Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
217 грн.
175 грн.
350 грн.
270 грн.
350 грн.
Топ товари

Тактична ручка - аксесуар для письма та самооборони.

У наш час такі ручки стали результатом вдалої дизайнерської і конструкторської роботи. Розробники змогли перетворити звичний пише аксесуар для письма в дієвий засіб самооборони, здатний захистити при несподіваному нападі в приміщенні або на вулиці.

При цьому дана ручка не вважається зброєю, її пряме використання - підписувати документи, розписуватися у відомостях, писати листи. У той же час з урахуванням особливої ​​конструкції і використовуваних матеріалів, тактична ручка склобій отримала практичне застосування, стала вдалим доповненням до спорядження з метою самооборони, порятунку, перетворившись на знаряддя особистого захисту.

При наявності міцного, титанового корпусу звичайна канцелярська приналежність перетворюється в легальну зброю, яка завжди при вас: в кишені піджака, брюк, сорочки, сумці.

Тепер це пристосування стало одним з видів захисної зброї прихованого носіння. Не відрізняючись за зовнішнім виглядом від звичайної кулькової, ручка не привертає уваги, не викликає питань при особистому огляді представниками правоохоронних органів.

З чого складаються тактичні ручки?

Boker plus tactical pen - цей тактичний склобій складається з двох частин: металевого корпусу і звичайного стрижня для письма.

Наявність міцного корпусу в формі клиновидного вістря з авіаційного алюмінію, сталі або титану роблять її ефективною зброєю кастетного типу. При його використанні можливо зупинити будь-якого нападника ціною болючих пошкоджень, при цьому бити з великою силою немає необхідності.

Конструкція тактичних ручок передбачає нанесення насічок, борозен, що захищає предмет від ковзання у вологих руках. Ручки склобій випускаються різної форми в різних кольорах, під час письма використовуються змінні стрижні.

При цьому один з кінців тактичної ручки робиться більш тупим. Він ефективно застосовується для нанесення ударів і пошкоджень. За допомогою ручки проводиться вплив на больові точки, що змушує людину підпорядковуватись. Більш гострим є другий кінець ручки. Від його впливу больові відчуття стануть значно сильніше.

Дотримуючись правил застосування, маючи навики поводження з бойовою ручкою, цей предмет в Ваших руках легко може стати знаряддям самооборони несмертельної дії.

Головною перевагою такого пера є звичайний, нешкідливий вид, тому противник не помічає його. Ваша покупка стане невід'ємною частиною спорядження для виживання в складних умовах, а також самооборони.

У каталогах нашого сайту представлений великий вибір якісних моделей за доступною ціною. Купуючи такі їх у нас, Ви станете господарем оригінальних аксесуарів від відомих брендів.

Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.