Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
5.11 Tactical
M-Tac
Mil-Tec
Україна
Chameleon
Helikon-Tex
P1G-Tac
SurPlus
Other
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
4650 грн.
4850 грн.
2340 грн.
3613 грн.
3613 грн.
6604 грн.
2150 грн.
3848 грн.
3848 грн.
1868 грн.
1868 грн.
2808 грн.
2808 грн.
2652 грн.
2652 грн.
2652 грн.
4160 грн.
1430 грн.
8268 грн.
8268 грн.
4394 грн.
2340 грн.
3700 грн.
2652 грн.
2704 грн.
2704 грн.
5720 грн.
2963 грн.
2963 грн.
2925 грн.
6708 грн.
2925 грн.
6708 грн.
8268 грн.
2191 грн.
2191 грн.
2317 грн.
2317 грн.
2340 грн.
2184 грн.
1
2
3
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Камуфляжні штани

Мин.цена: 2 грн.

Топ товари

Камуфляжні штани

Camouflage (фр.) - це плямиста маскувальна забарвлення брюк, необхідна для зниження помітності людей, зброї, техніки та споруд шляхом розбивання силуету людини або предмета. При створенні малюнок підбирався таким чином, щоб максимально «змазати» контури тіла, роблячи його малопомітним. Але так як військові місії проходили кожен раз в абсолютно новій країні, перед виробниками одягу, взуття хакі і зимових костюмів постало завдання, розробити різноманітні патерни і камуфляжні штани, які б краще підходив для тієї чи іншої місцевості.
 • A-Tacs - це популярна забарвлення, представлена ​​американською групою DCS. У ній переважають розмиті, позбавлені суворої геометрії заливки. Існує в трьох варіаціях: AU (Arid / Urban) для бетону, скелястих та піщаних ландшафтів; FG (Foliage Green) для листяної смуги «Зеленки»; LE (Law Enforcement) для міського середовища і структур забезпечення правопорядку, а штани камуфляжні в цьому паттерне працюють вельми гідно.
 • Varan camo - камуфляжні штани працюють у всіх без винятку природних зонах України в будь-який сезон, навіть безсніжною зимою. Чоловічі штани камуфляжні для спецслужб виробляються переважно компанією P1g-Tac
 • Український піксель (ММ14 / ММ15) - це цифровий патерн зразка 2014 року, який скомпонований з темно болотно-зелених, сіро-зелених, темно-сірих і світло-зелених квадратиків, розташованими плямами, на світло-бежевому тлі. Унікальне поєднання допомагає розмити фігуру бійця на будь-якій відстані на плоскому рельєфі і в об'ємному сприйнятті через прилади нічного бачення. Камуфляжні штани ММ14 стали звичними в нашій країні.
 • MultiCam (мультик) - це універсальний патерн, запатентований фірмою Crye PrecisionTM спільно з U.S. Army Soldier Systems Center. Камуфляжні штани мультиків прийшли на зміну старому триколірної пустельному паттерну Tri-Color Desert і Woodland.
 • ACU (англійська абревіатура Army Combat Uniform - бойова армійська уніформа) - складний з дрібних пікселів різної форми оливково-сірих, світло-буро-сірих і сіро-жовто-зелених кольорів, рекомендований розробниками в якості загального засобу приховування військовослужбовців в місті, а так само в пустелі.
 • Digital Woodland - це оцифрована версія класичного Вудланд, яка добре себе зарекомендувала для маскування в джунглях. Штатно використовується корпусом морської піхоти США, але зараз такі шорти і камуфляжні штани можна зустріти у вільному продажі досить рідко.
 • MTP (англ. Multi-Terrain Pattern; скорочено МТП) - призначений для використання в різних типах рослинності. Штани MTP складаються на озброєнні армії Великобританії, замінивши собою застарілі забарвлення штанів DPM і Desert DPM.
 • PenCott - це піксельна забарвлення складається з чотирьох відтінків від британської контори Hyde Definition для ефективної маскування в лісовій зелені, на зарослих чагарником стежках, підйомах з висохлою травою і гнилими опалим листям, а так само помірно відкритих просторах з пасовищами і луками жіночі джоггер і військові спортивні штани підійдуть як не можна краще. Кожному сезону року, відповідає свій варіант: ліс (GreenZone), посушливий (Sandstorm), перехідний (Badlands) і сніг (Snowdrift).
 • Жаба польова / степова - це адаптивна схема, розроблена компанією P1g-Tac для приховування в теплу пору року. Унікальність його полягає в тому, що штани в даній камуфляжній забарвленням миттєво адаптуються під фоновий об'єкт, виявляючи насичено саме ті тони, які притаманні місця укриття.
Правильно підібрані камуфляжні штани і аксесуари дозволять стати практично невидимим, що стане в нагоді не тільки співробітникам спецпідрозділів, але мисливцям, рибалкам і туристам.

Штани камуфляжні. Переваги:

 • Універсальність - застосування маскувальних чоловічих штанів для риболовлі, полювання, туризму, кемпінгу, трекінгу;
 • Функціональність - можливість вставити м'який / тверду захист в штани;
 • Висока механічна міцність і зносостійкість сучасних матеріалів, закладена в сучасні камуфляжні штани;
 • Зручна підгонка розміру регулювання пояса і штанин брюк за обсягом;
 • Практичність - грязе- і водооталкивающая покриття матеріалу з якого ізготоавлени штани;
 • Місткість - безліч кишень карго і прихованих відділень.

Найчастіше задані питання в категорії Камуфляжні штани

Які товари в категорії камуфляжні штани найчастіше купують?

Які камуфляжні штани найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на камуфляжні штани?