Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Топ товари

Засоби маскування

Маскування (від фр. мasquer- робити непомітним, невидимим для кого-небудь) - це комплекс заходів повсякденної діяльності військ, спрямований на введення ворога в оману щодо місця дислокації військ і його особового складу, різних стратегічних об'єктів, їх стану, боєготовності та подальших дій командування. Маскування підвищує шанси: раптового нападу військ; збереження боєготовності солдатів, військових об'єктів; і виживання самих бійців.

Оптичне маскування сприяє повному виключенню можливості противником фотографувати або вести візуальне спостереження за особовим складом або військовою технікою. Воно досягається шляхом обмеження їх видимості, точніше кажучи, максимального зменшення яскравості і колірного контрасту приховуваних об'єктів на навколишньому тлі. Для цього в хід йдуть: маскувальні властивості місцевості, маски (сітки) з табельних і місцевих матеріалів, засоби маскування особового складу, маскувальне фарбування техніки і споруд, дотримання світлового маскування. Всі ці методи ідеально підходять для спотворення видимого силуету об'єктів, щоб перешкодити проведенню їх ідентифікації або напрямку руху.

Засоби оптичного маскування - це маскувальний (камуфляжний) одяг, маски (сітки), грим-фарба, маскувальна клейка стрічка, спрей-фарба та інші засоби маскування. До засобів індивідуального оптичного захисту найчастіше змушені звертатися розвідники, снайпера, сапери, зв'язківці ... Загалом всі ті, хто за службовим обов'язком змушений працювати під самим носом у ворога.

У магазині «AgressoR» ви можете придбати засоби оптичної маскування такі як: маскувальні сітки, камуфляжні накидки, грим-фарбу, спрей-фарбу і клейку, маскувальну стрічку.