Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
Mil-Tec
TEX
Other
Контрактне армійське
Розмір рюкзака
до 10 л
10-14 л
15-19 л
20-24 л
25-29 л
30-34 л
35-39 л
40 л
45-49 л
50 л
55 л
60 л
65 л
70 л
85 л
90+ л
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
4892 грн.
2084 грн.
2084 грн.
2084 грн.
3600 грн.
4522 грн.
17500 грн.
3130 грн.
4625 грн.
4625 грн.
4625 грн.
3500 грн.
2084 грн.
3237 грн.
3237 грн.
2243 грн.
Великі рюкзаки

Мин.цена: 2084 грн.

Акційні товари

Рюкзак великий

Великий рюкзак - поняття вкрай розтяжне. Поняття «великий рюкзак» дає нам лише уявлення про своє обсязі. Місткі рюкзаки призначені для зберігання і транспортування величезної ваги і обсягу вмісту. Туристичний рюкзак - важливий елемент спорядження в рейді і поході, і нарівні з взуттям визначає на скільки буде комфортною вилазка на природу. Очевидно, що обсяг рюкзака безпосередньо визначає кількість спорядження, одягу і провіанту, яке можливо помістити всередину. Великим вважається рюкзак від 50 літрів. Саме обсяг визначає тип і призначення рюкзака.

Місткі рюкзаки можуть бути:
  • туристичними
  • рейдовими
  • трекінгові
  • спортивними
  • для альпінізму
Перш ніж вибрати місткий великий рюкзак в похід або для іншої мети, необхідно чітко усвідомлювати обсяг і вага носиться спорядження. Мається на увазі екіпірування туриста, спортсмена або бійця. Вона повинна бути надійною, максимально легкою і компактною в упаковці для економії ваги і простору всередині рюкзака. Тривалість і характер походів, рейдів і подорожей - другий фактор, який грає ключову роль у виборі обсягу рюкзака. Найбільш універсальними похідними рюкзаками є рюкзаки об'ємом 60-80 літрів, оскільки він підійде для будь-яких походів (рейдів) тривалістю більше 2 днів. Даний обсяг вважається оптимальним і підходить для піших маршрутів будь-якої складності, не тривалих експедицій і для сходження на вершину з ночівлею.

Перед тим як купити туристичний рюкзак рекомендується приміряти його повністю завантаженим, обов'язково пройтися з ним. Це не замінить похід на природу, але в такому випадку зможете зрозуміти комфортний даний рюкзак і ефективно він справляється зі своїми завданнями.

Варіанти підгонки місткого рюкзака:

  • Грудна стяжка - призначена для з'єднання плечових лямок між собою, тим чином підвищуючи стійкість. Буде корисною в ситуаціях, коли рюкзак великого розміру може різко зміститися через рух і вибити з рівноваги людини;
  • Регульовані плечові лямки - призначені для правильного розподілу ваги на плечі. Затягуються до тих пір, поки не відчуєте, що плечі беруть частину ваги вмісту рюкзака. Важливо пам'ятати, що в правильно відрегульована рюкзаку 1/3 ваги спорядження розподіляється на плечі, а 2/3 - на пояс і відповідно ноги.
  • Верхні відтягнення (протівооткіди) - кріпляться на регульовані плечові лямки. Їх завдання - виключити провисання рюкзака в попереку і натягнути верхню частину рюкзака до спини. Натяг протівооткідов має бути помірним, оскільки слабке натяг гарантує втрату рівноваги через відхилення рюкзака назад. Повинні утворювати кут в 45 * між плечовими лямками і рюкзаком;
  • Стабілізуючі відтягнення (стабілізатори поясного ременя) - призначені для з'єднання поясного ременя і нижній частині рюкзака. Для правильного перерозподілу навантаження з плечей на ноги повинні бути добре натягнуті.
При покупці похідного рюкзака звертайте увагу на спинку. Вона повинна обов'язково мати демпферні, вентиляційні вставки для кращого повітрообміну і захисту спини від тиску вмісту рюкзака. До того ж, спинка може мати металеві напрямні або алюмінієву раму для підвищеної жорсткості і передачі навантаження, але тільки в каркасних рюкзаках. У м'яких, безкаркасних рюкзаках така конструкція не передбачена.

Купити рюкзак з великою місткістю

В інтернет-магазині Agressor Ви маєте можливість придбати якісний місткий наплічник чи міський рюкзак від виробників 5.11 Tactical, M-Tac (М-Так), Mil-Tec, а також контрактне армійське спорядження.

Крім великих рюкзаків, в військторзі Agressor представлені різноманітні рюкзаки і сумки: тактичні, рейдові, похідні, туристичні та міські моделі, які можуть використовуватися в якості дитячого шкільного портфеля або рюкзака під ноутбук, а також дорожні і транспортні сумки. Беручи до уваги весь асортимент Ви зможете знайти сумки і рюкзаки на будь-який смак і колір.

У каталозі інтернет-магазину Agressor зверніть увагу на інші категорії, в тому числі і з тактичної одягом, військової взуттям, різними аксесуарами. Оплата товарів можлива будь-яким зручним для покупця способом, як при оформленні замовлення, так і при отриманні на пошті. Доставка продукції здійснюється в максимально короткі терміни в будь-яку точку України. Якщо у Вас залишилися питання з приводу доставки та оплати, можете переглянути розділ «Гарантія» або задати їх менеджеру при підтвердженні замовлення в телефонному режимі.

Найчастіше задані питання в категорії Великі рюкзаки

Які товари в категорії великі рюкзаки найчастіше купують?

Які великі рюкзаки найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на великі рюкзаки?