Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Україна
Helikon-Tex
P1G-Tac
MFH
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
155 грн.
155 грн.
155 грн.
1150 грн.
186 грн.
186 грн.
186 грн.
233 грн.
210 грн.
210 грн.
210 грн.
233 грн.
233 грн.
233 грн.
233 грн.
240 грн.
240 грн.
240 грн.
216 грн.
216 грн.
280 грн.
233 грн.
233 грн.
272 грн.
272 грн.
272 грн.
272 грн.
272 грн.
180 грн.
180 грн.
180 грн.
294 грн.
272 грн.
294 грн.
93 грн.
93 грн.
93 грн.
272 грн.
272 грн.
233 грн.
1
2
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Ремені

Мин.цена: 93 грн.

Топ товари
Акційні товари

Армійський ремінь - простота і надійність

Чоловічий ремінь, а також його еволюція від декоративної деталі гардероба в тактичний ремінь, який є значущим атрибутом бійця для розміщення підсумків та іншого скарбу, сталася не в один момент.

З'являлися нові озброєння, а відповідно особливості носіння та експлуатації їх боєкомплекту. Військовослужбовці почали носити на собі безліч додаткового спорядження, запас їжі, медикаменти. Так поступово військовий ремінь перетворився в те, що ми бачимо зараз на кожному солдаті і офіцері.

Історія розвитку військового ременя

Ще сто років тому вони виготовлялися з широкої пасової смуги, яка була зручна для кріплення громіздкого патронташа, офіцерського планшета і фіксації нижньої частини форменого одягу, що надавало витончений вид обмундирування в цілому. Як правило виготовлялася така портупея з ретельно обробленої товстої шкіри. Особливі вимоги до неї полягали в тому, що матеріал повинен був витримувати абсолютно будь-які навантаження, які могли б виникнути у ратників в нелегких умовах бойових походів і повсякденної служби в будь-який час року.

Також важливою була і пізнавальна функція - на його пряжку (якщо бляха - латунь), як правило, наносилися герби, девізи та інші символи, що показують приналежність людини до ВС конкретної країни. Та й самі застібки були різноманітних виконань залежно від звання і роду військ власника.

Після Другої світової більшість армій світу відмовилися від цієї практики і шкіряний офіцерський ремінь (портупея) залишився лише в парадному варіанті одягу військовослужбовців.

Польове екіпірування в цілому в наш час відійшло від яскравих кольорів і поступово позбавляється помітних символічних деталей, які втратили свою значимість, коли пріоритетними стали зручність, вантажопідйомність, функціональність з точки зору кріплень і утримання форми під впливів навантажень.

Не менш важливою є можливість поєднувати армійський ремінь з іншими предметами солдатської амуніції - підсумками, ножами і поясом.

Сучасні вимоги до ременів

Як ви вже прочитали вище, в силу появи нових елементів технічного оснащення бійця виникла потреба поєднати ремінь з лямками, стегновими пов’язками і подібними речами. Рішення проблеми першими знайшли в США - РПС A.L.I.C.E. Її основою був пояс з характерними заклепками, за рахунок яких і реалізували модульний принцип. Незважаючи на те, що вона вже морально застаріла, її досі використовують багато країн, в тому числі і самі Сполучені Штати.

Зараз же стандартні складові будь-якої основи ременно-плечової системи: 

  • Molle і Laser cut, які можуть розташовуватися на пом'якшувальній підкладці і дозволяють рівномірно розподілити вагу, уникаючи перевантаження на певній ділянці;
  • Додаткова фурнітура, що робить ремінь сумісним для роботи зі стегновими кобурами, плечовими системами і plate carrier, а також дозволяють помістити різного роду страхувальні шнури;
  • Кріплення fastex зі страховкою від довільного розкриття.

Де купити військовий ремінь

Наші співвітчизники давно зрозуміли, що речі родом з армії при аналогічних цінах з "цивільним" ширпотребом набагато вище за якістю. Сильна стать масово використовує ремінь брючний або армійський з натуральної шкіри саме військового виробництва, незалежно від приналежності до силових структур.

Звернувшись в військторг agressor.com.ua, Ви отримуєте розгорнуту консультацію в підборі необхідної амуніції, беручи до уваги специфіку вашої служби, сумісність з тим або іншим оснащенням, яке вже використовуєте. Крім того ми даємо рекомендації за матеріалами, за вибором фурнітури, а також за наявністю виробів в тих чи інших камуфляжних кольорах. Також наші консультанти допоможуть підібрати вам військовий ремінь, необхідну довжину і потрібну ширину полотна, щоб він добре сидів у петлях тактичних брюк. Існує кілька поширених розмірів для полотна: 40, 45 і 50 мм. 50 - це військовий стандарт, 40 - найпоширеніший розмір для тактичних моделей, де найчастіше потрібно переносити на поясі важкі підсумки з боєприпасами. Щоб не помилитися покупець повинен знати ширину пояса штанів, або виробника і назву моделі, для якої підбираються ремені з сайту. 

Найчастіше задані питання в категорії Ремені

Які чоловічі ремені частіше купують військові?

Чим тактичні ремені відрізняються від звичайних?

Армійські і військові ремені реально якось відносяться до армії :)?