Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Chameleon
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
355 грн.
355 грн.
350 грн.
350 грн.
410 грн.
410 грн.
158 грн.
158 грн.
357 грн.
357 грн.
158 грн.
158 грн.
158 грн.
406 грн.
881 грн.
832 грн.
881 грн.
366 грн.
210 грн.
210 грн.
210 грн.
357 грн.
728 грн.
678 грн.
728 грн.
Несесери

Мин.цена: 158 грн.

Топ товари
Акційні товари

Несесер армійський

Військовий несесер - «чоловіча косметичка», яка є в кожному тактичному рюкзаку або казарменій тумбочці. Військовослужбовці, як і цивільні люди, кожен день користуються предметами особистої гігієни, але зберігають їх в спеціальній туалетній сумці, щоб в разі зміни дислокації військ їх було простіше збирати. Саме тому армійський несесер є обов'язковим атрибутом «тривожної валізки» кожного поважаючого себе офіцера.

Військова сумка для туалетного приладдя. Історія.

У XVII-XVIII століттях у Франції був найвищий пік моди на регулярні парки, яку пізніше перейняли інші країни Європи і Англія. Знать була змушена часто подорожувати, щоб усіх їх оглянути. Спочатку в заміських подорожах або так званому «туризмі вихідного дня» їх супроводжували цілі ескорти карет зі змінними нарядами, перуками, взуттям, парасольками і сумочками. Але в піших прогулянках пані та їх кавалери потребували маленьку туалетну сумочку з речами першої необхідності, так як вони наносили величезну кількість косметики, яку потрібно було постійно поправляти.

Загалом, як ви вже здогадалися, слово «Nécessaire» з французької мови перекладається, як «необхідний». Багато вельмож того часу були чинними або відставними офіцерами армії. Завдяки їх хорошим відгуками несесер військовий швидко прижився в армії і флоті.

Сучасна модель армійського несесера представляє утилітарний підсумок або сумку невеликих розмірів з безліччю відділень для туалетного приладдя зі знімним дзеркалом на липучці Velcro і спеціальною еластичною стропою для фіксації дрібних речей. Військовий просунутий несесер обладнаний спеціальним гачком, за який зручно чіпляти сумку для туалетного приладдя на гілку дерева, трубу у ванній кімнаті або в іншому місці.

Вирішили купити чоловічий дорожній несесер?

Купити армійський несесер - це правильне рішення, тому що він відрізняється зносостійкістю і високою якістю. До того ж чоловіча сумка для дорожньої косметики прекрасно підійде туристам, а також чоловікам, які часто роз'їжджають по службових відрядженнях. Адже в ній можна зберігати не тільки предмети особистої гігієни, а й манікюрні інструменти, швейний набір або аптечку.

В інтернет-магазині Agressor ви знайдете туалетні сумки різних форм і забарвлень від відомих виробників: M-Tac, Mil-Tec і Chameleon.

Найчастіше задані питання в категорії Несесери

Які товари в категорії армійські несесери найчастіше купують?

Які армійські несесери найчастіше купують?

Які армійські несесери мають найвищу якість?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на армійські несесери?