Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Helikon-Tex
MFH
Контрактне армійське
Сортувати
276 грн.
442 грн.
304 грн.
255 грн.
248 грн.
630 грн.
504 грн.
281 грн.
363 грн.
255 грн.
203 грн.
328 грн.
59 грн.
40 грн.
Кружки, чашки

Мин.цена: 40.33 грн.

Акційні товари

Термокружка армійська - військовий кухоль

Кружка - обов'язковий елемент тактичного і туристичного спорядження, тому важливо підійти до вибору військової термокружки вкрай відповідально.

Армійська чашка. Історія.

Давніми прообразами сучасного військового кухоля були різні фляги і глечики. Рідку, гарячу їжу їли з невеликих мисок. Матеріалом для піал служили: глина, камінь, дерево і навіть береста.

Коли люди навчилися звертатися з металами, вони зрозуміли, що алюмінієвий посуд прослужить набагато довше. Довгий час алюминий вважався дуже дорогим матеріалом, аж до початку минулого століття. Саме тоді відбулося удосконалення технології виробництва алюмінію, завдяки чому він став доступним матеріалом. Головною його перевагою була низька вага.

Головними перевагами алюмінієвого посуду була легкість, практичність і стійкість до корозії. З тих пір алюмінієвий посуд вважається найбільш зручною і найменш вибагливою в догляді. Найдорожчими кружками вважаються туристичні похідні термокружки з нержавіючої сталі, особливо якщо мають подвійні стінки і здатні довго зберігати тепло всередині.

Види термочашек:

  • Гуртки з карабіном
  • Аомейская термокружка
  • Складна чашка
Військові кухолі і термокружки виготовляються з нержавіючої сталі і часто мають складну ручку або карабін замість неї, а також розрізняються за об'ємом. Армійська термокружка може бути з кришкою, клапаном і складною ручкою. Головна її відмінність від звичайного кухоля полягає в принципі роботи, подібного термосу. Оскільки термокружка має двошарові стінки, герметичну прошарок і вакуум, то гарячий напій зберігає свою температуру, а зовнішні стінки не нагріваються. Складна військова чашка Wildo, виготовляється з якісного харчового пластику, тому може використовуватися як дитяча. В розкладеному вигляді популярна біла чашка Wildo приймає форму похідного кухоля або склянки.

Армійська термокружка в магазині Agressor

В інтернет-магазині Agressor Ви маєте можливість купити різні види нових наборів армійської посуду, в тому числі фляги, складні військові чашки, тактичний одяг, взуття, рюкзаки для туризму. Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом, а товар відправляється службою доставки "Нова Пошта".

Найчастіше задані питання в категорії Кружки, чашки

Які товари в категорії армійські кружки найчастіше купують?

Які армійські кружки найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на армійські кружки?