Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження
Фільтри
Ціна
-
Виробник цього товару:
Усі бренди
M-Tac
Mil-Tec
Other
Колір
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Помаранчевий
Безколірний
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортувати
657 грн.
697 грн.
650 грн.
650 грн.
1612 грн.
312 грн.
312 грн.
329 грн.
690 грн.
690 грн.
690 грн.
690 грн.
690 грн.
690 грн.
425 грн.
425 грн.
660 грн.
379 грн.
Шарф-сітки

Мин.цена: 312 грн.

Топ товари
Акційні товари

Маскувальна шарф-сітка і шарф снайпера.

Шарф - Сітка снайпера - є одним із засобів оптичної маскування. Великі маскувальні мережі призначені для приховування габаритних об'єктів (військова техніка, автотранспорт, окопи, укриття) в умовах тривалого режиму експлуатації. Персональна маскувальна сітка компактна, тому шарф снайпера можна носити з собою і використовувати при необхідності, це легко і дуже ефективно.

Камуфляжний шарф виготовляються з сітчастої тканини (бавовна або синтетика), пофарбованими в 3-4 кольори для плямистих фонів (оголені грунти, річна / осіння рослинність, степ) або однотонні (пустеля, сніг). Так само військові маскувальні накидки можуть виготовлятися з місцевих, підручних засобів: гілок, палиць, трави, землі, снігу та ін. Матеріалів. Шарф-сітка може використовуватися як бійцями спеціальних підрозділів при виконанні поставлених завдань, так і при навчанні особового складу підрозділу основам маскування на місцевості. В цьому випадку маскувальний шарф снайпера є найзручнішим і ефективним засобом особистої маскування.

У магазині «AgressoR» ви можете придбати табірні, індивідуальні, маскувальні шарфи, які зможете застосовувати не тільки призначенням, але і в якості захисно-декоративних покриттів для декору магазинів, ресторанів, фотостудій, дачних зборів, та й взагалі будь-чого, на що у вас вистачить фантазії! Так само ви можете купити камуфляжні головні убори, зимові маскувальні костюми, флісові шапки, взуття та інший одяг для маскування.

Для вашого удобстава під кожним товаром ви наідете детальні фото та відгуки. Якщо вам потрібна допомога при виборі розміру або виникли питання на рахунок умови доставки та оплати, телефонуйте нашим менеджерам-консультантам.

Найчастіше задані питання в категорії Шарф-сітки

Які товари в категорії маскувальні шарфи-сітки найчастіше купують?

Які маскувальні шарфи-сітки найчастіше купують?

Коли можна очікувати надсилання замовлення на маскувальні шарфи-сітки?