Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Каталог
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac (М-так)
Україна
8Fields
ACM
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
525 грн.
403 грн.
490 грн.
665 грн.
490 грн.
595 грн.
368 грн.
368 грн.
368 грн.
165 грн.
186 грн.
186 грн.
193 грн.
193 грн.
193 грн.
197 грн.
197 грн.
165 грн.
165 грн.
179 грн.
179 грн.
179 грн.
165 грн.
1
2
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Збройні ремені

Мин.цена: 165 грн.

Топ товари
Акційні товари

Збройний ремінь

З появою вогнепальної зброї в Європі виникло цілком логічне запитання - як її переносити. Скорострільність зброї була вельми низькою, перезарядка іноді розтягувалася на хвилини. Велику частину часу рушниця представляла дорогу залізну палицю, яку необхідно всюди тягати з собою. Точно невідомо хто придумав прикріпити до мушкету шматок мотузки, щоб звільнити руки при перенесенні, але в кінці XVII століття всі європейські армії вже масово використовували збройові ремені.

Що цікаво, збройові ремені - це один з предметів екіпіровки, який в ході військової історії практично не вдосконалювався. Та й міняти в таку просту річ, як здавалося, особливо нічого. З того, що можна з натяжкою назвати удосконаленням - після ПСВ почалася заміна шкіри на текстиль, але викликано це було економічними міркуваннями.

Протягом всього 20-го століття вони виглядали приблизно так само, як і їхні давні побратими - двоточкова система кріплення за антабки, іноді пряжка для регулювання довжини. І лише в кінці 80-х років стався зсув - активний розвиток спецпідрозділів і нові принципи ведення воєн вимагали принципово іншого підходу. Так збройний ремінь перетворився зі звичайного транспортувального пристосування в технологічний елемент.

Їх сучасна конструкція беруть до уваги анатомію людини, розташування кінцівок під час стрілянини, природність і легкість приведення зброї в готовність при контакті з противником.

Ремені збройні. Види.

На війні важлива кожну мить. У поточних реаліях, коли обвішані амуніцією бійці армійських і спеціальних підрозділів часто переміщаються, пробиваючись в військових транспортерах і БМП, виникають серйозні вимоги до функціональності, зокрема забезпечення оперативної боєготовності в обмеженому просторі і постійно мінливій обстановці. Виходячи з цього, зараз виділяють три види ременів для зброї:

  • Одноточковий - кріпиться за одну антабку, тим самим забезпечуючи хорошу ступінь свободи при різких рухах з ним і високу швидкість переходу з основного стовбура на допоміжний.
  • Двоточковий - це знайомий кожному з нас загальновійськовий зразок, який нічим не відрізняється від своїх прообразів з давніх часів.
  • Триточковий - триточка саме той класичний випадок, коли нове - це добре забуте старе. Ще на початку 1900-х років в середовищі мисливців популярним був так званий "ковзний" збройний ремінь. Якщо придивитися до нього уважніше, то ми чітко побачимо всі риси його нащадка - швидке скидання, миттєве переміщення з 2-точкового положення в позицію з кріпленням на одне кільце, можливість перенесення гвинтівки за плечима "по-лижному". Нинішня версія дозволяє максимальну кількість варіацій носіння при пішому пересуванні, в транспорті, а також оперативну зміну положення при швидкоплинному вогневому контакті.

Тактичний ремінь для зброї. Характеристики.

Технологічність виробу повинна допомогти солдату, як в розподілі переміщуваної ваги на корпусі і в ручній поклажі, так і передбачати зручність маніпуляцій з автоматом при мінімумі рухів, коли секунди стають ціною в життя.

З огляду на виклики, що виникають перед бійцем, виробники почали експериментувати не тільки з поєднанням міцності і невеликої маси матеріалів, а й доповнювати його додатковими опціями.

Нікого вже не здивуєш пом'якшуючими платформами, які оптимізують навантаження на плечовий пояс, кріпленнями fastex, патронташем, додатковими підсумками для магазинів в районі прикладу на збройному ремені, що здавалося екзотикою ще в недалекому минулому.

Триточковий ремінь купити в Україні

На сайті інтернет-магазину Agressor ви зможете купити збройові ремені Tactical Rifle Sling, а також супутні товари: приціли, підсумки для патронів, мішені, комплектуючі збройові аксесуари, рукоятки, цівки, засоби для чищення зброї та індивідуального захисту. У нас в каталозі представлена ​​продукція найкращих західних і українських виробників: M-Tac (Україна), ACM (Китай), Magpul (США), 8Fields і А.Т.А.К.А.

У військторзі Agressor Ви отримаєте детальну і розгорнуту консультацію по підбору спорядження, враховуючи Ваші умови експлуатації.