Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Україна
Helikon-Tex
Gerber
Other
MFH
Ganzo
Victorinox
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
549 грн.
600 грн.
592 грн.
495 грн.
546 грн.
5947 грн.
5947 грн.
5967 грн.
286 грн.
442 грн.
419 грн.
611 грн.
1667 грн.
1118 грн.
1162 грн.
1327 грн.
1494 грн.
1145 грн.
2282 грн.
1816 грн.
1801 грн.
1512 грн.
777 грн.
1327 грн.
156 грн.
985 грн.
Інструменти

Мин.цена: 155.87 грн.

Топ товари
Акційні товари

Інструменти

"Хто з ножем, той і з м'ясом."

  • Ножі - одна з важливих деталей військового спорядження. Ножі бувають двох видів: складні і нескладні (з фіксованим лезом). Компактний, практичний ніж зі складним лезом є лідером продажів серед ножів, оскільки на відміну від його «фіксованих» братів, він не потребує футлярів та чохлів. До того ж завдяки своїй конструкції складні ножі в рідкісних випадках вважаються холодною зброєю, що додало їм ще більше популярності, оскільки їх можна без проблем носити завжди з собою.
  • Складаний ніж складається з клинка і рукояті, в який може ховатися або міцно фіксуватися в робочому положенні. Механізм фіксації складного ножа забезпечує жорсткість конструкції під час експлуатації. Тип леза (серейторне, гладке, комбіноване), спосіб фіксації (Slipjoint, Liner lock, Frame lock, Back loc, Button lock), вибирати потрібно виходячи з того, що ви збираєтеся їм робити. Але не забувайте, що від обраного типу замка і клинка залежить не тільки комфорт при використанні, але і ваша безпека.
  • Похідна сокира - це ефективний інструмент для виконання ряду завдань: можна розгорнути польовий табір, побудувати укриття, заготовити дрова тощо. Більшість туристичних сокир виготовлені з урахуванням специфіки застосування, тому обухи мають більш компактну форму, а ручки виготовляються з полегшених матеріалів (замість дерева використовуються полімери). А щоб вони від них було більше користі, виробники їх вдосконалюють додатковими функціями. Наприклад, вбудовують кресало в рукоятку, після чого сокира перетворюється на основний інструмент виживання.
  • Томагавки - це різновид сокири з підвищеною функціональністю обуха. Томагавком з молотком можна рубати не тільки дрова, а й забивати цвяхи. Крім того, є томагавк з вістрям, який можна використовувати в якості захисного інструменту від диких тварин, змій або використовувати як тактичну (абордажну) сокиру з величезною пробивною силою. Такі томагавки популярні не тільки серед військових, але і серед альпіністів.
  • Саперна лопатка - представник шанцевих інструментів, призначена для риття окопів. Але знайшла широке застосування серед туристів, які риють ними землянки і добувають воду, їжу. Деякі лопатки мають один заточений край, який дозволяє рубати гілки.

У магазині «AgressoR» ви можете купити інструменти, стропорізи, ножі зі складним і фіксованим лезом, точила до них, ножі-візитки тощо.

Найчастіше задані питання в категорії Інструменти

Які товари в категорії інструменти найчастіше купують?

Які інструменти найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на інструменти?