Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
291 грн.
280 грн.
455 грн.
936 грн.
500 грн.
372 грн.
240 грн.
1855 грн.
1890 грн.
1050 грн.
148 грн.
904 грн.
1652 грн.
Топ товари

Інструменти

"Хто з ножем, той і з м'ясом."

  • Ножі - одна з важливих деталей військового спорядження. Ножі бувають двох видів: складні і нескладні (з фіксованим лезом). Компактний, практичний ніж зі складним лезом є лідером продажів серед ножів, оскільки на відміну від його «фіксованих» братів, він не потребує футлярів та чохлів. До того ж завдяки своїй конструкції складні ножі в рідкісних випадках вважаються холодною зброєю, що додало їм ще більше популярності, оскільки їх можна без проблем носити завжди з собою.
  • Складаний ніж складається з клинка і рукояті, в який може ховатися або міцно фіксуватися в робочому положенні. Механізм фіксації складного ножа забезпечує жорсткість конструкції під час експлуатації. Тип леза (серейторне, гладке, комбіноване), спосіб фіксації (Slipjoint, Liner lock, Frame lock, Back loc, Button lock), вибирати потрібно виходячи з того, що ви збираєтеся їм робити. Але не забувайте, що від обраного типу замка і клинка залежить не тільки комфорт при використанні, але і ваша безпека.
  • Похідна сокира - це ефективний інструмент для виконання ряду завдань: можна розгорнути польовий табір, побудувати укриття, заготовити дрова тощо. Більшість туристичних сокир виготовлені з урахуванням специфіки застосування, тому обухи мають більш компактну форму, а ручки виготовляються з полегшених матеріалів (замість дерева використовуються полімери). А щоб вони від них було більше користі, виробники їх вдосконалюють додатковими функціями. Наприклад, вбудовують кресало в рукоятку, після чого сокира перетворюється на основний інструмент виживання.
  • Томагавки - це різновид сокири з підвищеною функціональністю обуха. Томагавком з молотком можна рубати не тільки дрова, а й забивати цвяхи. Крім того, є томагавк з вістрям, який можна використовувати в якості захисного інструменту від диких тварин, змій або використовувати як тактичну (абордажну) сокиру з величезною пробивною силою. Такі томагавки популярні не тільки серед військових, але і серед альпіністів.
  • Саперна лопатка - представник шанцевих інструментів, призначена для риття окопів. Але знайшла широке застосування серед туристів, які риють ними землянки і добувають воду, їжу. Деякі лопатки мають один заточений край, який дозволяє рубати гілки.

У магазині «AgressoR» ви можете купити інструменти, стропорізи, ножі зі складним і фіксованим лезом, точила до них, ножі-візитки тощо.

Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.