Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Топ товари

Страйкбол в магазині Агресор

Зародившись в Японії як програма по тренуванню сил самооборони, страйкбол швидко придбав там риси масового захоплення, а потім, покинувши межі країни, поширився по всьому світу. Це призвело до того, що Airsoft індустрія добре розвинена у всьому світі, в тому числі і в Україні - безліч представлених брендів озброєння і запчастин роблять це захоплення комфортним для страйкболістов. Особлива чарівність цій грі надає повну відповідність моделей зброї своїм бойовим аналогам. Нерідко зовнішні запчастини та набори для зовнішнього тюнінгу для бойової зброї прекрасно встановлюються на страйкбольні копії. Форма і тактичне спорядження не відрізняються зовсім - воїни вихідного дня із задоволенням носять форму, взуття та розвантажувальні системи призначені для бойового спецназу або армійських підрозділів. Також дуже цікава можливість поліпшення характеристик гвинтівок до меж, дозволених правилами страйкболу, а це досить значні числа в реальних вимірах швидкості і дальності для окремих різновидів озброєння (наприклад снайперських рушниць і кулеметів).

Аірсофт широко поширений у багатьох країнах світу, але в кожній окремій державі своє законодавство щодо цього виду розваг. В Україні існує кілька версій правил гри в страйкбол в залежності від регіону і стилю проведеної заруби. Якщо ж вам від airsoft пістолета або автомата потрібно тільки постріляти по банках або потренуватися в тактичних вправах, то можна не переживати з приводу законності. Законодавча відповідальність за володіння страйбольним спорядженням відсутня - головне не використовувати його в злочинних цілях.

Пограбування банку з страйкбольної зброї буде покарано без знижки на іграшкового пістолета або кулемета.

Вибір товарів для страйбола

Якщо вам необхідна консультація з придбання страйкбольної спорядження, то наші співробітники, які відіграють досвідчені страйкболісти, із задоволенням допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах. У страйкбольному магазині Agressor можна купити весь асортимент товарів для гри Airsoft:
  • страйкбольної озброєння
  • акумулятори та зарядні пристрої
  • захист особи - стрілецькі окуляри і маски
  • витратні матеріали - кулі і газ
  • запчастини для ремонту
  • частини для тюнінгу і конверсії
  • запасні магазини
  • військова форма
  • тактична взуття
  • розвантажувальні системи

Страйкбольний магазин в Києві (Україна) надає послуги тюнінгу і ремонту airsoft гвинтівок. Досвідчений фахівець поліпшить характеристики вашого ігрового приводу або відновить його працездатність. Для цієї мети в асортименті присутні надійні запчастини для електро-пневматичної зброї (ЕПО) від відомих світових виробників.

Якщо ви ніколи не займалися ремонтом і тюнінгом, то краще надайте це делікатне питання досвідченому майстрові, адже розібрати гвинтівку не складе труднощів, а правильно зібрати купу запчастин в робочий виріб зможе не кожен!