В корзине (0) товар(ов).

Маскировочные костюмы

Маскировочный костюм - это комплект (короткая куртка с капюшоном + брюки) свободного покроя, т. к. одевается поверх униформы, который изготовляется из легкой, мягкой, бесшумной ткани с антибликовым покрытием. Предназначен для маскировки вашего местонахождения, именно поэтому успешно используется спецподразделениями разных стран, охотниками и любителями страйкбола.

В магазине "AgressoR" вы сможете найти костюмы Гилли (GHILLIE), а также камуфляжные, маскировочные костюмы.


Сортировка по: цене  | наименованию


P1G-TAC КОСТЮМ ВЛАГОЗАЩИТНЫЙ AMEBA MK-2 S73112WH

(код товара: 4084724 )

Полегшений, вологозахисний костюм AMEBA Mk-2 (Lightweight Waterproof Winter Suit) від P1G-Tac™,- це репліка на маскувальний костюм (маскхалат) радянських розвідників часів Другої Світової, який за мішкувату форму в народі прозвали "Амеба". Камуфляжний, зимовий комплект (водозахисні штани і анарак) вільного покрою дозволить носити його поверх верхнього одягу, розвантажувальних жилетів і тактичного спорядження, включаючи невеликі рюкзаки, щоб замаскувати людину на тлі навколишнього ландшафту, розмив його силует. Водонепроникний костюм для захисту від дощу середньої інтенсивності з поліпшеною ергономікою має компактні розміри і легку вагу, що робить його бажаною знахідкою, не тільки, для військових, бійців спецпідрозділів, співробітників охоронних фірм і правоохоронних органів, а й любителів риболовлі, полювання і туристичних походів.

Есть в наличии
660 грн.
Размер:

NFM GROUP МАСКИРОВОЧНЫЕ БРЮКИ GARM OVERPANTS SNOW

(код товара: 4007548 )

Маскувальні штани OVERPANTS SNOW від NFM Group™,- це легкі, тонкі, але міцні, камуфляжні, вітро/водонепроникні штани для маскування на засніженій місцевості. Снігові, вітро/водозахисні штани-самоскиди з посиленими колінами для вільного руху і складних підйомів зручні тим, що їх зручно швидко одягати поверх основного шару одягу, і тим, що вони не будуть липнути до внутрішнього шару одягу, навіть якщо намокнуть. Білі, маскувальні, не прозорі брюки для захисту від снігу та вітру будуть корисні снайперам і любителям зимового полювання.

Есть в наличии
6 406 грн.
Размер:

NFM GROUP ШТОРМОВКА GARM RAIN ANORAK SNOW

(код товара: 4007538 )

Штормівка GARM RAIN ANORAK від NFM Group™,- це легка, але міцна тактична куртка-анорак для захисту від вітру, дощу і снігу, яка призначена для миттєвого одягання поверх основного шару одягу в непередбачуваних погодних і температурних умовах. Вітро/водозахистна куртка (вітровка) не обмежуватиме свободу руху і виконання бойових завдань, так як фронтова кишеня забезпечить швидкий доступ до вашої розвантажувальної системі. Водо/вітронепроникний анорак зручний тим, що його можна використовувати в якості маскувальної куртки (маскхалата).

Есть в наличии
7 383 грн.
Размер:

КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ КЛЯКСА

(код товара: 4007383 )

Зимовий, маскувальний костюм «Клякса» - це комплект білого, маскувального одягу (куртка, штани-самоскиди, кавер, чохол на рюкзак) українського виробництва для маскування дій солдатів гірськострілецьких підрозділів, а так же любителів страйкболу, пейнтболу або полювання на засніжених територіях. Камуфляжний маскхалат білого кольору з плямами не шарудить і не світиться в ПНВ (перевірено приладом 1ПН58), що робить його ідеальним вибором для снайперів, військовослужбовців та бійців спец. підрозділів.

На заказ
822 грн.
Размер:

МИЛТЕК МАСКИРОВОЧНЫЙ КОСТЮМ GHILLIE SUIT ANTI FIRE SNOW 11962007

(код товара: 3997896 )

Маскувальний костюм (маскхалат) Ghillie Suit Anti Fire від Mil-Tec™,- це безшумний, зимовий, маскувальний, вогнетривкий комплект (куртка, штани, головний убір, маскувальна сітка для зброї), який забезпечить максимальне розмиття силуету снайпера, військового, мисливця або любителя тактичних ігор на фоні снігу. Комплект зимового маскування на засніженій місцевості виготовлений з міцного, легкого, вогнетривкого, дихаючого матеріалу, що дозволить носити його поверх основного одягу.

Есть в наличии
2 116 грн.
Размер:

HELIKON-TEX МАСКИРОВОЧНЫЙ КОСТЮМ GHILLIE SUIT USMC DIGITAL WOODLAND H1509-07

(код товара: 3455164 )
Есть в наличии
2 087 грн.
Размер:

HELIKON-TEX МАСКИРОВОЧНЫЙ КОСТЮМ GHILLIE SUIT USMC DIGITAL DESERT H1509-08

(код товара: 3455152 )
Есть в наличии
2 087 грн.
Размер:

AGRESSOR КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ MULTICAM ALPINE

(код товара: 2927645 )
Есть в наличии
496 грн.
Размер:

МИЛТЕК БУНДЕС. КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ 11971000

(код товара: 2898422 )
Есть в наличии
1 271 грн.
Размер:

НОРВ. МАСКИРОВОЧНАЯ КУРТКА ЗИМНЯЯ СКЛАД. ХРАН.

(код товара: 2898412 )
Есть в наличии

M-TAC КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ MULTICAM ALPINE

(код товара: 2270013 )
Есть в наличии

БУНДЕС. КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ НОВОГО ОБР.

(код товара: 1779245 )
Есть в наличии
775 грн.
Размер:

БУНДЕС. КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ ЗИМНИЙ

(код товара: 1779190 )
Есть в наличии
589 грн.
Размер:

МИЛТЕК КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ GHILLIE OAK LEAF

(код товара: 1547041 )
Есть в наличии
2 930 грн.
Размер:

КОСТЮМ МАСКИРОВОЧНЫЙ MAX FUCHS GHILLIE WOODLAND

(код товара: 1547040 )
Есть в наличии
2 480 грн.
Размер: