Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Каталог
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
A-Line
5.11 Tactical
M-Tac
Mil-Tec
Україна
Helikon-Tex
Agressor
P1G-Tac
8Fields
Балістика
Other
MFH
Cytac
Резервіст
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
3306 грн.
3306 грн.
4200 грн.
3274 грн.
2562 грн.
2259 грн.
2286 грн.
2057 грн.
1506 грн.
1414 грн.
876 грн.
1013 грн.
1013 грн.
775 грн.
377 грн.
377 грн.
3165 грн.
1927 грн.
1095 грн.
1095 грн.
2705 грн.
4375 грн.
4375 грн.
5775 грн.
1095 грн.
368 грн.
368 грн.
435 грн.
368 грн.
1485 грн.
1485 грн.
1485 грн.
1985 грн.
4200 грн.
5645 грн.
610 грн.
410 грн.
410 грн.
410 грн.
1
2
3
4
5
6
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Розвантажувальні системи

Мин.цена: 135 грн.

Топ товари
Акційні товари

Розвантаження тактична

Розвантажувальні системи беруть свій початок з часів Другої світової. Тоді для повітряно-десантних військ Італії був створений жилет нагрудник, одягається через голову з застібками з боків, з розташованими на грудях відділами під магазини пістолета-кулемета Beretta MAB-38. У 1942 для парашутистів-саперів їх крій був змінений, щоб вони могли зручно розміщувати інструмент, детонатори і підривні заряди.

Були спроби примененять розвантажувальні жилети армією США на Тихоокеанському театрі військових дій. Але від них швидко відмовилися з огляду на те, що брезент, з якого вони були зроблені, при намоканні розширювався і намертво затискав вміст, що в бойових умовах така військова амуніція гарантувала вірну загибель.

Про них згадали з початком В'єтнамської війни, коли американці створили легкий протиосколочна бронежилет відсіками для боєприпасів з балістичного нейлону.

Ременно-плечові системи мають довшу історію з винаходу персонального стрілецької зброї. Остаточний вигляд, раззгрузка придбала за часів ПМВ: ремінь з подсумками і підтяжки X-, H- або Y-образної конструкції. Зараз РПС конструюються за тим же принципом.

Тактичні системи. Історія.

Спочатку вони виготовлялися з шкіри, бавовни і різних ерзаців аж до кінця 80-х років. Прорив зробив американський ВПК. Ще в п'ятдесятих на основі досвіду ВМВ була озвучена концепція модульної розвантажувальної системи, після численних доопрацювань вона перетворилася в знамениту ALICE M-1973 яка завдяки своїй зручності і надійності вбудувати і понині. Саме цей жилет розвантажувальний поклав початок для переходу на такі інноваційні матеріали: нейлон Cordura (кордура), поліестер, пластикова фурнітура типу пряжки фастекс і вентильованої сітки Airmesh.

Наступним знаковим моментом була поява системи кріплення Molle. Як ви вже здогадалися, це теж відбулося за безпосередньої участі фахівців дядечка Сема. Розшифровка цієї абревіатури в перекладі звучить так - Модульне Полегшене Розвантажувальне Спорядження. Все більш-менш розвинені країни взяли її на постачання в тих чи інших варіаціях.

Звичайно, на цьому розвиток не закінчується. Екіпірування солдата за вагою практично досягла межі, при якому в ній нормально діяти. Кращі уми планети працюють над його зниженням, пропонуючи все нові варіанти вирішення проблеми - від став вже досить звичним LaserCut до екзотичних скелетообразних виробів.

Тактична розвантаження. Види:

Стандартна класифікація виглядає так:
  • РПС - класична ременно-плечова розвантажувальна система, з відомих представників можна виділити такі зразки як німецький ігрек, A.L.I.C.E M1973, SAAF M1983, СМЕРШ.
  • Chest Rig (Честріг) - тактичний нагрудник, в просторіччі також званий ліфчиком. Їх прабатько - легендарний "Чіком", розроблений в Китаї і масово використовувалися в'єтнамцями, а потім і афганцями.
  • Plate carrier (плітоноска) призначена для носіння бронеплит. У переважній більшості оснащена стропами для додаткового обладнання.
  • Warbelt - розвантажувальний пояс без плечових лямок. Ці розвантажувальні системи використовується переважно для виконання короткочасних тактичних завдань. Відгалуженням є службові пояса, якими користується поліція і охоронні структури для перенесення кийків, наручників, газових балонів та інших речей, необхідних для охорони порядку.
  • Пов'язки на платформи. З'явився ще в тридцяті роки предмет обмундирування. Спочатку придуманий для парашутистів, а потім був відданий забуттю аж до вісімдесятих, коли відродився у військах спецпризначення, в основному для кобури пістолета на стегні. Зараз, як правило, випускається в універсальних виконаннях, що дозволяють підвісити на ньому що заманеться - від ножа до мотка мотузки.
  • Бандольера. Розвантаження родом з далекого минулого, що не втратила актуальності й досі. Являє собою перев'язь з розміщеними на ній кишень, яку носять через плече. Залежно від спеціалізації в системі можна розмістити що завгодно - від гвинтівочних обойм до мисливських патронів і гранат до підствольного гранатомета.

Купити розвантаження - Розвантажувальні системи в Україні

В інтернет-магазині Agressor, крім відгуків, детального опису та фотооглядів рузгрузок, ви знайдете комплекти РПС Mil-Tec (тактичний пояс + плечові ремені), розвантажувальні жилети для полювання риболовлі та плітоноскі в популярних військових кольорах: Multicam, Woodland, olive, coyote, олива, мультиків і чорний. Широкий асортимент разгрузок і комплектуючих елементів з каталогу нашого сайту дозволить вам купити розвантажувальну систему для результативної роботи у військово-польових умовах, риболовлі або полювання за доступною ціною.