Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
Топ товари

Грим камуфляжний

Камуфляжна фарба для обличчя (грим-фарба, бойовий грим, армійський грим) призначена для маскування особи (розмиття контурів особи) у видимому і інфрачервоному діапазоні світла, що істотно підвищує ефективність маскування навіть при використанні суперником приладу нічного бачення.

Маскування особи

Військові експерти встановили, що слабка ланка при маскуванні бійця в військово-польових умовах - це його обличчя. Це пов'язано зі специфікою людського мозку, який на підсвідомому рівні завжди вишукує правильні риси обличчя. Тому ми часто стикаємося з ефектом, коли нам скрізь ввижаються «особи» з хмар, скель або крони дерев, а в темному приміщенні з екіпірованими бійцями, ми в першу чергу помічаємо їх обличчя, а потім вже все інше. Крім цього обличчя помітно виділяється за рахунок натурального блиску шкіри на тлі кольору форми та екіпіровки бійця, що демаскує солдата і може призвести до втрати здоров'я або життя!

Рішенням цього непростого завдання (захист від розпізнавання обличь) став винахід фарби для обличчя. Зазвичай, вона випускається у вигляді густої фарби різних кольорів в наборах, в тюбиках, в стікерах (камуфляжний олівець). Комбінуючи кольори, ви зможете надати своєму обличчю вид навколишнього середовища, щоб максимально з ним «злитися» в одне ціле і не видати своє місцезнаходження противнику.

Як наносити маскувальний грим (триколірний камуфляж)?

Деформуючий бойовий грим наноситься за принципом «Зламай стереотипне мислення», тобто потрібно спотворити риси обличчя до невпізнання так, щоб противник не зміг ідентифікувати його з людським обличчям. Правильний камуфляж наноситься товстими лініями, а не круговими, при цьому виступаючі частини обличчя (лоб, вилиці, ніс, вуха, підборіддя) забарвлюють в більш темний колір (2-4 шари), а зони навколо очей, під носом і підборіддям в світлі тони.

Грим військовий купити

В каталозі сайту «AgressoR» ви можете купити армійську грим-фарбу, яка підійде так само і для мисливців, страйкболістів, працівників правоохоронних органів, любителів військово-спортивних ігор, реконструкторів і всіх тих, чия робота або хобі пов'язані з маскуванням.

Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.