Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
Mil-Tec
MFH
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
Камуфляжний грим

Мин.цена: 198.38 грн.

Топ товари
Акційні товари

Камуфляжний грим

Камуфляжна фарба для обличчя призначена для маскування особи (розмиття його контурів) у видимому і інфрачервоному діапазоні світла, що істотно підвищує ефективність маскування навіть при використанні суперником приладу нічного бачення.

Маскування особи

Військові експерти встановили, що слабка ланка при маскуванні бійця в військово-польових умовах - це його обличчя. Це пов'язано зі специфікою людського мозку, який на підсвідомому рівні завжди вишукує правильні риси обличчя. Тому ми часто стикаємося з ефектом, коли нам скрізь ввижаються «особи» з хмар, скель або крони дерев, а в темному приміщенні з екіпірованими бійцями, ми в першу чергу помічаємо їх обличчя, а потім вже все інше. Крім цього воно помітно виділяється за рахунок натурального блиску шкіри на тлі кольору тактичної форми та екіпіровки бійця, що демаскує солдата і може привести до втрати здоров'я або життя!

Рішенням цього непростого завдання (захист від розпізнавання осіб) став винахід фарби для обличчя. Зазвичай, вона випускається у вигляді густої фарби різних кольорів в наборах, в тюбиках, в стікерах (камуфляжний олівець). Комбінуючи кольори, ви зможете надати своєму обличчю вид навколишнього середовища, щоб максимально з нею «злитися» в одне ціле і не видати своє місцезнаходження противнику.

Як наносити бойової грим (триколірний камуфляж)?

Деформуюча бойова фарба наноситься за принципом «Зламай стереотипне мислення», тобто потрібно спотворити риси обличчя до невпізнання так, щоб противник не зміг ідентифікувати його з людським обличчям. Правильний камуфляж наноситься товстими лініями, а не круговими, при цьому виступаючі частини обличчя (лоб, вилиці, ніс, вуха, підборіддя) забарвлюють в більш темний колір (2-4 шари), а зони навколо очей, під носом і підборіддям в світлі тони.

Грим військовий купити

В каталозі сайту «AgressoR» ви можете купити армійську грим-фарбу, яка підійде так само і для мисливців, страйкболістов, працівників правоохоронних органів, любителів військово-спортивних ігор, реконструкторів і всіх тих, чия робота або хобі пов'язані з маскуванням.

Найчастіше задані питання в категорії Камуфляжний грим

Які товари в категорії камуфляжні грим-фарби найчастіше купують?

Які камуфляжні грим-фарби найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на камуфляжні грим-фарби?