Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
M-Tac (М-так)
Mil-Tec
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
145 грн.
234 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
366 грн.
145 грн.
145 грн.
Топ товари

Маскувальна шарф-сітка M-Tac і Мілтек.

Шарф - Сітка снайпера - є одним із засобів оптичної маскування. Великі маскувальні сітки призначені для приховування габаритних об'єктів (військова техніка, автотранспорт, окопи, укриття) в умовах тривалого режиму експлуатації. Персональна маскувальна сітка компактна, тому шарф снайпера можна носити з собою і використовувати при необхідності, це легко і дуже ефективно.

Камуфляжна шарф сітки виготовляються з сітчастої тканини (бавовна або синтетика), пофарбованими в 3-4 кольори для плямистих фонів (оголені грунти, річна / осіння рослинність, степ) або однотонні шарфи (пустеля, сніг). Так само військові маскувальні накидки можуть виготовлятися з місцевих, підручних засобів: гілок, палиць, трави, землі, снігу та ін. Матеріалів. Шарф-сітка може використовуватися як бійцями спеціальних підрозділів при виконанні поставлених завдань, так і при навчанні особового складу підрозділу основам маскування на місцевості. В цьому випадку маскувальна сітка і шарфи є самим самим зручним і ефективним засобом особистої маскування.

У магазині «AgressoR» ви можете придбати табірні, індивідуальні, маскувальні сітки і шарфи, які зможете застосовувати не тільки призначенням, але і в якості захисно-декоративних покриттів для декору магазинів, ресторанів, фотостудій, дачних зборів, та й взагалі будь-чого, на що у вас вистачить фантазії! Крім маскувальних сіток ви можете купити камуфляжні головні убори, зимові маскувальні костюми, сітки, флісові шарфи, взуття та інший одяг для маскування.

Для вашого удобстава під кожним шарфом ви наідете детальні фото та відгуки. Якщо вам потрібна допомога при виборі шарфа або виникли питання на рахунок умови доставки та оплати, телефонуйте нашим менеджерам-консультантам.