Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
Stimul
Mil-Tec
Україна
Chameleon
P1G-Tac
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
2325 грн.
2325 грн.
2325 грн.
1550 грн.
852 грн.
925 грн.
986 грн.
2340 грн.
2340 грн.
2222 грн.
2590 грн.
1029 грн.
880 грн.
2340 грн.
2302 грн.
1583 грн.
2549 грн.
2230 грн.
Військова форма

Мин.цена: 150 грн.

Топ товари
Акційні товари

Військова форма


Військова форма складається з комплекту, який за загальноприйнятим стандартом поєднує армійський кітель і штани встановленого зразка, що дає візуальну відміність однострою для армій різних держав, а також родів військ в складі ЗС конкретної країни.

Крім основного, що потрібно від сучасної уніформи - міцності і довговічності, військова форма повинна відповідати ряду інших важливих критеріїв:

  • Зручність у носінні;
  • Хороші маскувальні показники на різних ландшафтах і кліматичних зонах;
  • Впевнене розпізнавання приналежності до збройних сил певної держави;
  • Місця для кріплення знаків розрізнення, розташовані таким чином, щоб противник на відстані не міг їх побачити, а свої війська і союзники при близькому контакті з легкістю ідентифікували звання і посаду.

Військова форма. Історія.

Ще древні римляни зрозуміли важливість однакового зовнішнього вигляду солдатів і ввели для легіонерів те, що можна вважати прообразом статутного одягу: зручні сандалі, вільна туніка, теплий плащ, що може слугувати ковдрою. До речі вони ж виявилися піонерами штатного використання засобів захисту, які теж стандартизували. Кожному належало мати поножі, нагрудний панцир, шолом і щит.

У середні століття оздоблення військових набуло дещо "папуговий" напрямок, строкаті усіма відтінками веселки і вражаючи кількістю декоративних деталей поряд зі складністю крою. Це було викликано франтівством придворних офіцерів, але по більшій мірі причиною тому була сувора життєва необхідність. Справа в тому, що управління військами на полі бою тоді велося приблизно таким чином: "- Вістовий, скачи до тієї шеренги солдатів, що в яскраво-червоних мундирах і накажи стріляти залпом, а потім бігом до тих, що в жовто-зелених панталонах, нехай вони йдуть у штикову! "

А головне - в маскуванні не було необхідності, битви проходили як сільська бійка - стінка на стінку. Як ви розумієте, якби військова форма не була яскравою - довго б таке воїнство не прожити, так як їм не вийшло б керувати.

Першою ластівкою, яка показала, що тепер все змінилося, стала Англо-Бурська війна, коли нечисленні, але непомітно одягнені і добре навчені бури завдали багато нищівних поразок англійцям, які воювали в малинових мундирах і білих рейтузах. Підданим корони ніде було взяти камуфляж в пустелях південної Африки.

Але вищі військові чини часто інертні і консервативні при прийнятті нових віянь. Військові ніяк не хотіли відмовлятися від яскравих кольорів, в які була пофарбована форма. "Папуговим" тоном символізували все найдорожче - шану і урочистість парадів, але ніяк не святковість ратної праці та важких солдатських буднів.

Повний перехід стався тільки в роки ПСВ, масштаби якої змусили задуматися саме про ефективність і економії людського ресурсу, поставивши цей фактор в пріоритет щодо звичного на той момент символізму. Воюючі сторони переодягалися в пісочний, оливкові і сірі тони. На той же час припадають поодинокі невпевнені спроби зі створення малюнків, що вводять в оману противника, наприклад відомий "вітражний візерунок".

Сучасна історія камуфляжу

По-справжньому масово камуфляж почали використовувати у Другій світовій. Загальновизнано, що лідерами з розробки законопроекту були Німеччина і СРСР. Почалося все з зеленого радянського маскхалата, на який були нанесені безформні коричневі плями, за що він і отримав свою назву. Інша сторона видала на-гора цілу лінійку патернів, більшість з яких використовується і понині або послужила основою для інших, наприклад для знаменитого флектарн.

Під кінець ДСВ стався інцидент, який можна було б навіть назвати забавним, якби не було жертв. Американці вирішили не відставати і переодягли частину свого контингенту в нову форму з маскувальним забарвленням. Але буквально через пару тижнів видали стару форму, а нову відібрали і знищили. І справа була не в поганих маскувальних якостях або невдалих матеріалах - колірна гамма і розмір плям практично повністю повторювала таку у військ РС, і почалися множинні випадки вогню по своїх.

Традиційно при розробці армійського камуфляжу більшість виробників орієнтувалися на те, щоб він максимально маскував бійця в умовах вітчизняних ландшафтів.

Зараз же набирає обертів тенденція використання мультифункціонального патерну, першопрохідцями в цьому були військові США зі своїм мультикамом і Британія, яка взяла основний забарвленням MTP.

Для більшої зручності, камуфляжний військовий костюм можна зібрати з окремих елементів:

  • кітелі
  • камуфляжні штани
  • бойові сорочки

Форма для військових купити в Україні

У військторзі Agressor (Київ) перед покупкою вам допоможуть у виборі екіпіровки, форми та іншої військового одягу. Ви отримаєте консультацію від менеджерів нашого інтернет-магазину з усіх аспектів підбору та експлуатації форми для військових, починаючи від оптимального вибору матеріалів, закінчуючи специфікою крою під особливості Вашої служби і подорожей. Крім уніформи, яка відмінно підходить для полювання, риболовлі та охорони, на нашому сайті ви зможете придбати супутні товари від українських виробників, які за своєю популярністю не поступаються західним: термобілизна M-Tac (Київ), польові парки для мисливців, карти, каски, чорні комбінезони для військових, літні військові кепки або флісові куртки.