Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Fenix
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
302 грн.
680 грн.
390 грн.
390 грн.
397 грн.
382 грн.
Тактичні ручки

Мин.цена: 302 грн.

Топ товари
Акційні товари

Тактична ручка

У наш час такі ручки стали результатом вдалої дизайнерської і конструкторської роботи. Розробники змогли перетворити звичний пише аксесуар для письма в дієвий засіб самооборони, здатне захистити при несподіваному нападі в приміщенні або на вулиці.

При цьому, ручка зі склобоєм не рахується зброєю, Її пряме використання - підписувати документи, розписуватися у відомостях, писати листи. У той же час, з урахуванням особливої ​​конструкції і використовуваних матеріалів, тактична ручка - склобій отримала практичне застосування, стала вдалим доповненням до спорядження з метою самооборони, порятунку, перетворившись на знаряддя особистого захисту.

При наявності міцного, титанового корпусу звичайна канцелярська ручка перетворюється в легальне зброю, яке завжди при Вас: в кишені піджака, брюк, сорочки, сумці.

У наш час тактична ручка стала одним з видів захисного зброї прихованого носіння. Чи не відрізняючись за зовнішнім виглядом від звичайної кулькової, ручка не привертає уваги, не викликає питань при особистому огляді представниками правоохоронних органів.

З чого складаються тактичні ручки?

Boker plus tactical pen-цей тактичний склобій складається з двох частин: металевого корпусу і звичайного пише стрижня.

Наявність міцного корпусу в формі клиновидного вістря з авіаційного алюмінію, сталі або титану роблять її ефективною зброєю кастетного типу. При його використанні можливий зупинити будь-якого нападника ціною болючих пошкоджень, при цьому бити з великою силою немає необхідності.

Їх конструкція передбачає нанесення насічок, борозен, що захищає предмет від ковзання у вологих руках. Тактичні ручки склобій випускаються різної форми, в різних кольорах, під час письма використовуються змінні стрижні.

При цьому, один з кінців тактичної ручки робиться більш тупим. Він ефективно застосовується для нанесення ударів і пошкоджень. З її допомогою проводиться вплив на больові точки, що змушує людину подчіняться.Более гострим проводиться другий кінець ручки. Від його впливу больові відчуття стануть значно сильніше.

Дотримуючись правил застосування, маючи навики поводження з бойовою ручкою black, цей предмет в Ваших руках легко може стати знаряддям самооборони несмертельної дії.

Головним достоїнством даної ручки є звичайний, нешкідливий вид, тому противник не помічає їх. Вони стануть невід'ємною частиною спорядження для виживання в складних умовах, а також самооборони.

У каталогах нашого сайту представлений великий вибір якісних моделей і наборів ручок за доступною ціною. Купуючи їх у нас, Ви станете господарем оригінальних аксесуарів від відомих компанії, як M-Tac. Умови оплати та доставки ви зможете обговорити з нашими менеджерами.

Найчастіше задані питання в категорії Тактичні ручки

Яка тактична ручка найкраще підходить для самооборони?

Якою тактичною ручкою можна розбити скло?

Чи продаються в нашому магазині тактичні ручки з титану?

Які товари в категорії тактичні ручки найчастіше купують?

Які тактичні ручки найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на тактичні ручки?