 грн.
8514 грн.
8463 грн.
Відома на Аірсофт ринку фірма A & K завжди відрізнялась якістю запчастин і збірки.  Цівка, приклад і пістолетна ручка виготовлені з ударостійкого ABS-пластика, ствол - металевий, а корпус, рукоятка затвора, трубка приклада - з якісного алюмінієвого сплаву. Hop-Up регульований. Швидкість польоту кульки на вихлопі - близько 125 м\с.
7980 грн.
11993 грн.
5167 грн.
8872 грн.
8047 грн.
MK1 CARBINE DESERT PHANTOM EXTREMIS  від APS™, - це Електропневматична репліка штурмової, автоматичної гвинтівки М4 (Carbine, 5.56 mm), зробленої в США на основі карабіна AR16, спочатку призначеної для озброєння екіпажів БМ. Основні відмінності страйкбольної рушниці М-4 від М-16 є менш довгий ствол і телескопічний висувний приклад. Корпус автомата (airsoft) виготовлений з металу, а зсувний приклад і пістолетна рукоятка з ударостійкого ABS-пластика, оснащений гірбоксом Ver. 2. Страйкбольний автомат CQB-версії через своїх компактних розмірів, як правило, призначений для роботи в приміщеннях.
12133 грн.
5081 грн.
8124 грн.
7984 грн.
За якістю збірки і внутрішнім запчастинам гвинтівка має значну перевагу від колишніх версій. Новий гірбокс 2й версії, тепер сумісний зі стандартними деталями від інших виробників, а також володіє системою швидкого знімання пружини. Камера хоп Hop-Up металева, стандартна для М серії. Встановлена система EBB (електро блоубек), яка була допрацьована до того, що може функціонувати зі стандартними поршнями.
9314 грн.
7200 грн.
4943 грн.
M4 CQB від APS - це страйкбольна репліка автоматичної гвинтівки М4 (Carbine, 5.56mm: M4), створеної в США на основі М16А2, спочатку для озброєння екіпажів бойових машин і розрахунків техніки. Основними відмінностями М4 від М16А2 є ствол меншої довжини і висувний телескопічний приклад. 
9020 грн.
Відома на Аірсофт ринку фірма A & K завжди відрізнялась якістю запчастин і збірки.  Цівка, приклад і пістолетна ручка виготовлені з ударостійкого ABS-пластика, ствол - металевий, а корпус, рукоятка затвора, трубка приклада - з якісного алюмінієвого сплаву. Hop-Up регульований. Швидкість польоту кульки на вихлопі - близько 125 м\с.
10871 грн.
6722 грн.
7689 грн.
8556 грн.
8569 грн.
8490 грн.
5940 грн.
8681 грн.
AEG KAC PDW від D-boys™ - це електропневматична аірсофт-репліка малогабаритної штурмової гвинтівки з калібром 6x35 mm PDW, розробленої американською компанією KAC в 2006 році. Страйкбольний автомат виготовлений зі сталі, алюмінію і АВС пластику, обладнаний прицільними пристосуваннями у вигляді діоптра і мушки, інтегрована планка Пікатинні для встанови коллиматора, встановлений рамковий складаний приклад. Комплектується ручкою перенесення вогню і магазином (механа) на 90 куль.
7063 грн.
5196 грн.
13381 грн.
13633 грн.
10429 грн.
12675 грн.
12457 грн.
10429 грн.
4715 грн.
5959 грн.
4612 грн.
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластику і металу. Приклад складаний, акумулятор розташований в цівку. На верхньому ресівері встановлено адаптований оптичний приціл.
6101 грн.
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластику і металу. Приклад складаний, акумулятор розташований в цівку. На верхньому ресівері встановлена RIS-планка для  коліматора або оптичного прицілу. Штатно гвинтівка має відкриті прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра. Автомат має RIS-цівку, що дає можливість встановити різний зовнішній обвіс.
6203 грн.
1
2
3
Смотреть больше
1
2
Смотреть больше
Топ товары

Страйкбольный привод

Определяясь с выбором страйкбольного автомата (привода) стоит заострить свое внимание на материале изготовления лёгкой пневматики, комплектации винтовки: (наличие аккумулятора, магазин бункерного или механического типа), принцип работы той или иной модели - GBB (Gas Blow Back) или AEG (Airsoft Electric Gun), выбрать приклад и прицел по вкусу. Как правило в набор страйкбольной винтовки (привода) входит: аккумулятор, простое зарядное устройство и пакетик шаров. Однако рекомендуется как можно скорее заменить АКБ на более современное и надёжное. Например: LiPO или LiFe-типа.

Стоит заметить, что рано или поздно игрок перестаёт быть внекомандником, после чего создаёт свою команду или примыкает к одной из команд. Нужно учитывать условия использования и предпочтение в моделировании, прежде чем выбрать определённую серию автоматов. Винтовка АК-47, АКМ, АКСУ, АК-74 подходит для моделирования стран СНГ, а винтовка AR-серии (М-16, М4А1, SR-25, KAC PDW) - для реконструкции блока НАТО и т. д.

Винтовка для страйкбола

Штурмовая страйкбольная винтовка - наиболее распространённое оружие благодаря ёмкости магазина, скорострельности и удобству. Производители аирсофт-пневматики изготовляют только точные копии боевых аналогов, которые Вы можете приобрести в нашем магазине. Наиболее распространённой является винтовка страйкбольная АК-серии и М-серии - как самая популярная и узнаваемая в мире. Для любителей моделировать Германию - автоматические страйкбольные винтовки и пистолеты-пулемёты H&K (G-36 и MP-5)-серии. Бельгийские SCAR-ы, австрийские AUG-и, швейцарские SIG-и. P90, Stg.44, M-14, XM-8, G-3, HK416 и другие виды приводов для airsoft.

Страйкбольная винтовка купить

В интернет-магазине Agressor Вы можете купить штурмовую винтовку для страйкбола от таких известных производителей как: A&K, APS, CYMA, SRC, WE, Well, Jing Gong, D-Boys и др. Так же можно приобрести страйкбольные гранаты и комплекты запчастей. Для постоянных посетителей сайта действует плавающая скидка.

В выборе Airsoft-автомата Вас проконсультируют опытные специалисты в сфере Airsoft оружия с многолетним опытом. Также на базе магазина работает аирсофт-мастерская по ремонту и тюнингу страйкбольного оружия, наш мастер сможет починить или модернизировать любой привод для игры в страйкбол.