Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
P1G-Tac
Pyramex
McNett
Other
HTA
ESS
Global Vision
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
2405 грн.
5900 грн.
2686 грн.
2686 грн.
2983 грн.
4917 грн.
750 грн.
950 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1490 грн.
1850 грн.
1350 грн.
1450 грн.
1850 грн.
1850 грн.
2313 грн.
368 грн.
170 грн.
4297 грн.
1
2
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше
Окуляри

Мин.цена: 157 грн.

Топ товари

Тактичні окуляри для полювання

Після великих бойових конфліктів завжди відбувається "розбір польотів", за підсумками якого переглядаються оборонні доктрини, а відповідно і спорядження. Так, наприклад, було після ПМВ, після якої всі солдати одяглися в сталеві шлеми.Когда закінчилася Друга світова, зміни були більш глобальними. І одним найбільш важливих нововведень були тактичні окуляри декількох видів, які взяли на постачання, підрахувавши цифри втрат живої сили з-за поранень очей, які виявилися величезними. Дослідження форсувалися в першу чергу військовими та спеціальними службами, так як втрати цінних кадрів в певний момент вийшла на основне місце при оцінці операцій.

Таким чином, настирлива головний біль воєначальників - рідіють ряди армії, коли здоров'я і боєздатність підготовленого бійця зводилися нанівець через:
  • невдало зрикошетив кулі
  • летючий в результаті вибуху щебінь
  • випадкового зіткнення з автоматом товариша під час тряски при їзді
Керівництво різних держав все частіше звертали увагу те, що на навчання і підготовку людей витрачаються чималі кошти, а вибуття з ладу через курйозних випадків нівелювали всі ці витрати - що і стало запитом на розробку цього елемента екіпіровки.

Окуляри. Види:

Балістичні окуляри - це в першу чергу міцні скла. Найчастіше використовують при їх виготовленні полікарбонат. Цей матеріал для лінз окулярів буває різних кольорів - жовті, димчасті, прозорі, дзеркальні, помаранчеві. Також важливу роль в них відіграють дужки. Нерідкі випадки коли в звичайних моделях полікарбонатна частина ціла і взагалі без подряпини, а дужка зламалася, але тільки не в цьому випадку, адже в оправу закладається великий запас міцності, здатність деформуватися без руйнування пластику. Особливо актуально це властивість для страйкболістов, яким пластиковий кульку, що летить з великою швидкістю часто потрапляє по лінз і по дужкам, тому правила страйкболу строго регламентують носіння і перевірку міцності і відповідності екіпіровки грає в цю чудову гру. Можна сказати що з часом утворилася ціла культура виробництва і носіння засобів індивідуального захисту зору.

Згодом склалася їх класифікація:
  • Балістичні окуляри зі змінними лінзами ess crossbow мають конструкцію відкритого типу з підвищеним рівнем балістичної безпеки. Захищають від масивного розльоту гравію, каміння та інших твердих предметів
  • Стрілецькі, призначені для спортивної, стендової стрільби black, допомагають від попадання дрібних частинок патрона, вильоту гільзи в сторону стрілка і схожих по втраті випадках
  • Тактичні окуляри, що представляють собою закриту захисну маску, яка кріпиться на каску в похідному положенні. Їх використовують при пересуванні на борту транспорту, коли є ризик наштовхнутися на зброю сидить навпроти людини при постійній трясці, закриває верхню частину обличчя від кучерявого за вітром піску за рахунок щільного прилягання. Мають велику площу покриття
  • Протиосколкові окуляри використовуються для захисту від осколків в умовах вогневого контакту і артобстрілу
  • Сонцезахисні окуляри для страйкболу polarized мають ті ж властивості, що й звичайні чорні моделі, але не сертифіковані по армійському стандарту. Це не означає, що вони сильно гірше. Просто компанії їх виробляють не можуть брати участь в армійських закупівлі тактичного спорядження.

Де купити тактичні окуляри для полювання?

Звернувшись за допомогою в інтернет-магазин Agressor Ви отримуєте детальну консультації у виборі і придбанні тактичної амуніції, одягу, чохлів і очок ess rollbare smoke, revision, oakley, mil-tec відштовхуючись від особливостей ваших потреб і бюджетних можливостей. Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою Нова пошта. Форма оплати на ваш вибір: безнал, переклад на карту банку Приватні, накладений платіж або оплата особистими коштами в точці самовивозу.

Найчастіше задані питання в категорії Окуляри

Які товари в категорії захисні окуляри найчастіше купують?

Які захисні окуляри найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на захисні окуляри?