Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Helikon-Tex
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
1352 грн.
763 грн.
1976 грн.
1924 грн.
1352 грн.
1487 грн.
Набедрені платформи

Мин.цена: 455.62 грн.

Топ товари
Акційні товари

Набедрені платформи

Набедрена платформа - це елемент екіпіровки бійця, яка представляє конструкцію з подвійним кріпленням, за рахунок чого ця деталь щільно прилягає до ноги і не сповзає при дуже сильних навантаженнях. Платформа MOLLE має два типи кріплення: лівобічний і правобічний. Набедрені платформи виготовляють із зносостійкого, водостійкого, морозостійкого, термостійкого матеріалу, який здатний витримати короткочасний вплив прямого вогню, розсіяти 93% випромінювання в ІК-діапазоні і при цьому не створює шуму під час руху. Нові сучасні моделі leg panels мають систему швидкого скидання і забезпечують вільний доступ до кишень штанів.

Тактична платформа на стегно Molle

За рахунок застосування тактичних панелей і платформ вдалося збільшити корисну площу для розміщення додаткової зброї, боєприпасів, електронного обладнання та іншого спорядження. А також домогтися більшої стійкості бійця, перемістивши центр ваги вниз, тим самим зняти навантаження з плечей і рівномірно її розподілити по всьому тілу.

Зазвичай в центрі панелі на стегно кріпиться універсальна кобура пістолета, а з боків підсумки із запасними магазинами до короткоствольної зброї. Завдяки такому розміщенню кобури в екстреній ситуації забезпечується швидке вилучення зброї з різного положення стрілка. Стегнові платформи зручні тим, що їх можна використовувати для лівостороннього носіння. Щоб лівшам було зручно витягувати зброю, досить закріпити на стропах кріплення лівосторонню кобуру.

З відгуків бійців стало відомо, що якщо стегнова платформа правильно підібрана і добре підігнана, то військовослужбовцю гарантовано тактичну перевагу на полі бою і успішне виконання оперативно-стратегічних завдань.

Набедрена платформа купити в Україні

У магазині «AgressoR» ви можете підібрати собі якісну, функціональну Набедрену платформу M-Tac (Україна), Mil-Tec (Німеччина) або Helikon-Tex (Польща) в різних камуфляжних кольорах: multicam, олива, койот і чорний.

Тактичній панелі зі стропами молле для кобури і підсумків, крім військовослужбовців, будуть так само раді мисливці, охоронці, рибалки, будівельники, байкери і любителі страйкболу. Тому Набедрена платформа може стати відмінним подарунком людям, чия професія передбачає постійну наявність зброї або робочого інструмента під рукою. Завдяки панелі на стегно Molle їм з легкістю вдасться економічно розмістити своє додаткове спорядження або набір EDC.

Найчастіше задані питання в категорії Набедрені платформи

Які товари в категорії набедрені платформи найчастіше купують?

Які набедрені платформи найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на набедрені платформи?