Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Україна
Other
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
3990 грн.
3990 грн.
2387 грн.
6659 грн.
5356 грн.
813 грн.
813 грн.
5947 грн.
5947 грн.
5967 грн.
1035 грн.
813 грн.
149 грн.
149 грн.
Тактична медицина

Мин.цена: 149 грн.

Топ товари
Акційні товари

Тактична медицина

«Вся справа в миті. Вона продовжує життя» Франц Кафка.

Тактична медицина (TCCC - Tactical Combat Casualty Care) - це вміння надати першу медичну допомогу в умовах бойових дії. Як показує статистика: 60% поранених гине від кровотечі, а 33% від травм грудної клітки, що приводить до проблем з диханням. Боєць може померти від втрати крові за дві хвилини, тому так важливо вміти накласти швидко джгут і зупинити кровотечу в екстремальних умовах (під постріли і вибухи), а потім вже організувати евакуацію пораненого із зони вогню. Не забувайте, броня повинна залишатися на пораненому бійці, щоб уберегти його від повторного потрапляння випадкових куль і уламків снарядів.

Для цього вам знадобляться:

  • Бинти для перев'язки (бандаж 4 "і 6"). Практичніше мати для цих цілей 6-дюймові бинти, оскільки ними можна забинтувати відірвану кінцівку.
  • Джгути або його аналог турнікети CAT. І пам'ятайте будь-які джгути, як гумові радянські, так і сучасні ізраїльські та американські призначені для одноразового використання. Ізраїльські, американські аналоги джгутів зручніше тим, що їх можна накладати однією рукою, тобто ви можете самі допомогти собі. При собі потрібно мати два джгута: для себе і свого бойового товариша.
  • Животворний Celox (кровоспинний засіб, гемостатик). Кровоспинний бинт, складений гармошкою, - це дозволяє швидко заповнювати їм рану, не витрачаючи час на розмотування.

У магазині «AgressoR» ви знайдете товари для надання першої допомоги та евакуації постраждалих: кровоспинні засоби, бандажі, джгути, евакуаційні системи «Стрічка», армійські носилки і військові, індивідуальні аптечки.

Найчастіше задані питання в категорії Тактична медицина

Які товари в категорії товари для військових медиків найчастіше купують?

Які товари для військових медиків найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на товари для військових медиків?