Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
CYMA
P&J
SRC
A&K
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
14704 грн.
16413 грн.
RPK от CYMA™ - це страйкбольний аналог РПК (РПК), створений на основі автомата АКМ, був прийнятий на озброєння в 1961 році, замінивши РПД.Страйкбольний кулемет РПК зроблений з металу (корпус, кришка, зовнішній ствол, магазин, прицільні пристосування) і ударостійкого ABS-пластику (цівка, розкладний приклад). Привід оснащений антабками для ременя.
10765 грн.
РПК-74 от CYMA™ - це страйкбольний аналог РПК (РПК), створений на основі автомата АКМ, був прийнятий на озброєння в 1961 році, замінивши РПД.Страйкбольний кулемет РПК зроблений з металу (корпус, кришка, зовнішній ствол, магазин, прицільні пристосування) і натурального дерева (цівка, приклад). Привід оснащений антабками для ременя.
10728 грн.
РПК-74С от CYMA™ - це страйкбольний аналог РПК (РПК), створений на основі автомата АКМ, був прийнятий на озброєння в 1961 році, замінивши РПД.Страйкбольний кулемет РПК зроблений з металу (корпус, кришка, зовнішній ствол, магазин, прицільні пристосування) і натурального дерева (цівка, розкладний приклад). Привід оснащений антабками для ременя.
10978 грн.
Кулемет M1918A2 BROWNING від P & J ™, - це електропневматичний аналог, ручного кулемета BAR M1918A2 Browning Automatic Ріфлі який був створений в 1917 році Джоном Браунінгом спеціально для експедиційного корпусу США в Європі. Корпус airsoft-репліки виготовлений з металу і ударостійкого пластику. Страйкбольний кулемет оснащений сошками і ручкою перенесення як у бойового прототипу кулемета. Усередині гірбокса - 8-мм сталеві підшипники, сталеві шестерні, металева напрямна пружини з підшипником, посилена голова поршня і циліндра, хромований циліндр, потужний hi-speed мотор.
13278 грн.
M249 MK PARA від P&J\A&K™ - це airsoft-версія кулемета M249 SAW (Squad Automatic Weapon - автоматична зброя відділення), варіант ручного кулемету FN Minimi для армії США з калібром 5,56 × 45 мм, вироблений філією FN Herstal в США. Аірсофт кулемет виконаний з металу, алюмінію і пластика (пістолетна рукоятка, цівка, приклад), встановлені штатні прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра, на зовнішній ствол кріпляться сошки. Гарною особливістю є сумісність з магазинами М-4\16 серії.
12604 грн.
8750 грн.
M249 MKI від P&J\A&K™ - це airsoft-версія кулемета M249 SAW (Squad Automatic Weapon - автоматична зброя відділення), варіант ручного кулемету FN Minimi для армії США з калібром 5,56 × 45 мм, вироблений філією FN Herstal в США. Аірсофт кулемет виконаний з металу, алюмінію і пластика (пістолетна рукоятка, цівка, приклад), встановлені штатні прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра, на зовнішній ствол кріпляться сошки. Гарною особливістю є сумісність з магазинами М-4\16 серії.
12604 грн.
M249 MKII від P&J\A&K™ - це airsoft-версія кулемета M249 SAW (Squad Automatic Weapon - автоматична зброя відділення), варіант ручного кулемету FN Minimi для армії США з калібром 5,56 × 45 мм, вироблений філією FN Herstal в США. Аірсофт кулемет виконаний з металу, алюмінію і пластика (пістолетна рукоятка, цівка, приклад), встановлені штатні прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра, на зовнішній ствол кріпляться сошки. Гарною особливістю є сумісність з магазинами М-4\16 серії.
12444 грн.
M249 PARA від P&J\A&K™ - це електропневматична, повнорозмірна, страйкбольна копія кулемета FN Mk 46 model 1 (варіант кулемета Minimi SPW), розроблений для американських ССО (сил спеціальних операцій).Аірсофт кулемет виконаний з металу, алюмінію і пластику (розсувний приклад), оснащений RIS-цівкою з 6 рис-планок для встанови додаткового обваження (тактичні рукоятки, ліхтарі, ЛЦВ, блоки ANPEQ і т.д), а так само встановлена планка Пікатінні на кришці ствольної коробки для установки прицілів.
12671 грн.
RPK Gen.3 Wood від SRC™ це страйкбольний аналог РПК (РПК), створений на основі автомата АКМ, був прийнятий на озброєння в 1961 році, замінивши РПД.Страйкбольний кулемет РПК зроблений з металу (корпус, кришка, зовнішній ствол, магазин, прицільні пристосування) і натурального дерева (цівка, приклад). Привід оснащений антабками для ременя.
9337 грн.
Топ товари