Часы работы call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Корзина
Одежда
Тактическое снаряжение

KWC

Сортировать
ПМ METAL CO2 GNBB від KWC™ - це страйкбольна газова копія легендарного 9мм пістолета ПМ, розробленого Н.Ф. Макаровим в 1948 році. Був прийнятий на озброєння в 1951 році, і до цього дня використовується пострадянськими правоохоронними органами і збройними силами.Аірсофт аналог пістолету виготовлений з металу, за габаритами і зовнішнім виглядом зроблен 1:1 в порівнянні зі своїм бойовим аналогом. Працює від балончика CO2, без системи блоу-бек - затвор не рухається по затворній рамі, тим самим зменшуючи знос внутрішніх частин і витрату газу.
2690 грн.
Пістолет LUGER P08 від KWC™ - це страйкбольна пневматична репліка 9мм пістолета Люгера (Люгер, Парабелум; нім. P08, Parabellum, Borchardt-Luger), розробленого Георгом Люгером на основі конструкції пістолета Хуго Борхардта в 1898 р. Головною перевагою даного пістолета є висока точність стрільби, завдяки анатомічної рукояті, і легкому спуску.Аірсофт-копія пістолета виконана з металу і ударостійкого пластику, 1:1 в порівнянні зі своїм бойовим аналогом. Працює від CO2 балону, з системою блоу-бек (затвор рухається по рамі затвора, тим самим досилаючи кульку з магазину в ствол під час стрілянини).
4624 грн.
Аірсофт аналог пістолета виготовлений з ABS-пластику, за габаритами і зовнішнім виглядом зроблено 1:1 в порівнянні зі своїм бойовим аналогом. Працює від балончика CO2, без системи блоу-бек (затвор не рухається по рамі затвору), тим самим зменшуючи знос внутрішніх частин і витратe газу.
2034 грн.
TT-33 CO2 від KWC™ - це пневматична страйкбольна копія першого армійського самозарядного пістолета зразка 1933 року «ТТ", розробленого в СРСР радянським конструктором Федором Васильовичем Токаревим в 1930 р.Аірсофт аналог пістолета виготовлений з металу, за габаритами і зовнішнім виглядом зроблено 1: 1 в порівнянні зі своїм бойовим аналогом. Працює від балончика CO2, без системи блоу-бек (затвор не рухається по рамі затворe, тим самим зменшуючи знос внутрішніх частин і витратe газу.
2518 грн.