Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
M-Tac (М-так)
Mil-Tec
Helikon-Tex
Agressor
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
617 грн.
560 грн.
630 грн.
980 грн.
1680 грн.
2215 грн.
Топ товари

Маскувальний костюм - маскхалат

Маскуючий халат - маскхалат незамінний елемент військового та мисливського гардероба, який допоможе стати непомітним під час полювання, ігр Airsoft або безпосередньо в зоні проведення бойових дій.

Снайперська накидка Ghillie Suit. Історія.

З давніх-давен люди робили спроби злитися з місцевістю, щоб вистежити здобич на полюванні, але солдати особливо не маскувалися, тому що всі бої велися на короткій дистанції, а розвідники замість військової форми одягали звичайну цивільний одяг.

Але ситуація змінилася за часів Першої світової війни, коли розвідники і снайпери почали використовувати мисливські комбінезони. Виробництво Gillie було занадто дорогим, тому їх використовували дуже рідко. У 30-і роки ХХ століття почали масово використовувати зимові маскхалати, адже для їх виготовлення можна було використовувати білу простирадло замість накидки.

Маскувальний халат. Характеристики.

Захисний, маскувальний комплект значно відрізняється від камуфляжу, так як одягаються поверх неї, тому у нього більш вільний крій і низька вага, так як при виготовленні костюмів маскувальних використовують більш тонкі і легкі матеріали. Костюм маскувальний має безліч забарвлень, що дозволяє вибрати потрібний колір під довколишню місцевість.

Залежно від поставленого завдання і сезону року маскхалати ділять на категорії: халати, комплекти, накидки і плащі.
  • Камуфляж Полювання / Риболовля має на увазі застосування листяних забарвлень. Мисливські комплекти включають в себе об'ємні куртки та штани з Утяжка на поясі.
  • Костюми для зими бувають різних моделей:
  1. Комбінезон з білої бавовни більш комфортний, тому що максимально приховує силует в зимовому лісі або степу.
  2. Пончо-накидка зручна в тих випадках, коли потрібно швидко змінити камуфляж або забезпечити швидкий доступ до вмісту кишень основної форми.
  • Літні костюми маскувальні відрізняються легкістю і застосуванням сітчастих матеріалів, тому ідеально підходять для роботи в жаркому кліматі.
У всіх моделях костюмів маскувальних застосовуються найрізноманітніші камуфляжні патерни: Digital Desert, Woodland, Multicam alpine, білий і зимовий камуфляж.

Костюм маскувальний. Категорії:

  • Костюм КЗС використовується замість військової форми вільного крою, яка допомагає "змастити" силует. Як правило, костюми обладнані спеціальними стропами для фіксації рослин даної місцевості, щоб максимально підвищити маскують якості військового костюма.
  • Гіллі (Gillie) - «кошлатий» снайперський костюм лісовик, що складається з брюк та накидки, покритих різнобарвними маскувальними смужками тканини для кращого маскування бійця. Найчастіше костюм «Мара» використовують поодинокі стрілки.
  • Пончо - маскувальні накидки з капюшоном, які швидко знімається і одягається. Саме за це якість вони стали популярні серед бійців спецназу і розвідників.

Купити костюм Гіллі (3D Маскування) в Україні

В інтернет-магазині Agressor ви знайдете різні види маскхалат нового зразка, крім застарілої радянської маскувальною форми «Берізка» (СРСР) і "Клякса", від відомих виробників: M-Tac, P1G-Tac, Mil-Tec, Helikon-Tex, NFM Group і контрактні зимові маскувальні костюми Німецькій армії Бундесвер (Німеччина).

Не важливо, що ви оберете, маскувальні костюми гіллі, камуфляжний костюм снайпера, водонепроникний комплекти форми для полювання або риболовлі, ви зможете швидко оформити замовлення «В один клік» без реєстрації на сайті.