Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Other
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
430 грн.
1192 грн.
449 грн.
345 грн.
552 грн.
6991 грн.
6991 грн.
5443 грн.
9425 грн.
9428 грн.
10037 грн.
331 грн.
518 грн.
180 грн.
245 грн.
343 грн.
1317 грн.
1318 грн.
2080 грн.
153 грн.
750 грн.
803 грн.
198 грн.
Пальники і газ

Мин.цена: 152.6 грн.

Топ товари
Акційні товари

Пальники і газ

Туристичний пальник - це невід'ємна частина спорядження туристів, альпіністів, мисливців, рибалок, що дозволяє швидко приготувати гарячу їжу або накип'ятити воду в похідних умовах. Пальник за всіма параметрами виграє у живого багаття, оскільки не потрібно витрачати час на пошук дров, а якщо раптом піде дощ, ви гарантовано не залишитеся голодними. Крім того він стане єдиним рішенням в ситуаціях, коли категорично заборонено розводити багаття (кемпінги). Ще пальник зручний тим, що його можна використовувати всередині намету або під тентом, завдяки його безпеці і простоті застосування. Але головними перевагами газового пальника є: мала вага і компактність; на ньому на відміну від багаття, можна готувати в легкій посуду з титану або анодованого алюмінію; пальник готовий до застосування на першу вимогу, тобто вам не доведеться чекати, поки розгориться багаття.

Пальники туристичні від газових балонів діляться на 2 види:

  • Пальник зі шлангом, що з'єднує пальник з балоном. Головною перевагою якого є стійкість, оскільки пальник встановлюється прямо на землю, тому його можна додатково закріпити.
  • Пальник без шланга, це коли пальник встановлюється безпосередньо поверх балона. Дана конструкція більш компактна і має меншу вагу, але легко перекидається.

Потужність пальника вимірюється в ватах від 1,5 до 3 кВт: малопотужні до 1500 Вт, розраховані для приготування їжі на 1-2 особи; середньої потужності 1500-2500 Вт; високопотужні, понад 2500 Вт, підійдуть для готування їжі на 6 персон і більше. Але не забувайте, що економніше закип'ятити дві маленькі порції, ніж одну велику.

Пальники бувають 3х видів: газові, працюють на зрідженому газі; бензинові; мультипаливні (газ, бензин, гас, солярка). Вибір палива варто вибирати в залежності від погодних умов, в яких ви плануйте користуватися пальником.

Окремо варто згадати системи приготування їжі JETBOIL FLASH-CAMOUFLAGE 1Л, у яких пальник і казанок з радіатором складають практично одне ціле. Ці системи працюють на газу, але витрата палива на тлі звичайних, газових пальників у них набагато менше.

Спиртові пальники (пальники на сухому спирті) розраховані на 1-2 особи і найчастіше використовується в походах на короткі дистанції. Недоліком такого пальника є не тільки важка вага палива (спирту), але і його швидка витрата. Крім того, сухий спирт проблематично знайти в дорозі.

Газові картриджі для пальників бувають трьох видів: різьбові, цангові (багаторазові) і одноразові балони. Цангові ( "дихлофосні") балони компактні, надійні, легкі і набагато дешевше різьбових балонів. Але бувалі туристи вважають за краще різьбові балони, які відрізняються підвищеною надійністю і міцністю. До того ж їх можна заправляти до 5-7 разів. У конструкції одноразових балонів не передбачений клапан, через що їх не можна від'єднати від пальника до тих пір, поки не закінчиться газ. Через це вони не сильно популярні, оскільки їх можна використовувати виключно для приготування їжі протягом довгого часу на одному місці.

Витрата палива: влітку при 3х-разовому харчуванні на одну персону витрачається ≈ 100 г палива на добу. Але витрату палива можна скоротити вдвічі, якщо використовувати котли з радіаторами, вітрозахист, ефективний пальник.


Найчастіше задані питання в категорії Пальники і газ

Які товари в категорії туристичні пальники найчастіше купують?

Які туристичні пальники найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на туристичні пальники?