Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
Страйкбольна модель гвинтівки L-96 від WELL. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий - пружина зводиться вручну за допомогою затвору.Усі частини металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий.RIS кріплення для сошок - від'ємне, на ньому також є додаткові бокові RIS планки для додаткового обвісу (ліхтар, лцу і т.д).
4984 грн.
M14 CM.032 WOOD STYLE від CYMA ™ - це страйкбольна електропневматична копія гвинтівки М14 (американська автоматична гвинтівка, що була на озброєнні армії США в 1950-1960 роках а так само у ВМС США і кількох держав донині). Аірсофт карабін ставиться до модифікації Mark 14 Enhanced Battle Rifle, якою користується підрозділ United States Navy SEAL.Страйкбольний автомат забезпечений рис-цівкою для кріплення сошок, тактичних рукояток перенесення вогню, ліхтарів і т.д, а також регульованим телескопічним прикладом, в якому розташований акумулятор.
5586 грн.
AEG M4 SPR (M16A4 RIS) від компанії D-boys - це страйкбольна репліка самозарядною гвинтівки USMC М16А4 Special Purpose Rifle. Гвинтівка виготовлена зі сталі, пластику і легких сплавів. Має не складаний приклад, в якому розташований акумулятор. Ствольна коробка стандартна - як у М16А4. На верхньому ресівері розміщена планка Пикатіні, на яку можлива встановлення колиматорів та оптичних прицілів. Цівка як і належить на MWS -RAS зі з'ємною ручкою перенесення вогню. Комплектується магазином малою ємкісттю бункерного типу на 130 куль. Сошки так само входять в комплект.За рахунок довгого стовбура 500 мм. - привід з легкістю поддається тюнінгу під аірсофт-марксменку (снайперську напівавтоматичну гвинтівку).
7948 грн.
SPR MK12 MOD (M16A4 commerce) від компанії D-boys - це страйкбольна репліка самозарядною гвинтівки USMC М16А4 Special Purpose Rifle. Гвинтівка виготовлена зі сталі, пластику і легких сплавів. Має не складаний приклад, в якому розташований акумулятор. Ствольна коробка стандартна - як у М16А4. На верхньому ресівері розміщена планка Пикатіні, на яку можлива встановлення колиматорів та оптичних прицілів. Цівка як і належить на MWS -RAS зі з'ємною ручкою перенесення вогню. Комплектується магазином малою ємкісттю бункерного типу на 130 куль. Сошки так само входять в комплект.
8283 грн.
SVD від KOER ™ - це пневматична страйкбольна копія снайперської гвинтівки Драгунова, розробленої в 1957-1963 роках групою конструкторів під керівництвом Євгена Драгунова. Була прийнята на озброєння Радянської Армії в 1963 році.Аірсофт аналог виконаний з металу і ударостійкого пластику, працює по спрінговой системі - після кожного пострілу потрібна перезарядка, це дозволяє встановити найпотужніші страйкбольні пружини. Гвинтівка так само має довгий внутрішній ствол, що дає гвинтівці кучність і дальність.
4773 грн.
L-96 AWP від WELL™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Приклад регульований, тильник приклада гумовий. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
4976 грн.
L-96 від WELL ™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий, підщічник регулюється по висоті. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
4372 грн.
M-24 SPRING від CYMA ™ - це пневматична страйкбольна гвинтівка, яка копіює бойовий аналог снайперської магазинної гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором М-24.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і стовбур). Працює за системою "Спрінг" (SPRING) - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор. На прикладі встановлений гумовий тильник. У порівнянні зі страйкбольними аналогами гвинтівка копіює VSR-10 від Tokyo Marui ™
4779 грн.
Страйкбольна репліка Barrett M99 від Snow Wolf виконана дуже якісно й акуратно. Зовсім не важка для своїх габаритів - майже 7 кг.Корпус виготовлений з листової сталі, зовнішній ствол алюмінієвий. Штатно встановлена довга RIS-планка для оптичного прицілу і рукоятки перенесення, які входять в комплект поставки гвинтівки.
13252 грн.
M700 VSR-10 від CYMA ™ - це пневматична страйкбольна гвинтівка, яка копіює бойовий аналог снайперської магазинної гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором Remington 700 (7,62 × 51mm NATO), виробництва США - фірмою Remington Arms.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і стовбур). Працює за системою "Спрінг" (SPRING) - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор. На прикладі встановлений гумовий тильник. У порівнянні зі страйкбольними аналогами гвинтівка копіює VSR-10 від Tokyo Marui ™
5040 грн.
SVD від CYMA ™ - це електропневматичний аналог снайперської гвинтівки СГДС варіант СГД (Снайперська Гвинтівка Драгунова) для ВДВ, з укороченим стволом і складним прикладом, створеної в 1991 році і була прийнята на озброєння в 1995 р.Страйкбольна снайперка зроблена з металу і пластику, має складаний приклад, посадочне місце для кріплення "ластівчин хвіст". Усередині стоїть гірбокс СВД-типу. В Базі стоять стандартні прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра.
8585 грн.
M700P Police Mod від KJW™ - це страйкбольна газова снайперська гвинтівка, яка копіює бойовий аналог гвинтівки з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором - Remington 700 SPS Tactical. Ремінгтон М700 розроблявся фірмою на основі гвинтівок Pattern 1914 і Enfield M1917. Використовується як поліцією і армією, так і мисливцями.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з якісного, ударостійкого пластику (ложе), і металу (ресівер і ствол). Призводиться до дії за системою "Gas Open Bolt" - перед кожним пострілом потрібно вручну зводити затвор.
7303 грн.
L-96 від WELL ™ - це страйкбольна, пневматична копія снайперської гвинтівки L96A1 Arctic Warfare - британського виробництва, розробленої Accuracy International. Гвинтівка була прийнята на озброєння в середині 1980-х років Британською армією, під позначенням L96.Усі робочі частини аірсофт-копії Л96 металеві, пластикове тільки ложе. Тильник приклада гумовий, підщічник регулюється по висоті. Принцип приведення гвинтівки в дію - спринговий (пружина зводиться вручну за допомогою затвору).
3796 грн.
Гвинтівка MB11A від WELL™ - це страйкбольна (аірсофт-пневматика), модифікована репліка американської снайперської гвинтівки М-24 калібру 7,62 мм, створеної на основі гвинтівки Remington 700.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з металевого ствола і пластмасового ложе і прикладу, обладнана Ris-планкою для встанови оптичного прицілу на верхньому ресівері, а так само планкою-антабкою для сошок. Працює за принципом "Спрінг" - приводиться в дію після перезарядки затвору (після кожного пострілу).
3731 грн.
Гвинтівка MB12A від WELL™ - це страйкбольна (аірсофт-пневматика), модифікована репліка американської снайперської гвинтівки М-24 калібру 7,62 мм, створеної на основі гвинтівки Remington 700.Страйкбольна снайперська гвинтівка зроблена з металевого ствола і пластмасового ложе і прикладу, обладнана Ris-планкою для встанови оптичного прицілу на верхньому ресівері, а так само планкою-антабкою для сошок. Працює за принципом "Спрінг" - приводиться в дію після перезарядки затвору (після кожного пострілу).
4063 грн.
Топ товари
Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.