Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
Helikon-Tex
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
3393 грн.
2990 грн.
2990 грн.
2990 грн.
2990 грн.
2300 грн.
2300 грн.
2300 грн.
2300 грн.
2300 грн.
2300 грн.
2300 грн.
3772 грн.
3565 грн.
3565 грн.
2185 грн.
1090 грн.
1068 грн.
3099 грн.
3099 грн.
1299 грн.
1299 грн.
1299 грн.
2318 грн.
1
2
3
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Штани Helikon-Tex

Мин.цена: 755.37 грн.

Топ товари
Акційні товари

Штани Helikon-Tex

Штани Helikon-Tex - це найвідоміший і розкуповують товар польського виробника, який виготовляє наступну продукцію: головні убори, куртки, сумки, ремінь, пояс, посуд, мультитули, взуття, рюкзаки, сорочки, футболки, рукавички, аксесуари і тактичне спорядження. Універсальні, комфортні, чоловічі штани представлені широким діапазоном кольорів і різними видами сучасних матеріалів ripstop. У даній категорії магазину AgressoR представлений весь модельний ряд оригінальної, фірмової продукції бренду Helikon tex:
 • Штани Helikon-Tex
 • Helikon Tex тактичні однотонні брюки
 • Камуфляжні штани Helikon-Tex
 • Helikon Tex жіночі тактичні штани

Штани Helikon-Tex

 • Covert Tactical Pants - тактичні штани з зносостійкого і еластичною синтетичної тканини. Головною їхньою ізюминкою є те, що майже всі елементи, що видають в вас непростого володаря дорогого одягу спецпризначення Helikon tex, приховані від стороннього погляду. Виготовляються тільки в популярних однотонних кольорах, камуфляжні малюнки не застосовуються.
 • UTP (Urban Tactical Pants) - це класичні операторські штани, які характеризуються винятковою якістю тканини і високою культурою виробництва Helikon tex.
 • Штани OTP (Outdoor Tactical Pants) мають злегка змінений крій і відрізняються нової високо-еластичної тканиною, яка дуже добре підходить для активного відпочинку. Легкі, дихаючі і надзвичайно зручні при збереженні всіх корисних функцій оригінальних, тактичних зразків. Дагні модель OTP® і UTP® миттєво стане вашою улюбленою похідною одягом ..
 • Штани SFU NEXT® - це нижня частина комплекту уніформи спецназу (Special Forces Uniform), яка не перешкоджає свободі русі. Дана модель - це вдосконалена версія попередньої моделі військових брюк SFU. Армійські штани SFU NEXT® також мають дев'ять легкодоступних кишень для зберігання необхідного обладнання, посилені стільці, коліна і відділення для ножів.
 • Штани PSC (Personal Clothing System) - це міцні, полегшені, повсякденні, тактичні штани, що поєднують в собі класичний дизайн зі зручним анатомічним кроєм. Штани PCS оснащені шістьма просторими кишенями для додаткового обладнання, широкими шлевками для тактичного ременя і посиленим сідницею. Дана модель Helikon tex є штатною в Британській армії і на сьогоднішній день виготовляються тільки в забарвленні MTP
 • Helikon Tex Штани BDU - це репліка нижньої частини бойової уніформи армії (US Army Battle Dress Uniforms), скорочено BDU, яка була прийнята в 1981 році і була основною формою армії США до 2005 року, після чого даний крій був замінений на сучасний крій
 • ACU (Army Combat Uniform) Виробляємо виключно в кольорах AT-Digital і Multicam, як і належить за оригінальною армійської номенклатурі.
 • Helikon tex Штани CPU (Combat Patrol Uniform) - це комерційна версія брюк з комплекту відомої польової уніформи американської фірми «Cry Precession»

Найчастіше задані питання в категорії Штани Helikon-Tex

Які товари в категорії штани Helikon-Tex найчастіше купують?

Які штани Helikon-Tex найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на штани Helikon-Tex?