Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
A-Line
M-Tac (М-так)
P1G-Tac (Пиг-так)
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
228 грн.
345 грн.
79 грн.
420 грн.
613 грн.
455 грн.
490 грн.
431 грн.
550 грн.
683 грн.
758 грн.
700 грн.
875 грн.
1654 грн.
798 грн.
558 грн.
558 грн.
558 грн.
558 грн.
1654 грн.
1782 грн.
1782 грн.
558 грн.
1435 грн.
125 грн.
477 грн.
Топ товари

Туристичний килимок - каремат

Туристичний каремат популярний завдяки недорогому матеріалом виготовлення, пористій гумі (пінці) і низькій вазі (≈ 900г). Каремати відрізняються товщиною і розміром бульбашок пінки, що відбивається на їх теплоізоляційних властивостях. Відповідно, чим товще килимок, тим він тепліше, але і важче. А ось пористість вирішує багато. Туристичні килимки-пінки мають бульбашки ∅ 2-4 мм, а килимки для занять спортом (фітнес, йога) - набагато дрібніше, тому вони більш м'які, але не підходять для походів. Спортивні килимки абсолютно не тримають тепло, тому на них ви маєте всі шанси замерзнути.

Туристичний килимок з фольгою теоретично відбиває холод, що йде від поверхні землі, і ви будете спати при температурі на 1-2 градуси нижче, ніж на звичайному карематі. Але досвідчені туристи на практиці цю різницю не відчувають, тому радять брати досить теплий спальник, щоб вас не турбували перепади температури в 2 градуси.

Головна перевага карематів з пінки - це їх щільність, вони практично не продавлюються під вагою, а це означає, що тіло буде рівномірно захищено від холоду, і ви не застудите нирки або шию.

Туристична сидушка - це прямокутний шматок пінки з ременями і застібкою, який під час привалу дає можливість присісти на будь-яку поверхню і при цьому не хвилюватися, що одяг промокне або забрудниться. Пам'ятайте, що сидушка не гріє вас, а тільки служить додатковим прошарком між вашою п'ятою точкою і холодним ґрунтом. Таке використання туристичних килимків найкращим чином позначається на самопочутті під час пікніка, використання намету, особливо якщо ви не взяли з собою матрац.

Каремати і пінополієтиленові килимки можна використовувати не за призначенням:

  • Санчата для спуску зі сніжної гори
  • Вітрозахист (ставиться півколом навколо газового пальника)
  • Захист спини від натирання рюкзаком
  • Захист голови від перегріву (панами)
  • Для прогулянки з дитиною після дощу (пісочниця, гойдалки, лавочка)
  • Дошка для нарізання або кришка в похідних умовах
  • Туристичний лайф-хак для захисту речей у рюкзаку (засунувши його у формі циліндра всередину рюкзака, ви збережете свої речі від намокання і деформації при ударах)