Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження

Klymit

Сортувати
6494 грн.
4512 грн.
5438 грн.
6603 грн.
745 грн.
1890 грн.
Компанія Klymit був заснована в 2007 році в районі гірського хребта Восач (Кейсвілл, штат Юта). Команда Клімов часто проводять час на свіжому повітрі, тому не з чуток знає, що поганий сон псує враження від походів на природу. Виходячи зі свого особистого досвіду, розробники створюють зручне, туристичне спорядження, просте у використанні. Перед запуском в масове виробництво вся продукція Klymit в обов'язковому порядку тестуються в пустелі і горах штату Юта, щоб можна було гарантувати високу якість і міцність своїх товарів.

Спальні мішки, надувні килимки та каремати Клімов отримали нагороди, так як допомагають комфортно спати на вулиці, як у власному ліжку. До того ж вся лінійка Outodor Klymit відрізняється легкою вагою і компактними розмірами, що допомагає економити ваші сили, щоб ви могли отримувати більше задоволення від відпочинку на природі.

Купуючи високотехнологічні надувні килимки, туристичні каремати або анатомічні спальники, ви точно отримаєте полегшені, компактні вироби, які не займуть багато місця у вашому рюкзаку, а, отже, ви зможете взяти з собою більше необхідних речей.

Технологія Klymit Body Mapping, дозволяє мінімізувати габарити і знизити вагу килимка без втрати переваг надувних матраців, так як точки підтримки передбачені тільки в ключових місцях, які враховують специфіку людської анатомії.

Завдяки цій технології, надійності і комфорту компанія Klymit є лідером ринку бівуачного спорядження.