Навушники
Навушники протишумні і беруші - обов'язковий аксесуар кожного, кому доводиться проводити багато часу в умовах з підвищеним рівнем шуму. Нагадуємо, що незворотні порушення слуху наступають при тривалому навантаженні, починаючи з 85 дБ. Для прикладу візьмемо звук пострілу мисливської рушниці, який може бути понад 170 дБ, при тому, що больовий поріг 120 дБ.
Засоби захисту органів слуху поділяються на дві категорії: беруші (вставляються у вушний канал) і навушники стрілецькі (надягають на вуха). Захисні навушники в свою чергу діляться на дві підкатегорії: активні і пасивні.
Беруші захищають барабанні перетинки, пригнічують шумовий тиск на 20 дБ, але не захищають черепні кістки навколо вуха, які проводять звук. Так само у них є й інші недоліки: швидке забруднення, короткий термін служби, при тривалому носінні викликають дискомфорт і можуть сприяти розвитку грибка і мікозу. Але так як беруші легкі і компактні, то їх зручно носити з собою всюди і користуватися ними, але недовгий час.
Стрілецькі навушники відмінно справляються із завданням захисту органів слуху, за рахунок максимального придушення шуму (будь-які звуки, розмови, що оточують голосу), тому навіть при великому бажанні, розмовляти у вас в них не вийде. Пасивні навушники являють собою пластиковий корпус з пінопластовими вкладками. Звукоізоляційні властивості залежать від товщини подушечок. Для щільного прилягання до вуха використовують гладкі, легкочістящіеся, змінні, синтетичні чохли, відрізняються комфортом при носінні. Адже при стрільбі нічого не повинно заважати, навіть протишумні навушники пасивного типу.
Активні навушники
Навушники призначені для захисту вух від підвищеного рівня шуму та зниження шумового тиску на них при стрільбі. Під час активних тренувань на стрільбищі, тире або в зоні проведення вогнепальних операцій, все люди повинні використовувати захисні беруші, щоб оберегти себе від погіршення слуху.
Завдяки інтегрованим стереофонічним мікрофонів в навушнику, тактичні навушники з активним шумозаглушенням можуть спочатку виділити джерело звуку і оцінити його рівень гучності, а потім заглушити або посилити сигнал згідно оптимальних параметрів для людського слуху, беручи до уваги рівень децибелів.
Активні моделі захисної амуніції полегшує комунікацію з керівним та особовим складом в екстремальних умовах і забезпечують безпеку слуховим органам від пошкоджень, так як є високотехнічним пристосуванням, що дозволяє чути голоси, але при цьому блокує гучний або різкий гул, який доставляє незручності при спілкуванні в військово-польових умовах.
Стрілецькі навушники. Характеристики.
Всі види стрілецьких навушників мають однакову конструкцію вушних чашок і основний осі, які пом'якшені демпферними накладками для виключення дискомфорту і незручностей під час тривалого носіння. Так само вони сумісні з захисним шоломом, але в залежності від свого призначення поділяються на два види:
- Активні - напхані «розумної» електронікою, тому глушать виключно шум вище 80 Дб, який заподіює шкоду людині. Активувати їх можна, як за власним бажанням, так і автоматично. Дана стрілецька активна модель прекрасно підійде для полювання, роботи інструктором в тирі, проведення розвідувальних операцій або військових дій.
- Пасивні - повністю пригнічують навколишні звуки. Шумоподавляющіе навушники будуть корисні людям робітничих професій, так як рівень шуму на заводах, будівництвах, фабриках і інших промислових об'єктах може бути критичним.
Вигідно купити беруші і навушники стрілецькі
На сайті нашого військторгу ви знайдете беруші tactical з футляром black, активні навушники для стрільби по доступній ціні від популярних брендів M-Tac (Україна) і Mil-Tec (Німеччина).
У кожній позиції нашого каталогу ви знайдете, крім відгуків, докладний опис і безліч фотографії активних моделей з різного ракурсу, що має вам допомогти швидше визначитися з вибором навушників.
Менеджери-консультанти інтернет-магазину Agressor дадуть відповідь на всі ваші додаткові запитання, допоможуть швидко оформити замовлення, після чого відправлять товар перевізником Нова пошта в будь-який куточок нашої країни: Київ, Харків, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий ріг, Нікополь або іншого населеного пункту.