«Не буває поганої погоди, буває поганий одяг» Англійське прислів'я
Дощ може застати вас в будь-який час і в будь-якому місці, але якщо в місті - це не проблема, то серед поля або в лісі пересуватися в мокрому одязі, по-перше, незручно, а по-друге така прогулянка загрожує застудою. Щоб цього не допустити варто собі купити плащ-дощовик, стійкість до природних погодних катаклізмів якого перевірена не одним поколінням солдатів.
Плащ-дощовик давним-давно змінив брезентову скатку, так як бавовна швидко промокає і довго сушиться. Сучасні моделі накидок виробляються з нейлону з водовідштовхувальним просоченням або ПВХ, які гарантують повний захист від будь-яких видів опадів. До того ж, він дозволяє звільнити руки, а не тримати в руках парасольку, що значно підвищує мобільність і ефективність силовиків.
Виробники, з огляду на потреби своїх покупців, випускають ці вироби в різних кольорах, в тому числі камуфляжних: A-Tacs, Flecktarn, MTP, Multicam, Woodland, Socom camo, Жаба польова / степова, зелений, пісочний, білий і чорний. Завдяки чому їх можна застосовувати для маскування на тлі навколишньої місцевості в суху погоду.
З давніх-давен солдати брали на озброєння плащ-палатку для індивідуального захисту від негоди. Під час Першої світової війни на озброєнні практично всіх армії значилися польові намети, які можна було використовувати в якості дощовиків.
Вони виготовлялися з парусини, мали квадратну форму і комплектувалися кілочками для збірки. Усередині пришивали шнурок, який можна було затягнути, щоб носити їх в якості вологозахисного костюма. Так само їх можна було з'єднувати між собою, щоб створити двомісний намет, для установки якої застосовували гвинтівку з багнетом замість жердини.
Але французи пішли далі і в 1935 р випустили намет-пончо - прямокутне полотно з парусини з отвором для голови по центру, прикрите клапаном з трьох сторін, і петлями для установки тенту і фіксації маскуючих елементів.
Найбільш відомий німецький плащ-намет 1927 р виготовлений з тика з водовідштовхувальним просоченням. Він мав форму рівнобедреного трикутника з ґудзиками по периметру і отвором для голови посередині, щоб його можна було використовувати в якості плаща-дощовика. Досить було його одягнути через голову поверх спорядження і йому про це, щоб захистити себе від дощу і вітру. З чотирьох полотнищ можна було зробити польову палатку розміром близько 5,8 м².
За часів Другої світової війни солдати вже повним ходом використовували різні варіації накидок-пончо і як костюм-дощовик. Англійці просочили їх смолою і наділили кишенею, японці додали капюшон, а американці - рукава типу реглан. Як то кажуть: «З миру по нитці - голому сорочка». У нашому випадку, сучасний вигляд плаща-дощовика.
Якщо ви вирішили купити вологозахисний одяг - це відмінне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя. В інтернет-магазині AgressoR Ви знайдете продукцію за вигідною ціною від європейських і українських компаній: P1G-Tac, Mil-Tec, Helikon-Tex і NFM Group, а також контрактні моделі, які використовуються багатьма арміями світу.
Наш офіс знаходиться в Києві, але їхати до нас зовсім не обов'язково, так як ми відправляємо наші товари Нової поштою в будь-яку точку України. Оплата здійснюється зручним для вас способом: післяплата, переказ грошей на картку Приват банка, безготівковий розрахунок і за готівку в точці самовивозу. Для отримання іншої інформації телефонуйте нашим менеджерам-консультантам, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Военторг Киев - Армейский магазин Милитари, военный магазин AGRESSOR Agressor. Copyright 2013 - 2021 гг.