Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження

Оплата i Доставка

Оплата замовлення:

Оплата замовлення здійснюється за безготівковим розрахунком. Після того, як Ви зробили замовлення по телефону або на сайті і узгодили всі нюанси, менеджер виставляє Вам рахунок для оплати і надає платіжні реквізити для оплати (для фізичних осіб, юридичних осіб, ФОП і ПП).
УВАГА! При оптовому замовленні ми робимо знижки.

Винятки:

  • Замовлення на суму ДО 300 грн відправляються виключно по повній попередній оплаті.
  • Товари деяких торгових марок, а також страйкбольні товари - відправляються тільки по повній оплаті на розрахунковий рахунок.


Доставка

Доставка в межах України

Доставка в межах України здійснюється за допомогою поштового оператора "Нова пошта". У більшості випадків замовлення доставляється в термін до 24 годин "сьогодні на завтра" (зрідка – трохи довше, у віддалені населені пункти або через складні погодні умови). Посилка зберігається на відділенні 5 днів, якщо у Вас є необхідність продовжити термін – телефонуйте нам, наші менеджери збільшать час зберігання. 

У разі великого оптового замовлення відправка може здійснюватися й іншими поштовими службами України, однак лише за погодження із менеджерами магазину. 

Список відділень "Нова пошта" в Україні

Доставка в інші країни (ТИМЧАСОВО НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ)

Доставка в інші країни* здійснюється за повної передоплати посилки і вартості її відправки на наш аккаунт PayPal. Як правило, посилка їде з України в країну призначення 10-15 днів (без урахування часу митного оформлення). Для відстеження переміщення міжнародної поштового відправлення (МПВ), існує єдина система всесвітнього відстеження поштових відправлень, яка дозволяє відстежити будь-яку посилку завдяки її ідентифікаційному номеру – TN (tracking number). 

*Зарубіжне замовлення приймається до виконання, тільки тоді, коли сума замовлення дорівнює або перевищує 50 $ (доларів США). Посилки відправляються в усі країни світу, крім РФ. 

На жаль, товарні позиції, що мають зовнішню схожість з вогнепальною зброєю (Airsoft/страйкбольна зброя, запасні частини для страйкбольної зброї, Airsoft/страйкбольні магазини, деякі елементи армійського спорядження), не відправляються в інші країни згідно з українським законодавством і правилами компанії-перевізника.

Місцезнаходження Вашого замовлення Ви можете перевірити ТУТ за номером накладної, який Вам надішлють в SMS за фактом відправки Вашого замовлення.

УВАГА: оплата за послуги перевізника ("Нова пошта" та інші) з приводу доставки замовлення здійснюється Замовником при отриманні посилки, якщо інші умови не визначено при прийнятті замовлення.

Бажаємо Вам приємних покупок!