Часы работы call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Корзина
Одежда
Тактическое снаряжение

Jing Gong

Сортировать
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластика і металу. Приклад складаний і регулюємий, акумулятор розташований в цівку, проте є можливість перенесення проводки в приклад. На верхньому ресівері встановлена планка пікатіні, яка передбачає установку на неї оптичних прицілів і коліматорів. Автомат має RIS-планки на цівкі, що дає можливість встановити різний зовнішній обвіс.
6101 грн.
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластику і металу. Приклад складаний, акумулятор розташований в цівку. На верхньому ресівері встановлено адаптований оптичний приціл.
6101 грн.
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластику і металу. Приклад складаний, акумулятор розташований в цівку. На верхньому ресівері встановлена RIS-планка для  коліматора або оптичного прицілу. Штатно гвинтівка має відкриті прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра. Автомат має RIS-цівку, що дає можливість встановити різний зовнішній обвіс.
6203 грн.
4715 грн.
5959 грн.
SA58 LK58 від Jing Gong Works ™ - це точна Електропневматична копія бельгійської автоматичної гвинтівки FN FAL (Fusil Automatique Leger - гвинтівка автоматична легка), автомат альянсу НАТО, зроблений в Бельгії компанією Fabrique Nationale, під патрон 7,62 × 51 мм.Страйкбольний аналог автомату зроблений з алюмінієвого сплаву, складається з верхнього і нижнього ресиверів. На верхній частині гвинтівки розташована рис планка для установки оптичного приціла або каліматора, а всередині камера hop-up і внутрішній ствол. У нижній частині розташований гірбокс, кріпляться приклад і рукоятка. На прикладі і зовнішньому стволіку встановлені антабкі для тактичного ременя.
6553 грн.
6475 грн.
5658 грн.
G-36 від JING GONG виконаний з міцного ABS-пластику і металу. Приклад складаний, акумулятор розташований в цівку. На верхньому ресівері встановлена RIS-планка для  коліматора або оптичного прицілу. Штатно гвинтівка має відкриті прицільні пристосування у вигляді мушки і диоптра. Автомат має RIS-цівку, що дає можливість встановити різний зовнішній обвіс.
6360 грн.
SCORPION R2 VZ61 від Jing Gong™ - це Електропневматична копія чехословацького пістолета-кулемета "Škorpion", розробленого для озброєння танкістів, зв'язківців і військовослужбовців інших спеціальностей. У 1961 році був прийнятий на озброєння в ЧССР. Має сучасну модифікацію під ім'ям "Scorpion EVO III"Корпус страйкбольного пістолета-кулемета виконаний з високоміцного ABS-пластика і алюмінієвого сплаву. Приклад складаний, виконаний з металу. У комплекті з приводом йде знімний кронштен з RIS планкою для додаткового обладнання (ліхтаря або ЛЦУ).
3309 грн.
5837 грн.
SIG SG 552 від Jing Gong Works ™ - це електропневматична airsoft версія автоматичної гвинтівки SIG SG 550 / Stgw 90 (Sturmgewehr 90) швейцарського автомата, розробленого в 1979-1980 роках на основі SIG SG 540 для заміни застарілої автоматичної гвинтівки SIG SG 510.Страйкбольний автомат забезпечений знімними рис-планками на цівку, які дозволяють ставити додатковий обвіс у вигляді тактичних ліхтарів, ЛЦУ, ручок перенесення вогню і т.д., Ris планкою на верхньому ресівері для прицілів, складним рамковим прикладом.
5133 грн.
8675 грн.
Steyr AUG A3 від Jing Gong Works ™ - це страйкбольна копія стрілецького комплексу Steyr AUG (Armee Universal Gewehr - армійська універсальна гвинтівка), випущеного в 1977 році австрійською компанією Steyr-Daimler-Puch (AG & Co KG). Карабін має змінні стволи різної довжини: стандартний 508 мм, укорочені 350 мм і 407 мм, важкий - 621 мм. Страйкбольна (аірсофт) репліка автомата складається з корпусу зробленого з міцного ABS-пластика і має металевий ствол, з RIS-планками на цівку для додаткового обваження (тактичні рукоятки, лазерні приціли, ліхтарі), і одну довгу рис-планку по верхній частині стовола, для установки оптики або колліматора. Гвинтівка працює по системі булл-пап - магазин знаходиться за спусковим гачком. Гірбокс розташовується в прикладі, де так само розміщується акумулятор.
6670 грн.