Часы работы call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Корзина
Одежда
Тактическое снаряжение
Фильтры
Цена
-
Цвет
Чорний
Койот
Олива
Сірий
Синій
Червоний
Коричневий
Білий
Оранжевий
Прозорий
ММ14 Український піксель
Multicam/MTP
Woodland
Зимовий камуфляж
Камуфляж
Інші кольори
Сортировать
8FIELDS АКУМУЛЯТОР LI-PO 11.1V 2000MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
1226 грн.
785 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 11.1V 1000MAH T-CONNECTOR - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
534 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 11.1V 1200MAH NUNCHUK 15~25C - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні з базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
700 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 11.1V 1400MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
734 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 11.1V 1500MAH 20~40C - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні з базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
795 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 7.4V 1200MAH 25-50C T-CONNECTOR - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
536 грн.
TURNIGY АККУМУЛЯТОР LIPO 7.4V 1300MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
518 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 11.1V 1500MAH 20~40C - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні з базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
541 грн.
TURNIGY АКУМУЛЯТОР LIPO 7.4V 2000MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
710 грн.
АКБ KYPOM LI-ION 11.1V 1600MAH 25C CS-TYPE - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор LI-ION для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах. Підійде до автоматів М-серії з прикладом типу "крейн-сток".Зверніть увагу, що акумулятори LiPO, LI-ION і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
700 грн.
АКБ A123SYSTEMS LIFEPO4 9,9V 1100 MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор LI-ION для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах. Підійде до автоматів АК-серії, під кришку ствольної коробки.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO, LI-ION і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
455 грн.
KYPOM LIPO 11.1V 1200MAH 25C LONG - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
665 грн.
KYPOM LIPO 11.1V 3300MAH 35C - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
1960 грн.
KYPOM LIPO 7.4V 1200MAH 25C LONG - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
455 грн.
8FIELDS АКУМУЛЯТОР LI-PO 11.1V 1300MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
671 грн.
KYPOM LIPO 11.1V 1200MAH 25C SHORT - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор ЛІПО для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
700 грн.
АКБ A123SYSTEMS LIFEPO4 9,9V 1100 MAH - це джерело живлення для страйкбольних електропневматичних автоматів. Акумулятор LiFE для AEG є більш потужним, легким, компактним у порівнянні базовими Ni-CD / Ni-MH акумуляторами, а так само має більший ресурс, більш високу токоотдачу і можливість працювати при низьких температурах.Зверніть увагу, що акумулятори LiPO і LiFe, НЕ МОЖНА заряджати стандартним зарядним пристроєм з коробки автомата, так як це гарантовано призведе до пошкодження батареї без можливості її відновлення.
504 грн.
Топ товары

Аккумуляторы

Страйкбольные аккумуляторы – это источник питания Airsoft-оружия класса AEG, который предназначен для обеспечения бесперебойной работы электропневматического привода, даже при отрицательной температуре.

Опытные страйкболисты перед игрой в страйкбол всегда проверяют исправность зарядного устройства в приводе, а не только тактического снаряжения, а вовремя игры следят за уровнем заряда на аккумуляторах АКБ.

Страйкбольные аккумуляторы. Характеристики:

Вид разъема аккумуляторов.

Стандартный аккумулятор для страйкбола имеет два типа разъемов mini tamya и large tamya, но страйкболисты предпочитают стандартный разъем в приводе перепаять в Т-образный (Т-коннектор), чтобы он улучшил токопередачу и был совместим с любым другим АКБ, даже если он с другого привода.

Размеры и форма аккумуляторов:

  • АК-модификация предназначена для оборудования автоматов АК серии. Для этого акумуляторы размещают под крышкой ствольной коробки.
  • Lardge ­– аккумуляторы с огромной емкостью, которыми комплектуют пулеметы.
  • CQB-тип – отлично совместим с серией М, которая оснащена прикладом Crane.
  • Mini – эргономичная вариация, которую помещают в приклад или цевье.

