Отзывы (128)
Мин.цена: 113.36 грн.
Чоловічий ремінь, а також його еволюція від декоративної деталі гардероба в тактичний ремінь, який є значущим атрибутом бійця для розміщення підсумків та іншого скарбу, сталася не в один момент.
З'являлися нові озброєння, а відповідно особливості носіння та експлуатації їх боєкомплекту. Військовослужбовці почали носити на собі безліч додаткового спорядження, запас їжі, медикаменти. Так поступово військовий ремінь перетворився в те, що ми бачимо зараз на кожному солдаті і офіцері.
Ще сто років тому вони виготовлялися з широкої пасової смуги, яка була зручна для кріплення громіздкого патронташа, офіцерського планшета і фіксації нижньої частини форменого одягу, що надавало витончений вид обмундирування в цілому. Як правило виготовлялася така портупея з ретельно обробленої товстої шкіри. Особливі вимоги до неї полягали в тому, що матеріал повинен був витримувати абсолютно будь-які навантаження, які могли б виникнути у ратників в нелегких умовах бойових походів і повсякденної служби в будь-який час року.
Також важливою була і пізнавальна функція - на його пряжку (якщо бляха - латунь), як правило, наносилися герби, девізи та інші символи, що показують приналежність людини до ВС конкретної країни. Та й самі застібки були різноманітних виконань залежно від звання і роду військ власника.
Після Другої світової більшість армій світу відмовилися від цієї практики і шкіряний офіцерський ремінь (портупея) залишився лише в парадному варіанті одягу військовослужбовців.
Польове екіпірування в цілому в наш час відійшло від яскравих кольорів і поступово позбавляється помітних символічних деталей, які втратили свою значимість, коли пріоритетними стали зручність, вантажопідйомність, функціональність з точки зору кріплень і утримання форми під впливів навантажень.
Не менш важливою є можливість поєднувати армійський ремінь з іншими предметами солдатської амуніції - підсумками, ножами і поясом.
Як ви вже прочитали вище, в силу появи нових елементів технічного оснащення бійця виникла потреба поєднати ремінь з лямками, стегновими пов’язками і подібними речами. Рішення проблеми першими знайшли в США - РПС A.L.I.C.E. Її основою був пояс з характерними заклепками, за рахунок яких і реалізували модульний принцип. Незважаючи на те, що вона вже морально застаріла, її досі використовують багато країн, в тому числі і самі Сполучені Штати.
Зараз же стандартні складові будь-якої основи ременно-плечової системи:
Наші співвітчизники давно зрозуміли, що речі родом з армії при аналогічних цінах з "цивільним" ширпотребом набагато вище за якістю. Сильна стать масово використовує ремінь брючний або армійський з натуральної шкіри саме військового виробництва, незалежно від приналежності до силових структур.
Звернувшись в військторг agressor.com.ua, Ви отримуєте розгорнуту консультацію в підборі необхідної амуніції, беручи до уваги специфіку вашої служби, сумісність з тим або іншим оснащенням, яке вже використовуєте. Крім того ми даємо рекомендації за матеріалами, за вибором фурнітури, а також за наявністю виробів в тих чи інших камуфляжних кольорах. Також наші консультанти допоможуть підібрати вам військовий ремінь, необхідну довжину і потрібну ширину полотна, щоб він добре сидів у петлях тактичних брюк. Існує кілька поширених розмірів для полотна: 40, 45 і 50 мм. 50 - це військовий стандарт, 40 - найпоширеніший розмір для тактичних моделей, де найчастіше потрібно переносити на поясі важкі підсумки з боєприпасами. Щоб не помилитися покупець повинен знати ширину пояса штанів, або виробника і назву моделі, для якої підбираються ремені з сайту.