Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
CYMA
D-Boys
A&K
Jing Gong
Well
KJW
Koer
Snow Wolf
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
Страйкбольна модель гвинтівки L-96 від WELL. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий - пружина зводиться вручну за допомогою затвору.Усі частини металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий.RIS кріплення для сошок - від'ємне, на ньому також є додаткові бокові RIS планки для додаткового обвісу (ліхтар, лцу і т.д).
4984 грн.
M14 CM.032 WOOD STYLE від CYMA ™ - це страйкбольна електропневматична копія гвинтівки М14 (американська автоматична гвинтівка, що була на озброєнні армії США в 1950-1960 роках а так само у ВМС США і кількох держав донині). Аірсофт карабін ставиться до модифікації Mark 14 Enhanced Battle Rifle, якою користується підрозділ United States Navy SEAL.Страйкбольний автомат забезпечений рис-цівкою для кріплення сошок, тактичних рукояток перенесення вогню, ліхтарів і т.д, а також регульованим телескопічним прикладом, в якому розташований акумулятор.
5586 грн.
AEG M4 SPR (M16A4 RIS) від компанії D-boys - це страйкбольна репліка самозарядною гвинтівки USMC М16А4 Special Purpose Rifle. Гвинтівка виготовлена зі сталі, пластику і легких сплавів. Має не складаний приклад, в якому розташований акумулятор. Ствольна коробка стандартна - як у М16А4. На верхньому ресівері розміщена планка Пикатіні, на яку можлива встановлення колиматорів та оптичних прицілів. Цівка як і належить на MWS -RAS зі з'ємною ручкою перенесення вогню. Комплектується магазином малою ємкісттю бункерного типу на 130 куль. Сошки так само входять в комплект.За рахунок довгого стовбура 500 мм. - привід з легкістю поддається тюнінгу під аірсофт-марксменку (снайперську напівавтоматичну гвинтівку).
7948 грн.
SPR MK12 MOD (M16A4 commerce) від компанії D-boys - це страйкбольна репліка самозарядною гвинтівки USMC М16А4 Special Purpose Rifle. Гвинтівка виготовлена зі сталі, пластику і легких сплавів. Має не складаний приклад, в якому розташований акумулятор. Ствольна коробка стандартна - як у М16А4. На верхньому ресівері розміщена планка Пикатіні, на яку можлива встановлення колиматорів та оптичних прицілів. Цівка як і належить на MWS -RAS зі з'ємною ручкою перенесення вогню. Комплектується магазином малою ємкісттю бункерного типу на 130 куль. Сошки так само входять в комплект.
8283 грн.
4773 грн.
L-96 AWP від WELL™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Приклад регульований, тильник приклада гумовий. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
4976 грн.
L-96 від WELL ™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий, підщічник регулюється по висоті. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
4372 грн.
13252 грн.
M-24 SPRING від CYMA ™ - це пневматична страйкбольна гвинтівка, яка копіює бойовий аналог снайперської магазинної гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором М-24.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і стовбур). Працює за системою "Спрінг" (SPRING) - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор. На прикладі встановлений гумовий тильник. У порівнянні зі страйкбольними аналогами гвинтівка копіює VSR-10 від Tokyo Marui ™
4779 грн.
M14 CM.032 від CYMA ™ - це страйкбольна електропневматична копія гвинтівки М14 (американська автоматична гвинтівка, що була на озброєнні армії США в 1950-1960 роках а так само у ВМС США і кількох держав донині). Аірсофт карабін ставиться до модифікації Mark 14 Enhanced Battle Rifle, якою користується підрозділ United States Navy SEAL.Страйкбольний автомат забезпечений рис-цівкою для кріплення сошок, тактичних рукояток перенесення вогню, ліхтарів і т.д, а також регульованим телескопічним прикладом, в якому розташований акумулятор.
5476 грн.
7303 грн.
Корпус приводу G3 RAS від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластику і металу. Приклад НЕ складний, має великий простір для розміщення майже будь-якого розміру акумулятора. У верхній частині стовольної коробки виконано посадочне місце під установу різних варіантів прицільних планок G3 / MP5 типу, штатно гвинтівка має відкриті прицільні пристосування у вигляді мушки і діоптра. Перемикач вогню розташован з лівої строни. Автомат має RIS-цівку, що робить зі стандартної G3 - універсальну гвинтівку, з можливістю встановити різний зовнішній обвіс.
6475 грн.