Вольтаж и емкость аккумуляторов:

  • Популярные модели аккумуляторов с показателем 11.1 вольт (2-3 лепестка) идеально дополнят прокаченные приводы, так как они устойчивы к низким температурам, долго служат, а также обеспечивают непрерывную скорострельность, несмотря на заниженную емкость.
  • Ni-Mh - Никель-металлогидридные аккумуляторы имеют мощностные показатели 8.4 и 9.6 V и емкость до 1500 mAh, что дает возможность использовать их с приводами со стандартными пружинами и базовой проводкой, а также заряжать в любой момент.
  • LIFePo4а - Литий-железо-фосфатные аккумуляторы, имеющие 9.9 вольт, мгновенно заряжаются (около 20 мин.) и работают дольше других аналогов, но зимой быстро разряжаются и при хранении требуют подзарядки.
  • Li-ion - Литий-ионные аккумуляторы имеют достаточно высокую цену, но при этом выигрывают практически по всем показателям у никель-кадмиевых и металлогидридных аналогов.
  • Li-PO – Литий-полимерные аккумуляторы 7.4 в. «Нунчаки» Power 2000m Ah подойдут к оружию с базовым тюнингом.

Вольтаж нужно подбирать в зависимости от типа проводки и мощности установленной пружины, так как несоответствие повлияет на скорострельность,- она упадет.

Страйкбольные зарядные устройства. Виды:

Управляемые модели идут в комплектации с микропроцессором, который обеспечивает подачу электроэнергии определенной мощности, учитывая параметры эксплуатируемой батареи. Преимуществом данной категории ЗУ является совместимость с многими разновидностями АКБ, от NiMh типа до фосфатно-литиевых модификаций. К тому же, игрок может следить за уровнем заряда, так как он оснащен встроенным индикатором, и заряжать его от автоприкуривателя или ноутбука;

Неуправляемые – бюджетные модификации, имеющие простую конструкцию с минимальным функционалом. Данные модели заточены под определенный тип аккумулятора для страйкбола, что не есть удобно, если в вашем арсенале насчитывается больше одного автомата.

Чтобы предотвратить самовозгорание и преждевременный выход из строя АКБ, читайте правила, прописанные в инструкции: не выходите за нижние и верхние пределы напряжения, указанные производителем.

Аккумуляторы для привода в Agressor

В интернет-магазине Agressor представлен большой выбор страйкбольных аккумуляторов, которые отличаются высокими техническими и эксплуатационными качествами, от проверенных временем производителей: АКБ, Turnigy и 8Fields. 

Так же вы всегда можете обратиться за помощью к нашим специалистам, которые помогут вам правильно разобраться с аккумуляторами и подобрать их. При нашем страйкбольном магазине имеется мастерская, куда вы можете сдать свое оружие для модернизации или ремонта. Если вы проживаете в другом городе, не стесняйтесь, звоните! Наши менеджеры проведут консультацию в телефоном режиме, чтобы вы остались довольны своей покупкой, не смотря на то что провели ее On-line. 

Форма оплаты устроит каждого гостя сайта Agressor, так как вы сможете сами выбрать приемлемый для вас вариант: сделать перевод на карту Приват банка, расплатиться наличными деньгами в точке самовывоза или заказать наложенным платежом, чтобы расплатиться после доставки в отделение Новой почты. так же у нас предусмотрен безналичный расчет и плавающие скидки для оптовых покупателей и страйкбольных команд. 

Заказанную продукцию мы доставляем по всей Украине: Киев, Харьков, Одесса. Днепр, Николаев, Мариуполь, Запорожье, Чернигов, Житомир, Ужгород, Львов, Луцк, Ровно, Тернополь, Чернигов, Винница и другие населенные пункты.

Кроме аккумуляторов мы рекомендуем приобрести сопутствующие товары: зарядные устройства, шары, емкости для газа в виде гранаты, лоадеры, винтовки, дробовики, пулеметы, пистолеты, гранатометы, стрелковые перчатки, средства защиты, маски, магазины, подсумки, тактические рюкзаки, очки, оружейные аксессуары и другие Airsoft игрушки. 

Блог
Видеообзор на трекинговые ботинки Tiger от M-Tac™ - это демисезонные ботинки, которые станут находкой для любителей стиля Милитари.
Мы сделали обзор на исключительно качественный рюкзак M-TAC РЮКЗАК STEALTH PACK OLIVE . Надеемся, что он вам понравится так же, как и нам!
Военные подразделения по всему миру доверяют немецкому качеству. Крупнейшие европейские армии Великобритании и Франции снабжают своих солдат в основном ботинками HAIX, так какубедились на своем опыте, что если обувь не будет абсолютно совершенной, то последствия для владельца могут быть трагическими.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.
Тактическая обувь М-Тас (Militarist Тactical) – это результат десятилетнего опыта работы с полевым и тактическим снаряжением, благодаря чему армейские ботинки соответствуют потребностям даже избирательных покупателей. Главным приоритетом обуви М-Tac является отличное качество за приемлемую цену.