Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Fenix
Other
Сортувати
2988 грн.
2746 грн.
3050 грн.
1787 грн.
1477 грн.
6983 грн.
4520 грн.
4589 грн.
1403 грн.
2930 грн.
4485 грн.
875 грн.
962 грн.
1125 грн.
572 грн.
750 грн.
804 грн.
875 грн.
506 грн.
1093 грн.
1607 грн.
359 грн.
1550 грн.
Тактичні ліхтарі

Мин.цена: 359 грн.

Топ товари
Акційні товари

Тактичні ліхтарі

Світлодіодні тактичні ліхтарі - це освітлювальні електроприлади для спеціальних завдань, в яких використовуються світлові діоди, що дають яскраве біле свілот. Дані ліхтарі чудово себе зарекомендували в роботі в будь-яких погодних умовах, при будь-яких обставинах. Світловий діод відмінно себе почуває в температурному режимі: від -40 ° C до + 45С, при відносній вологості 98%, а це означає, що ліхтар на світлодіоді може працювати практично повністю занурений у воду.

Діодні ліхтарі вигідні своїм економічним споживанням енергії. LED ліхтар може працювати не менше п'ятдесяти годин на акумуляторах! При цьому вони настільки універсальні, що можуть працювати від різних видів елементів живлення: від батарейок типу АА, ААА, C, D до потужних акумуляторів. Якщо ви плануйте використовувати ліхтар часто і довго, то ми рекомендуємо купити зарядний пристрій і літій-іонний акумулятор CR123A. По - перше, так ви істотно заощадите свій час і гроші, а по - друге, ви забезпечите майже необмежений час роботи світлодіодного ліхтаря.

Всі світлодіодні ліхтарі оснащені захисним механізмом, який виключає коротке замикання і переполюсовку прі не вірному виставленні елементів живлення. Так само механізм оберігає від повної розрядки, отже, ви не залишитеся без світла в саме невідповідний момент через те, що сів акумулятор.

Найголовнішою перевагою світлодіодних ліхтарів є їх ударостійкість. Вони витримують удари від падіння з висоти до двох метрів, після яких ви не помітите істотних змін в роботі світлодіода.

Практично всі дані ліхтарі оснащені додатковими режимами роботи, такими як: режим стробоскопа, сигнальний режим (SOS-сигнал) і кілька миготливих режимів, які можуть стати в нагоді в екстремальних ситуаціях.

Світлодіодні ліхтарі відрізняються за розмірами: від маленького ліхтарика-брелока до пошукових ліхтарів, великих розмірів, що працюють від трьох D-елементів живлення.

Світлодіодні ліхтарі (лід ліхтарі) в залежності від свого призначення поділяються на категорії:

 • акумуляторні;
 • переносні;
 • кемпінгові;
 • туристичні;
 • автомобільні;
 • налобні;
 • ручні;
 • кишенькові;
 • ліхтарі-брелоки.

При такому широкому розмаїтті категорій ви, безсумнівно, зможете підібрати ліхтар, який відповідає вашим вимогам і потребам.

 • Мисливцям підійде міцний, надійний, тактичний ліхтар, який йде в комплекті з кріпленням для зброї і здатний витримати віддачу, що виникає при стрільбі. Ліхтарі для мисливця відрізняються невеликими габаритами і малою вагою, - це передбачено для того, щоб вони не порушували баланс гвинтівки. Тактичні ліхтарі до того ж мають зручну систему перемикання режимів ліхтаря, яка дозволяє миттєво змінювати рівень освітленості в залежності від ситуації.
 • Рибалки ж обирають налобні моделі ліхтарів, які оснащені «теплим» світлодіодом, промінь світла якого легко «пробиває» туманний серпанок над водою. До того ж, завдяки кріпленню на лобі, ваші руки завжди будуть залишатися вільними для роботи зі снастями.
 • Туристам ми рекомендуємо світлодіодні ліхтарі-прожектори або кемпінгові ліхтарі.
 • Велосипедисти зазвичай полюбляють спеціальні велоліхтарі, які кріпляться на кермо, але можуть користуватися і налобними ліхтарями. 

Найчастіше задані питання в категорії Тактичні ліхтарі

Які товари в категорії тактичні ліхтарі найчастіше купують?

Які тактичні ліхтарі найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на тактичні ліхтарі?