Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
420 грн.
398 грн.
101 грн.
101 грн.
Топ товари

Тактична медицина

«Вся справа в миті. Вона продовжує життя» Франц Кафка.

Тактична медицина (TCCC - Tactical Combat Casualty Care) - це вміння надати першу медичну допомогу в умовах бойових дії. Як показує статистика: 60% поранених гине від кровотечі, а 33% від травм грудної клітки, що приводить до проблем з диханням. Боєць може померти від втрати крові за дві хвилини, тому так важливо вміти накласти швидко джгут і зупинити кровотечу в екстремальних умовах (під постріли і вибухи), а потім вже організувати евакуацію пораненого із зони вогню. Не забувайте, броня повинна залишатися на пораненому бійці, щоб уберегти його від повторного потрапляння випадкових куль і уламків снарядів.

Для цього вам знадобляться:

  • Бинти для перев'язки (бандаж 4 "і 6"). Практичніше мати для цих цілей 6-дюймові бинти, оскільки ними можна забинтувати відірвану кінцівку.
  • Джгути або його аналог турнікети CAT. І пам'ятайте будь-які джгути, як гумові радянські, так і сучасні ізраїльські та американські призначені для одноразового використання. Ізраїльські, американські аналоги джгутів зручніше тим, що їх можна накладати однією рукою, тобто ви можете самі допомогти собі. При собі потрібно мати два джгута: для себе і свого бойового товариша.
  • Животворний Celox (кровоспинний засіб, гемостатик). Кровоспинний бинт, складений гармошкою, - це дозволяє швидко заповнювати їм рану, не витрачаючи час на розмотування.

У магазині «AgressoR» ви знайдете товари для надання першої допомоги та евакуації постраждалих: кровоспинні засоби, бандажі, джгути, евакуаційні системи «Стрічка», армійські носилки і військові, індивідуальні аптечки.

Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.