Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Колір
Чорний
Койот
Олива
Серый
Синий
Красный
Коричневый
Белый
Оранжевый
Бесцветный
ММ14 Украинский пиксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимний камуфляж
Камуфляж
Другие цвета
Сортувати
151 грн.
151 грн.
145 грн.
366 грн.
390 грн.
390 грн.
366 грн.
390 грн.
390 грн.
234 грн.
366 грн.
390 грн.
366 грн.
Шарф-сітки

Мин.цена: 145 грн.

Топ товари
Акційні товари

Маскувальна шарф-сітка і шарф снайпера.

Шарф - Сітка снайпера - є одним із засобів оптичної маскування. Великі маскувальні мережі призначені для приховування габаритних об'єктів (військова техніка, автотранспорт, окопи, укриття) в умовах тривалого режиму експлуатації. Персональна маскувальна сітка компактна, тому шарф снайпера можна носити з собою і використовувати при необхідності, це легко і дуже ефективно.

Камуфляжний шарф виготовляються з сітчастої тканини (бавовна або синтетика), пофарбованими в 3-4 кольори для плямистих фонів (оголені грунти, річна / осіння рослинність, степ) або однотонні (пустеля, сніг). Так само військові маскувальні накидки можуть виготовлятися з місцевих, підручних засобів: гілок, палиць, трави, землі, снігу та ін. Матеріалів. Шарф-сітка може використовуватися як бійцями спеціальних підрозділів при виконанні поставлених завдань, так і при навчанні особового складу підрозділу основам маскування на місцевості. В цьому випадку маскувальний шарф снайпера є найзручнішим і ефективним засобом особистої маскування.

У магазині «AgressoR» ви можете придбати табірні, індивідуальні, маскувальні шарфи, які зможете застосовувати не тільки призначенням, але і в якості захисно-декоративних покриттів для декору магазинів, ресторанів, фотостудій, дачних зборів, та й взагалі будь-чого, на що у вас вистачить фантазії! Так само ви можете купити камуфляжні головні убори, зимові маскувальні костюми, флісові шапки, взуття та інший одяг для маскування.

Для вашого удобстава під кожним товаром ви наідете детальні фото та відгуки. Якщо вам потрібна допомога при виборі розміру або виникли питання на рахунок умови доставки та оплати, телефонуйте нашим менеджерам-консультантам.

Найчастіше задані питання в категорії Шарф-сітки

Які товари в категорії маскувальні шарфи-сітки найчастіше купують?

Які маскувальні шарфи-сітки найчастіше купують?

Які маскувальні шарфи-сітки мають найвищу якість?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на маскувальні шарфи-сітки?