G3SG1 від JING GONG™ - це електропневматична копія німецької гвинтівки HK G-3, нім.Gewehr 3 - важкий німецький автомат, прийнятий на озброєння армією ФРН в 1959 році.Аірсофт-автомат виконаний з міцного ABS-пластика і металу. Приклад НЕ складаний, має великий простір для розміщення майже будь-якого розміру акумулятора. У верхній частині стольної коробки виконано посадочне місце для встанови різних варіантів прицільних планок G3 / MP5 типу. Штатно гвинтівка має відкриті прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра. Перемикач вогню типу прапорця, розташований з лівої строни. Автомат забезпечений сошками, що дозволяє вести стрілянину лежачи з комфортом.
5837 грн.
Гвинтівка SR-25K від JING GONG ™ - це електропневматична (AEG) репліка снайперської (марксменівської) гвинтівки SR-25 (Stoner Rifle model 25), яка була розроблена Юджином Стонером на початку 1990х років, під час співпраці з Knight's Armaments Corp. В основу гвинтівки полягла конструкція AR-15 (M-16), модифікована під патрон 7.62х51.Страйкбольна SR-25 обладнана RIS-цівкою, і нескладним полнотелим прикладом в якому розташовується акумулятор. Прицільні пристосування знімні - замість них на планку Пікатінні є можливість встановити оптичний приціл або коліматор.
8675 грн.
SVD від A&K™ - це пневматична страйкбольна копія снайперської гвинтівки Драгунова, розробленої в 1957-1963 роках групою конструкторів під керівництвом Євгена Драгунова. Була прийнята на озброєння Радянської Армії в 1963 році.Аірсофт аналог виконаний з металу і ударостійкого пластику, має довгий внутрішній ствол, що дає гвинтівці кучність і дальність.
8184 грн.
M700 VSR-10 від CYMA ™ - це пневматична страйкбольна гвинтівка, яка копіює бойовий аналог снайперської магазинної гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором Remington 700 (7,62 × 51mm NATO), виробництва США - фірмою Remington Arms.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і стовбур). Працює за системою "Спрінг" (SPRING) - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор. На прикладі встановлений гумовий тильник. У порівнянні зі страйкбольними аналогами гвинтівка копіює VSR-10 від Tokyo Marui ™
5040 грн.
SVD від CYMA ™ - це електропневматичний аналог снайперської гвинтівки СГДС варіант СГД (Снайперська Гвинтівка Драгунова) для ВДВ, з укороченим стволом і складним прикладом, створеної в 1991 році і була прийнята на озброєння в 1995 р.Страйкбольна снайперка зроблена з металу і пластику, має складаний приклад, посадочне місце для кріплення "ластівчин хвіст". Усередині стоїть гірбокс СВД-типу. В Базі стоять стандартні прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра.
8585 грн.
L-96 від WELL ™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий, підщічник регулюється по висоті. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
3796 грн.
Гвинтівка MB11A від WELL™ - це страйкбольна (аірсофт-пневматика), модифікована репліка американської снайперської гвинтівки М-24 калібру 7,62 мм, створеної на основі гвинтівки Remington 700.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з металевого ствола і пластмасового ложе і прикладу, обладнана Ris-планкою для встанови оптичного прицілу на верхньому ресівері, а так само планкою-антабкою для сошок. Працює за принципом "Спрінг" - приводиться в дію після перезарядки затвору (після кожного пострілу).
3731 грн.
Гвинтівка MB12A від WELL™ - це страйкбольна (аірсофт-пневматика), модифікована репліка американської снайперської гвинтівки М-24 калібру 7,62 мм, створеної на основі гвинтівки Remington 700.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з металевого ствола і пластмасового ложе і прикладу, обладнана Ris-планкою для встанови оптичного прицілу на верхньому ресівері, а так само планкою-антабкою для сошок. Працює за принципом "Спрінг" - приводиться в дію після перезарядки затвору (після кожного пострілу).
4063 грн.
Гвинтівка MB4411A від WELL ™ - це пневматична страйкбольна копія снайперської гвинтівки AX PSR, яка була розроблена компанією Accuracy International LTD в 2013 році, під патрони .308 Win, .300 Win Mag і .388 Lapua Magnum. Гвинтівка використовується ВМС США - United States Navy SEALs.Airsoft-репліка зроблена з високоміцного ударостійкого пластику і металу. Гвинтівка приводиться в дію за допомогою взводу затвору після кожного пострілу (Spring Bolt Action). Приклад складаний, регульований; тильник прикладу гумовий. Аірсофт-гвинтівка забезпечена RIS-цівкою, яка дозволяє встановити додатковий обвіс у вигляді сошок, ЛЦВ, ліхтарів. Верхня планка пікатінні дозволяє встановити оптичний приціл.
5202 грн.
Топ товари

