Години роботи call-центра
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Сб 10.00 - 15.00
RU
UA
Кошик
Одяг
Тактичне спорядження

Haix

Сортувати
179 грн.
74 грн.
148 грн.
5017 грн.
5947 грн.
4914 грн.
5887 грн.
7555 грн.
5683 грн.
6780 грн.
4616 грн.
3052 грн.

Haix - якісне взуття родом з Німеччини

Виробник Haix недаремно у всіх на слуху, адже ця компанія завоювала довіру у багатьох провідних сферах життя не тільки серед військових, а й поціновувачів тактичного взуття. Компанія Haix відома завдяки своєму продуманому сортуванню колекцій в залежності від сфер застосування, колосальній увазі до перевірки умов експлуатації і делікатному відношенню до якості своєї продукції.

Початок виробництва взуття HAIX

Haix закладає основи своєї діяльності в 1948 році в Майнбурзі (Баварія). Продукція Haix - різноманітне взуття для туристів і робітників. Не дивно, що назва компанії Haix дана на честь Xaver Haimerl, її засновника.

Приємно усвідомлювати, що на цьому розвиток компанії не зупинився. У 1992 році фірма вирішила зайнятися виробництвом гумових чобіт. Таке рішення було викликано тим, що керівник компанії за сумісництвом керував пожежною частиною в м. Майнбург і захисні гумові чоботи зовсім не відповідали уявленням про якість і надійність.

Компанія Haix бере виготовлення спецвзуття для пожежників під свій контроль. Завдяки злагодженій роботі колективу фабрики незабаром світ побачив цілу колекцію для пожежників, матеріалом для якої стала високоякісна вогнетривка шкіра. Результат не змусив себе довго чекати і вже через рік ця продукція отримує величезне визнання в світі. Паралельно з цим компанія продовжує виготовляти інші товари, призначені, наприклад, для інших рятувальників і поліцейських.

Наступне десятиліття виявилося для Haix мега насиченим. Завдяки відкриттю дочірнього підприємства HAIX North America Inc продукція виробника стає доступною на території США і Канади. Такий поворот подій призводить до стрімкого збільшення виробництва і відповідно продажу.

На даний момент компанія продовжує займати лідируючі позиції в рейтингу виробників якісного спорядження для туристичних і військових потреб.

Взуття Haix

Інтернет-магазин Agressor знаходиться на ринку тактичного спорядження вже більше 7 років. Ми безмежно вдячні Вам, нашим клієнтам, за довіру і лояльність. Ми, в свою чергу, пропонуємо Вам продукцію виключно високої якості. Саме тому продукція компанії Haix також представлена ​​у нас в інтернет-магазині, в тому числі:
  • Взуття
  • Шнурки
  • Засоби по догляду.
Важливо відзначити, що модельний ряд Haix включає в себе як берці, так і кросівки. Взуття може бути як низьким, так і високим. Про це свідчить не тільки фотографія, а й наявність слів low і high в назві моделі черевик. Якщо ж Ви зустрічаєте слово tactical в назві, то можете бути впевнені, що ця модель по праву називається тактичною і готова буде супроводжувати Вас за будь-яких умов. Більшість моделей представлені в чорному кольорі, про це нам говорить слово black у назві.

Просимо звернути увагу, що асортимент інтернет-магазину Agressor досить широкий і включає в себе шорти, штани, різні тактичні сумки і одяг. Оплата за товар відбувається практично будь-яким зручним для Вас способом, а товар відправляється службою доставки "Нова Пошта".