Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Україна
Chameleon
Helikon-Tex
P1G-Tac
Other
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
4347 грн.
3502 грн.
3502 грн.
5748 грн.
4423 грн.
3367 грн.
3367 грн.
3367 грн.
5991 грн.
2400 грн.
2400 грн.
4373 грн.
4347 грн.
2730 грн.
2200 грн.
3575 грн.
2300 грн.
416 грн.
416 грн.
11220 грн.
4512 грн.
2555 грн.
2555 грн.
2200 грн.
1106 грн.
1106 грн.
1
2
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Військова форма

Мин.цена: 263 грн.

Топ товари
Акційні товари

Військова форма


Військова форма складається з комплекту, який за загальноприйнятим стандартом поєднує армійський кітель і штани встановленого зразка, що дає візуальну відміність однострою для армій різних держав, а також родів військ в складі ЗС конкретної країни.

Крім основного, що потрібно від сучасної уніформи - міцності і довговічності, військова форма повинна відповідати ряду інших важливих критеріїв:

  • Зручність у носінні;
  • Хороші маскувальні показники на різних ландшафтах і кліматичних зонах;
  • Впевнене розпізнавання приналежності до збройних сил певної держави;
  • Місця для кріплення знаків розрізнення, розташовані таким чином, щоб противник на відстані не міг їх побачити, а свої війська і союзники при близькому контакті з легкістю ідентифікували звання і посаду.

Військова форма. Історія.

Ще древні римляни зрозуміли важливість однакового зовнішнього вигляду солдатів і ввели для легіонерів те, що можна вважати прообразом статутного одягу: зручні сандалі, вільна туніка, теплий плащ, що може слугувати ковдрою. До речі вони ж виявилися піонерами штатного використання засобів захисту, які теж стандартизували. Кожному належало мати поножі, нагрудний панцир, шолом і щит.

У середні століття оздоблення військових набуло дещо "папуговий" напрямок, строкаті усіма відтінками веселки і вражаючи кількістю декоративних деталей поряд зі складністю крою. Це було викликано франтівством придворних офіцерів, але по більшій мірі причиною тому була сувора життєва необхідність. Справа в тому, що управління військами на полі бою тоді велося приблизно таким чином: "- Вістовий, скачи до тієї шеренги солдатів, що в яскраво-червоних мундирах і накажи стріляти залпом, а потім бігом до тих, що в жовто-зелених панталонах, нехай вони йдуть у штикову! "

А головне - в маскуванні не було необхідності, битви проходили як сільська бійка - стінка на стінку. Як ви розумієте, якби військова форма не була яскравою - довго б таке воїнство не прожити, так як їм не вийшло б керувати.

Першою ластівкою, яка показала, що тепер все змінилося, стала Англо-Бурська війна, коли нечисленні, але непомітно одягнені і добре навчені бури завдали багато нищівних поразок англійцям, які воювали в малинових мундирах і білих рейтузах. Підданим корони ніде було взяти камуфляж в пустелях південної Африки.

Але вищі військові чини часто інертні і консервативні при прийнятті нових віянь. Військові ніяк не хотіли відмовлятися від яскравих кольорів, в які була пофарбована форма. "Папуговим" тоном символізували все найдорожче - шану і урочистість парадів, але ніяк не святковість ратної праці та важких солдатських буднів.

Повний перехід стався тільки в роки ПСВ, масштаби якої змусили задуматися саме про ефективність і економії людського ресурсу, поставивши цей фактор в пріоритет щодо звичного на той момент символізму. Воюючі сторони переодягалися в пісочний, оливкові і сірі тони. На той же час припадають поодинокі невпевнені спроби зі створення малюнків, що вводять в оману противника, наприклад відомий "вітражний візерунок".

Сучасна історія камуфляжу

По-справжньому масово камуфляж почали використовувати у Другій світовій. Загальновизнано, що лідерами з розробки законопроекту були Німеччина і СРСР. Почалося все з зеленого радянського маскхалата, на який були нанесені безформні коричневі плями, за що він і отримав свою назву. Інша сторона видала на-гора цілу лінійку патернів, більшість з яких використовується і понині або послужила основою для інших, наприклад для знаменитого флектарн.

Під кінець ДСВ стався інцидент, який можна було б навіть назвати забавним, якби не було жертв. Американці вирішили не відставати і переодягли частину свого контингенту в нову форму з маскувальним забарвленням. Але буквально через пару тижнів видали стару форму, а нову відібрали і знищили. І справа була не в поганих маскувальних якостях або невдалих матеріалах - колірна гамма і розмір плям практично повністю повторювала таку у військ РС, і почалися множинні випадки вогню по своїх.

Традиційно при розробці армійського камуфляжу більшість виробників орієнтувалися на те, щоб він максимально маскував бійця в умовах вітчизняних ландшафтів.

Зараз же набирає обертів тенденція використання мультифункціонального патерну, першопрохідцями в цьому були військові США зі своїм мультикамом і Британія, яка взяла основний забарвленням MTP.

Для більшої зручності, камуфляжний військовий костюм можна зібрати з окремих елементів:

  • кітелі
  • камуфляжні штани
  • бойові сорочки

Форма для військових купити в Україні

У військторзі Agressor (Київ) перед покупкою вам допоможуть у виборі екіпіровки, форми та іншої військового одягу. Ви отримаєте консультацію від менеджерів нашого інтернет-магазину з усіх аспектів підбору та експлуатації форми для військових, починаючи від оптимального вибору матеріалів, закінчуючи специфікою крою під особливості Вашої служби і подорожей. Крім уніформи, яка відмінно підходить для полювання, риболовлі та охорони, на нашому сайті ви зможете придбати супутні товари від українських виробників, які за своєю популярністю не поступаються західним: термобілизна M-Tac (Київ), польові парки для мисливців, карти, каски, чорні комбінезони для військових, літні військові кепки або флісові куртки. 

Найчастіше задані питання в категорії Військова форма

Які товари в категорії комплекти військової форми найчастіше купують?

Які комплекти військової форми найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на комплекти військової форми?