Снайперська гвинтівка для страйкболу

Страйкбол відомий тим, що снайперські моделі гвинтівок Airsoft є точною реплікою бойової зброї. Отже, снайперська гвинтівка для страйкболу, не тільки повторює зовнішній вигляд, а й стріляє максимально точно, хоч і не так далеко, як справжня СВД.

Снайперська гвинтівка - це найточніший і дальнострельний вид Airsoft зброї, яке дозволяє вражати суперників з класичними автоматами серії АК, залишаючись непоміченим.

Як вибрати страйкбольні снайперські гвинтівки?

У страйкболі новим гравцям не завжди очевидний відповідь на питання: «Які снайперки найкраще підходить для далекого точного вогню?». Ми постараємося допомогти вам у цьому розібратися. В першу чергу, за якість снайперської моделі для страйкболу відповідають три показника:
 • Тип приводу;
 • Виробник;
 • Точність і дальність пострілу.
При чому за останній пункт будь-якого страйкбольної приклада відповідає перші два, тобто далекобійність і влучність в страйкболі залежить від типу приводу і бренду, який справив дану модель гвинтівки Airsoft.

Залежно від принципу дії, снайперські гвинтівки ділять на наступні типи:
 • Пружинні гвинтівки для страйкболу (Болтовкі). У них кульку вилітає зі ствола, завдяки розтискати приводи M1 Garand, m24 (США) або G43 / K43 (Німеччина).
 • Газові. У них постріл відбувається, завдяки розширюється газу, який зберігався з стислому стані в дуловому стовбурі. Такий принцип роботи в страйкболі дозволяє стріляти в напівавтоматичному режимі.
 • Електроприводні гвинтівки в старйкболе оснащені потужним електроприводом. Але частіше можна зустріти автоматичні моделі гвинтівок для страйкболу, на який самостійно встановили електропривод з акумулятором.
 • Щоб снайперські гвинтівки для страйкболу вас не підвели, в літній час вибирайте газові моделі для страйкболу, а взимку елетропневматічсекіе.
Снайперська гвинтівка для страйкболу. Правила догляду:
 • Не використовуйте б / у кульки, т. К. При пострілі деформується їх внутрішня структура, що може вивести з ладу страйкбольний снайперський привід для страйкболу при повторному пострілі.
 • Регулярно чистите ствол від скупчилися в ньому забруднень, так як пил і бруд знижує енергію пострілу, що негативно відбивається на дальності стрільби. Для цього потрібно використовувати рідну шомпол, який йде в комплекті з снайперським зброєю. Не слід використовувати в страйкболі шомпола для чищення справжньої зброї, так вони для цього не підходять.
 • Застосовуйте щадні кошти для пластикових покриттів (тефлонові і силіконові масла) для змащення страйкбольної зброї, а не агресивні збройові мастила.
 • Завжди перевіряйте роботу електромотора перед грою, тому що, якщо шестерня електродвигуна буде слабо зчіплюються з шестернею гібокса, а не щільно, як годиться, то знизиться потужність пострілу снайперської гвинтівки в страйкболі.

Купити снайперські гвинтівки Airsoft в Україні

В каталозі сайту Agressor ви знайдете пневматичні снайперські гвинтівки за доступною ціною, які повністю відповідають вищезазначеним вимогам від відомих виробників: KOER, CYMA, SPECNA ARMS, D-Boys, KJW, Snow Wolf і Well.

Крім популярних моделей снайперських гвинтівок SVD і М14, ви зможете купити супутні товари для тюнінга: магазини пістолетів, набори втулок, кулемети, ВСР, приціли, шестерні, камери і гумки Hop-up, зарядні пристрої, штурмові гвинтівки, оптичні приціли, кулі, окуляри , ножі, ліхтарі лцу, стволики, гірбокси, глушники, гранати, дробовики і інші комплектуючі запчастини або тактичні аксесуари.

Інтернет-магазин Agressor приймає різні форми оплати, щоб ви самостійно підібрали для себе зручний варіант: переклад на карту Приват, безготівковий і готівковий розрахунок в точці самовивозу в г. Киев. Так само ми відправляємо снайперські гвинтівки для страйкболу післяплатою, який ви зможете забрати в найближчому відділенні Нова пошта в будь-якому населеному пункті України.