Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
Other
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
350 грн.
875 грн.
893 грн.
245 грн.
980 грн.
105 грн.
105 грн.
81 грн.
35 грн.
910 грн.
875 грн.
1050 грн.
805 грн.
665 грн.
677 грн.
210 грн.
315 грн.
175 грн.
271 грн.
Камери та резинки Hop-up (Хоп-ап)

Мин.цена: 35 грн.

Топ товари
Акційні товари

Камери Хоп-ап

Hop up (від анг. «High Operating Power» - висока підйомна потужність) - механізм, призначений для подачі кульок всередину стовбура. При цьому, гумка хоп ап їх закручує, щоб політ став більш стабільним. Прокрутка відбувається за рахунок крутного моменту, який виникає при контакті з гумою хоп ап. Обертання забезпечує прямолінійну траєкторію польоту, завдяки чому підвищується точність стрільби.

У дорогих моделях хоп ап передбачений гвинт для регулювання дальності польоту, а в дешевих - немає, що часто провокує бажання, замінити камеру.

Для виготовлення хоп ап використовують матеріали різної щільності, яка відповідає за якість зброї страйкболу і цілісність при його падінні: алюміній, пластик і ін. Рекомендується віддавати перевагу металевим елементам, так як вони мають високий ступінь доведення і підгонки.

Гумка хоп ап відрізняється достатньою еластичністю при певній жорсткості, яка забезпечує герметичне прилягання до камери. Якщо це співвідношення порушено, знижується дальність стрільби. Щоб цього уникнути, потрібно скористатися регулювальним гвинтом.

Гумка Hop-up. Види:

  • AEG - класична гумка, що застосовується майже у всіх системах. Як правило, гумки йдуть в комплекті з зовнішнім валом.
  • VSR - гумка призначена для використання в спрінгових і газових системах. Роль валика виконує елемент регулюючого механізму.

Камера Hop-up купити в Agressor

В каталозі сайту Agressor ви зможете знайти комплектуючі гумки для Хоп-Ап, а так само супутні товари за доступною ціною: автомати Cyma, антабки, глушники, гранати, кріплення, приціли ЛЦВ, магазини пістолетів, захисні маски, пламегасители вогню, приклади, набори втулок і цівки.

Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні і модернізації вашої Airsoft гвинтівки будь-якого типу, ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть не тільки порадою, а й зможуть зробити це за вас, так як страйкбольний магазин Agressor має свою майстерню по обслуговуванню і ремонту страйкбольних приводів .

Удосконаливши модуль Хоп-Ап, ви будете потрапляти чітко в ціль, так як кулька буде літати з неймовірною швидкістю.