Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
P1G-Tac (Пиг-так)
Pyramex
HTA
ESS
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
153 грн.
153 грн.
153 грн.
153 грн.
1273 грн.
520 грн.
520 грн.
613 грн.
613 грн.
280 грн.
1167 грн.
159 грн.
1166 грн.
1166 грн.
1155 грн.
583 грн.
371 грн.
265 грн.
265 грн.
265 грн.
525 грн.
525 грн.
105 грн.
1870 грн.
3837 грн.
3837 грн.
280 грн.
350 грн.
385 грн.
159 грн.
159 грн.
Топ товари

Тактичні та балістичні окуляри для полювання.

Після масштабних бойових конфліктів завжди відбувається "розбір польотів", за підсумками якого переглядаються оборонні доктрини, а відповідно і спорядження. Так, наприклад, було після ПСВ, після якої всі солдати одяглися в сталеві шлеми. Коли закінчилася Друга світова, зміни були більш глобальними. І одним найбільш важливих нововведень були армійські захисні окуляри декількох видів, які взяли на постачання, підрахувавши цифри втрат живої сили через поранень очей, які виявилися величезними. Дослідження форсувалися в першу чергу військовими та спеціальними службами, так як втрати цінних кадрів в певний момент вийшли на основне місце при оцінці операцій.

Таким чином, головний біль воєначальників - зменшення рядів армії, коли здоров'я і боєздатність підготовленого бійця зводилися нанівець через:

  • кулі, що невдало відрикошетили
  • щебінь, що летить в результаті вибуху
  • випадкове зіткнення з автоматом товариша під час тряски при їзді

Керівництва різних держав все частіше звертали увагу те, що на навчання і підготовку людей витрачаються чималі кошти, а вибуття з ладу через курйозні випадків нівелювали всі ці витрати - що і стало запитом на розробку цього елемента екіпіровки.

Захисні тактичні окуляри. Види:

Окуляри для індивідуального захисту очей - це в першу чергу міцне скло. Найчастіше використовують при їх виготовленні полікарбонат. Цей матеріал для лінз окулярів буває різних кольорів - жовті, димчасті, прозорі, дзеркальні, помаранчеві. Також важливу роль в захисних окулярах грають дужки. Нерідкі випадки коли в звичайних виробів полікарбонатна частина ціла і взагалі без подряпини, а дужка зламалася, але тільки не в цьому випадку, адже в спеціальних захисних окулярах в оправу закладається великий запас міцності, здатність деформуватися без руйнування пластику. Особливо актуальна ця властивість для страйкболістів, яким пластикова кулька, що летить з великою швидкістю часто потрапляє по лінзах і по дужках, тому правила страйкболу строго регламентують носіння і перевірку міцності і відповідності екіпіровки тих, хто грає в цю чудову гру. Можна сказати що з часом утворилася ціла культура виробництва і носіння засобів індивідуального захисту зору.

Згодом склалася їх класифікація:

  • балістичні окуляри, конструкція відкритого типу з підвищеним рівнем балістичної безпеки. Захищають від масивного розльоту гравію, каміння та інших твердих предметів
  • стрілецькі, призначені для спортивної, стендової стрільби. Допомагають від попадання дрібних частинок патрона, вильоту гільзи в сторону стрілка і схожих по втраті випадках
  • тактичні, що представляють собою закриту маску, яка кріпиться на каску в похідному положенні. Їх використовують при пересуванні на борту транспорту, коли є ризик наштовхнутися на зброю людини, що сидить поруч, при постійній трясці, закриває верхню частину обличчя від піску за рахунок щільного прилягання. Мають велику площу покриття
  • протиуламкові окуляри, які використовуються для захисту від уламків в умовах вогневого контакту і артобстрілу
  • окуляри для страйкболу, вони мають ті ж властивості, що і звичайні захисні стрілецькі, але не сертифіковані по армійському стандарту. Це не означає, що вони набагато гірше. Просто компанії їх виробляють не можуть брати участь в армійських закупівлі спорядження.

Де купити захисні окуляри для полювання?

Звернувшись в військторг agressor.com.ua Ви отримуєте детальну консультації у виборі і придбанні амуніції, відштовхуючись від особливостей Ваших потреб і бюджетних можливостей.